Zaloguj się, aby obserwować  
Stas25

Krokodyl

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Stas25    1

Mam pytanie odnośnie zębów ich jakości, chciał bym się dowiedzieć które są najlepsze. Posiadam krokodyl 1,50 i strasznie mi się gną zęby dolne jak i górne na gwarancji fajnie bo wymieniają ale po już nie będzie tak fajnie jak trzeba będzie za nie płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

nie mam zbyt wielkiego doświadczenia odnośnie krokodylka mam metal fach 1,5 od kilku m-cy and udało mi się wygiąć jeden "ząb" za mocno za dużo chciałem od razu :). Też jestem ciekaw jak są najlepsze przyłączam się do kolegi

Edytowano przez aster453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6901

Ja w krokodylu jeszcze ani jednego nie uszkodziłem ale w widłach w 3P kilka zębów już wymieniałem i od kiedy założyłem BPT to przestały pękać. Kupione te same w tym samym sklepie http://allegro.pl/bpt-kuty-zab-do-ladowacza-do-wycinaka-800-mm-i2243681994.html Droższy niż te czerwone ale myślę że lepsza jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek6211    12

Ja w krokodylu jeszcze ani jednego nie uszkodziłem ale w widłach w 3P kilka zębów już wymieniałem i od kiedy założyłem BPT to przestały pękać. Kupione te same w tym samym sklepie http://allegro.pl/bp...2243681994.html Droższy niż te czerwone ale myślę że lepsza jakość.

 

 

W moim krokodylu sa takie zęby i jeszcze ani jeden się nie połamał tylko jeden w tulei się przygią ale to z mojej winy ponieważ za mocno opuściłem i zaryłem w zamarzniętą ziemię krokodyl mam rok ale ładował nie mało ;)


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek420    3

U mojego wuja jest krokodyl Polmot Warfarma i przez rok nie wygiął ani jeden ząb jedynie co to śruby się poluźniały i ząb się przekrzywiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stas25    1

Nieraz widziałem takie grubsze zęby po bokach czy ktoś wie co to za zęby i gdzie je można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stas25    1

wymienili mi zęby górne wszystkie ale całkiem grubsze myślę że tych już nie wygnę ale te pierwsze to tragedia wygięły się przy pierwszym wybieraniu obornika od cielaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

nie wiem jakie wy te zęby macie. Ja mam 5 lat krokodyla i i jak się spojrzy z boku to wszystkie zęby są równe jak po sznurku. Na 2 zębach podnoszę cały ciągnik do góry i nic się nawet o cm nie skrzywi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

ja mam krokodyla firmy volant i przez 2,5 roku skrzywiłem tylko jeden dolny ząb i to przez swoją głupotę bo zawadziłem o pinek od drzewa. Ładnych parę ton obornika wywiozłem, pieńki drzew i jak narazie z zębami wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafffffff    9

Witam mam pytanko do zorientowanych.Przymierzam sie do zakupu tego oto krokodyla http://allegro.pl/krokodyl-c-360-c-360-do-tur-tura-c360-c330mf255-i2950625042.html i chce go zamontowac na Tuz w t25 czy da sobie rade rusek w pracy z nim?Krokodyl by sluzyl do przywozenia kukurydzy i wyslodkow oraz wyciagania obornika z niskiej wiatki w sam raz pod ruska.

Edytowano przez rafffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Heh na ruska :D ja mam 1,6m na 90 konnym ciągniku i d*pę podrywa jak biorę pełnego krokodyla obornika bo waży ponad tonę a ty chcesz na 25-konnym ciągniku krokodyla.

 

Jeszcze napisz że wspomagania nie masz.

Edytowano przez lukaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafffffff    9

Spoko nie podniecaj sie i czytaj ze zrozumieniem , napisalem na tylni Tuz do ruska taki okolo 1.2m ,a slowo TUZ to sobie sam rozpracuj uzywajac internetu

Edytowano przez rafffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj