Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michal12301

Czy warto kupić?

Polecane posty

michal12301    19

Witam. Chciałbym się was spytać czy warto kupić ten ciągnik

http://otomoto.pl/case-international-824s-tur-zetor-7711-A162792.html

Wiadomość z agroFakt.pl

rolnikursus    21

Opłaca sie kupic jeżeli ten gościu dorzuci jeszcze ten pług co podnosi na turze. Ja takich wynalazków bym nie kupował. W tej cenie znajdzie c360

bartek45    17

Złom to to nie jest, ale troszke kasy w niego trzeba by włożyć. Nowy lakier by się przydał i może nowe tylne opony.

Jakub21    15

Powiem Ci kolego tak znam tego kolesia kiedyś u niego kupiłem agregat i powiem Ci że za dobrych sprzętów on nie sprzedaje. Ten traktor jest juz u niego kilka lat i służy do rozładunku załadunku i podobnych zadań i wydaje mi się że sprzedaje bo może coś zaczyna się dziać ale pewien nie jestem więc nie będe kogoś oczerniał. Podejrzewam że może być ciężko i drogo z remontami i częściami. Twój wybór :)

michal12301    19

C-360 mam a zależy mi aby ten ciągnik miał tur do obornika i balotów. Białoruska się zepsuła więc szukam czegoś w zastępstwo.

michal1993    363

W podobnej mocy będzie MTZ 80, to tego case dołożysz 1000zł i masz takiego MTZ z turem i o części się nie musisz martwić, oszczędny też jest.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

RoLLand    11

Nie nie warto!!! To kupa złomu która wymaga remontu. Drugie tyle w niego wsadzisz. Lepiej szukaj jakiegoś MTZ-a albo dołóż troche i poszukaj Zetora.

bratrolnika    2898

przecież to widać jedna wielka podpucha, nawet opisy nie są po Polsku, zresztą zobacz ile taki ciągnik normalnie kosztuje, a nie szukacie promocji, a potem na forum kolejny temat: Zostałem oszukany, wpłaciłem zaliczkę, brak ciągnika, zaliczki i firmy

Dlatego się pytam hah! Pisałem do tego kolesia i mówi, że wszystko jest ok i ciągnik jest z gospodarstwa zlikwidowanego w angli i jak chcem to może mi jakieś dodatkowe fotki wysłać itp. Takich ciągników jest około 20 sztuk!.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez dawid199303
      Witam jaki proponujecie ciągnik o mocy jak w tytule? Same, MF, Lamborghini, czy jakiś inny? i cenowo do 60 tyś  
    • Przez mf387
      Witam. Przymierzam się do zakupu stołu do rzepaku do mojego john deere 1055. Mam jednak problem bo przeglądajać ogloszenia widziałem same duże stoły (powyżej 3,9m) a mój heder ma coś koło 3m koszenia. Znalazłem firme która by dorobiła stół lecz musze im dowieżć heder ponad 400km i kosztuje ponad 15tys zł.  Czy ktoś z was dorabiał gdzieś może taniej? A może ktoś planuje sprzedaż podobnego stołu w rozsądnych pieniądzach 
    • Przez Johnnn
      Witam, gdzie w ciągniku International case 744 mógłby się znajdować numer silnika? Z mojej wiedzy wynika, że ten model może mieć jeden z dwóch typów silnika: albo d206 albo d239. Gdzie znaleźć ten numer? 
      Na bloku znalazłem jedynie numer 04 24 C, podobno może być też pod głowicą ale niczego nie zauważyłem.
      Czy ktoś ma jakiś pomysł? 
    • Przez Bob27
      Witam,
      Rozważam kupno małego ciągnika do obsługi niewielkiej stajni (6 koni) i 3 ha gruntu przy stajni. Grunt jest obsiany trawą. Ciągnik musi mieć ładowacz czołowy, do transportu bel siana/słomy, poza tym będzie używany do koszenia pastwiska, brony, talerzówka, w zimie odśnieżanie dojazdu do domu (100 m). Najlepiej jakby miał napęd 4x4. Budżet jak najniższy ale w granicach rozsądku w stosunku do jakości, nie wiem za jakie pieniądze można kupić coś sensownego. Mam dostęp do MTZ-82 ale do moich celów jest za duży i nieporęczny.
    • Przez michal_xs
      Witam , prasa case rb344 nie owija mi na tym boku belki od strony hamulca ok 8 cm. Używam siatki 125cm 3000. Bawilem sie juz hamulcem nie pomaga. Ustawiona jest nawet bardZiej w strone hamulca. Ale zauważyłem ze przy podawaniu siatki wciaga jakby szybciej tamta strone i to powoduje ze siatka od strony hamulca schodzi do sśrodka i później juz te wałki rozprowadzajace siatke jej nie moga rozprowadZić ładnie . Ktos pomoze? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.