Polecane posty

Gość   
Gość

No i Mi tym razem się nie spodobał Twój żart :blink: :wacko: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19725

To nie bliźni to wróg.

k**wa czlowieku zastanów się co TY piszesz!!!To,że nie lubisz innych narodów to twoja sprawa ale nie do przesady!!To co piszesz jest naprawdę chore!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15390

k**wa czlowieku zastanów się co TY piszesz!!!To,że nie lubisz innych narodów to twoja sprawa ale nie do przesady!!To co piszesz jest naprawdę chore!!

Chore to to że germaniec może do nas sprzedawać, a ursus do niego nie bo urzędasy boją się że jego dżondyra wygryzie. Jaki to przyjaciel, gdzie równość w uni.

Na szczęście dziś ładnie i nie padało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie życz drugiemu co tobie nie miłe 

a niesprawiedliwość w życiu ,polityce i gospodarce to norma powinieneś się do tego przyzwyczaić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Rolnik to Polska C, i nie chodzi tu o położenie geograficzne tylko stan umysłu.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

To nie bliźni to wróg.

@Rolnik zejdź z tego forum,bo nie wiadomo czy płakać czy się śmiać...........

Tak nie dawno sam płakałeś,że nie możesz w pola wjechać.woda stoi i nic nie da rady zrobić.

Jak tak będziesz gadał,żebyś TY czasem nie odpłynął.................


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15390

To było kiedyś, teraz jest bosko. Bóg wiedział co robi, ozime w dołach słabe ale jare na zgórkach boskie. Średnia się wyrówna, a jak grad wybije to dobrze ubezpieczone więc śpię spokojnie. A podrugie pewne 500+ i zasiłki więc głód nie straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    111

Podkarpackie,dzisiaj u mnie konkretnie dolało i właśnie taki deszcze byl potrzebny,bo ostatni był miesiąc temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

500+ i wszystko jasne.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19725

jak u większości stałych bywalców sklepu w mojej wsi 500+ teraz to pd egzystencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

dzisaj od poludnia normalnie pada bez zadnej burzy, nie jakos intensywnie ale zawsze.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
subkrzys    13

O widzę ,że już rolnik 1973 przeszedł sam siebie ,przykładny katolik cieszy sie z nieszczęść innych .wrogów widzi wszędzie,każdy spiskuje przeciwko niemu ,moze to trzeba leczyć bo to się schizofrenia nazywa .i szczycić sie ze sie żyje z zasiłków i 500+ ciekawe czy jego dzieci czytają jego posty  jak kiedyś przeczytają  to sie zdziwią jakiego zacofanego tate mają .a żeby twoje dzieci miały niemiecki obowiązkowy w szkole :) 


ale też ma poczucie humoru ten nasz rolnik  Ursus John Deera wygryzie :) ten ursus  to mzoe sie nadaje dla rodzin 500 plus bo pewnie tyle za niego rata wynosi 

 


ale też ma poczucie humoru ten nasz rolnik  Ursus John Deera wygryzie :) ten ursus  to mzoe sie nadaje dla rodzin 500 plus bo pewnie tyle za niego rata wynosi 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3528

i tak nieźle na przeciwnym krańcu wlkp w maju niecałe 60l

A u mnie 29 mm i co mam powiedzieć w tym 4 razy po 2 mm ,czyli tyle co dobra rosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co germaniec to nie wróg? Chyba na historii były wagary. Zresztą żeby to jeszcze w tych niemczech dotyczyło zwykłych ludzi takich jak my, a nie przedsiębiorstw władających setkami i tysiącami hektarów to można by współczuć.

