Skocz do zawartości
coolman111

Ciągniki CLAAS

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

bartini1    0

ktora watahe krwiopijcow wasc reprezentujesz?

Kolego claasa:)

Tak poważnie to wszystko na maila, nie tylko forumowicze przeglądają ten portal.

Wiadomość z agroFakt.pl

bartini1    0

Brzozakowi chodziło chyba o firme dilerską a nie o marke ;)

Kurde kolego dzięki bo nie domyśliłbym się:)

Jeżeli jesteście zainteresowani to piszcie na maila.

adikpl1    179

ktora watahe krwiopijcow wasc reprezentujesz?

Nie no leże i kwiczę :lol: Lepszych słów żeby to opisać bym sam nie znalazł :lol: czy mamy na AF jakiś konkurs post tygodnia czy też miesiąca albo coś w tym stylu ;)

wysoki24    2

Z tego co słyszałem to Trojan ma ceny z kosmosu tych Claasów.

Za te pieniądze, można kupić dużo lepsze i ciekawiej wyposażone "zabawki" innych marek.

KamilW    3
Z tego co słyszałem to Trojan ma ceny z kosmosu tych Claasów.

Za te pieniądze, można kupić dużo lepsze i ciekawiej wyposażone "zabawki" innych marek.

Co konkretnie masz na myśli? Arionowi 610 CIS odpowiada MF 6465 a tu już cena chyba będzie troszkę wyższa a jakość porównywalna.

case105    0

a może ktoś wie ile chcą za ariona 410 z radiem,schowkiem,siedzeniem pasażera,przednim tuz i przednim wom.i jeszcz ile kosztuje bez przedniego womu i tuza.

Przewale    0

Handlować to może nie handluje, ale jest właścicielem Ariona 420Cis i dlatego chętnie udziela informacji kolegom z branży

Widzę natomiast, że ty jakiś kompleks na punkcie handlu maszynami jednak masz.

Arion 420Cis - 205tys i kilka tys z tego zeszło

- Elektropilot kosztuje około 12tys

pozdrawiam

Witam kolego, właśnie niedawno podpisałem umowę na claasa 410 cis quadractiv "full" oponki tył 600/65/38 przód 480/65/28 z turem claasowskim 100 fl, całość 260 tyś netto. mam pytanie odnośnie sprawowania się twojego maluszka? z góry dzięki.pozdrawiam.

elwis2    11

a może ktoś wie ile chcą za ariona 410 z radiem,schowkiem,siedzeniem pasażera,przednim tuz i przednim wom.i jeszcz ile kosztuje bez przedniego womu i tuza.

Ja za swojego dałem w lecie 180 tys. netto z groszami bez tuza...

DARoROL    0

Witam, Ja otrzymałem ofertę na ciągnik Claas Arion 620 C w cenie 240 tyś, oraz Ariona 620 CIS 260 tyś. ceny netto.

lysyrolnik    14

Cena katalogowa z dnia dzisiejszego za Axosa 310 CL z klima, pełnymi felgami, siedzeniem pneumatycznym to ok. 156 tys. netto, cena oczywiście do utargowania.

Taka ciekawostka...do maja produkowane są ciągniki na silnikach DPS(nakupili silników i muszą to wykorzystać) później wchodzą nowe sztuki z silnikami FPT (ad blue) mają być jakieś zmiany :)

kris14    259

Czyli Ariony i Axiony jednak na FPT, ech, te ciągłe rotacje silników hehe :P

MichalR    33

To nie tak, że nakupowali i muszą teraz zużyć. To było celowe zagranie, moim zdaniem bardzo dobre. Chodzi ogólnie o to aby jak najdłużej utrzymać w sprzedaży wersje z niższym EURO. Claas zrobił tak też z kombajnami.Wszyscy, poza Claasem sprzedają już komajny z SCR.

Libero    16

Witam kolego, właśnie niedawno podpisałem umowę na claasa 410 cis quadractiv "full" oponki tył 600/65/38 przód 480/65/28 z turem claasowskim 100 fl, całość 260 tyś netto. mam pytanie odnośnie sprawowania się twojego maluszka? z góry dzięki.pozdrawiam.

Jeśli to jeszcze kogoś interesuje to mój Arion 420 ma prawie 700mth tak więc coś mogę o nim powiedzieć. Z usterek to żadna, a z poprawek to wymiana czujnika jakości oleju, który nie słusznie wskazywał zanieczyszczenie.

Przepraszam za opisywanie ciągnika, a nie podawanie cen. Jak już wspominałem swojego wyrwałem dawno temu za nie całe 205tys.

Jeśli pojawią się pytania proszę pisać na PW, gdyż nie śledzę tego wątku

pozdrawiam

Lukasz1987    57

Taka ciekawostka...do maja produkowane są ciągniki na silnikach DPS(nakupili silników i muszą to wykorzystać) później wchodzą nowe sztuki z silnikami FPT (ad blue) mają być jakieś zmiany :)

no to masz mocno nieprawdziwe informacje bo na agrotechnice był nowy arion an DPS :D Axion 900 jest na FPT a 800 na DPS :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez robertbara
      Piszcie ceny nowych rozrzutników do obornika. :blink:

Mam 2-osiowy rozrzutnik 4 tonowy i chcę kupić nowy identyczny, tylko z podwójnymi burtami do zielonki (potrójne sam dorobię), np. Brzegu RT-6.
      I tak obornik prosto z obory idzie najpierw na kupę w pole, a dopiero tam jest po przelasowaniu wywożony. Dlatego decyzja o małym rozrzutniku.
      Niestety na forum nie znalazłem postów poświęconym temu tematowi.

Pozdrawiam!
    • Przez danex
      Witam

Jeśli macie jakieś cenniki kombajnów zbożowych to wrzucajcie. najbardziej zależy mi nA JD

pozdrawiam
    • Przez kamik90
      New Holland t7.175
      Moc znamionowa silnika: 110 kW / 140KM
      Skrzynia biegów: półautomatyczna Semi Power Shift 19x6 ECO 40km/h Range CommandTM,
      radio,klimatyzacja,fotel pasa¿era,koła 650/38,hydraulika na elektrozaworach,podłokietnik sidewinder II z wyswietlaczem,4pary wyjsc hydraulicznych,wolny spływ,tuz przedni,miekka os,fotel pneumatyczny.    Cena 305 300 PLN netto (375 519 PLN brutto)
    • Przez coolman111
      Witam wszystkich forumowiczów . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Fendt i Massey Ferguson. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to do dzieła . Pozdrawiam!
    • Przez johny22
      Poszukuje siewnika do poplonów najlepiej jak by był to nowy zestaw, preferował bym układ z rurami wysiewającymi w ilości +/- 10szt na 3m robocze. Na co ciekawego zwrócić uwagę, co możecie polecić co się sprawdza dla wysiewu drobnych i grubych nasion?