 

Co to za różnica czy ursus to dziad czy nie. W Polsce fenda można sprzedawać to dlaczego blokują sprzedaż ursusa w niemczech? Bo to jest wróg, boją się że dzięki niskiej cenie osłabi sprzedaż germańskich maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Surowe to jest chyba często @Rolnika jedzenie, bo widocznie coś jest nie tak z nim. Chrześcijanin od siedmiu boleści i znawca wiary, co myśli że Bozia jak dobra wróżka czeka na jego życzenie i zgodnie z tym odpowiednie chmurki posyła. Chwalić się z życia z zasiłków i dopłat - bez komentarza. Niech się pochwali tym nowym Ursusem co go już dobre pół roku kupuje. A nie moment... przecież on nie będzie gadał z takimi co mu prawdę prosto w oczy powiedzą, tylko podkula ogon i ucieka jak na rolnika - patriote przystało do swojego MFa albo Wladimirca

Przedwczoraj dwie burze i 67l/m2 - ciekawe ile w ziemi zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Ooo ale dzisiaj po południu na lało ze 3min mżyło... lepsze to niż nic ale patrząc jak do okoła pada to krew człowieka zalewa. Przez maj 24l spadły na początku maja 14l i później po litrze dwa max w normalnym roku by nie było biedy ale nie teraz.  :mellow:

 

Rolnik1973 on jakiś chyba nie dowartościowany. Nie karmić darmozjada postami bo się przyzwyczai i będzie d*pę truł... z resztą już zwyczajny.

 

Edytowano przez Milosz27

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
subkrzys    13

nie żyjmy historią  jest 71 lat po wojnie :) wole  niemca wroga jak ruska przyjaciela jak już tak doi historii wracamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie naskakujcie na rolnika tylko dlatego że mówi nie realne rzeczy. Bo on dobrze mówi tylko nie osiągalne, kto by nie chciał aby w niemczech i francji wszystko zboże wygniło i większość krów ze świńmi zdechło, oraz aby w PL było zakazane sprzedaży zagranicznych maszyn. Polską marką też by zrobił, najwyżej 3 by kupił aby na zapas było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez asharot
      XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce
       
       
      Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.
       
      Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach
       
      Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji
       
       
       
      Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.
      Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,
      a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?
    • Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.





    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.
       
    • Przez RageMan
      Witam. Od pewnego czasu noszę się z pomysłem zbudowania sobie przyczepy na podstawie ramy od przyczepy ciężarowej. Mam jednak kilka wymagań, które być może wyeliminują ten pomysł, nie potrafię tego sam sprawdzić. Interesują mnie jedynie dwuosiówki, wywrotki 3-stronne, maksymalnie 12 ton ładowności. Potrzeba matką wynalazków, a że w ogłoszeniach ciężko trafić na zadowalającą mnie ofertę gotowej przyczepy, chciałem poszperać trochę w internecie i wykonać małe rozeznanie w dostępności takowych podzespołów. Zainspirowany projektem szwagra (objętościówka na tandemie, dlatego nie mogę podpytać o konkrety - inne zapotrzebowania), znalazłem ramy między innymi od przyczep Kassbohrer. Zastanawia mnie jednak, czy nie będzie ona zbyt długa... Chciałbym, żeby burty boczne nie były dzielone, bo może to być problemem przy wyładunku zbóż do kosza zasypowego na gospodarstwie. Stąd moje zmartwienia o długość, bo długa burta może szybko ulec odkształceniom, a następnie rozszczelnieniom (a przyczepa musi być szczelna, bo siejemy rzepaki). Poza tym, wywrot do tyłu też może być utrudniony na tak długiej ramie - trzeba byłoby porządnie wzmocnić górną ramę.
      W związku z tym, zanim zacznę robić sobie zbyt wielkie nadzieje, chciałbym spytać się Was, czy nie widział/słyszał/robił już podobnej modyfikacji? Czy jest to w ogóle opłacalne? Jaką długość ma rama takiej przyczepy ciężarowej (bez dyszla)? Jak to jest z rejestracją przyczep ciężarowych w gospodarstwie? Trzeba je przerabiać na rolnicze?
      Pozdrawiam serdecznie .
    • Przez krzychu12
      Poszukuję katalogów:
      - Agroma - Ursus C-385 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik T-25/A1 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik Jednoosiowy Dzik-2 - Informatora Agromy na lata 1989/90 - Katalogów Agroma, m.in. Technologia Zbioru Zielonek z sieczkarnią Fortschritt na okładce - Książek i albumów związanych z Fabryką Maszyn Żniwnych w Płocku w szczególności albumu „Płockie Bizony”, Biuro Wydawnictw HWiU „LIBRA”, Warszawa 1982   Kontakt na PW lub na e-mail: krzyk3@op.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj