Pavel

Pszenżyto ozime i jare

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Wiosenne nawożenie pszenżyta

galeria
Pszenżyto
Kubawww    314
12 minut temu, maniutek187 napisał:

Sam priaxor czy coś dorzucić?

Tebu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74

Chciałbym mieć tylko takie dylematy 

 


Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, maniutek187 napisał:

Pszenżyto Orinoko 130N czy można jeszcze to potraktować grzybów ( priaxor) i jakieś mikro?

IMG_20210508_184833.jpg

Robiłeś T1? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlik794    20

Ja właśnie kończę kawę i ruszam z T1, R1 na pszenicę i tak czasami mocniej wieje ,co za rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    951

Jakby kościół był najważniejszy? Ja po południu wyjeżdżam z opryskiem i w kościele nie byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal_19    181

Pogode dobrą nadają  na najbliższe dni , nie rozumiem ludzi którzy wyjeżdżają w niedzielę pryskać, nawozy sypać. Odpocznij wyrwij się gdzieś, roboty nie przerobisz 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubawww    314
9 minut temu, michal_19 napisał:

Pogode dobrą nadają  na najbliższe dni , nie rozumiem ludzi którzy wyjeżdżają w niedzielę pryskać, nawozy sypać. Odpocznij wyrwij się gdzieś, roboty nie przerobisz 😉

Świetną  wiatr 25.. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
Napisano (edytowany)

niech sobie każdy robi co chce .

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Music    101

Pewnie, każdy odpowiada za siebie, ale jak to stare porzekadło mówi: niedzielna praca w g.... się obraca ;) Dobrej niedzieli! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k16mk    94

Panowie a co tu się dzieje , w mojej okolicy pełno takich pól czy to ozime czy jare

IMG_20210506_123708.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

ze wzgledu na pogodę nie robilem jeszcze t1 i r1. mam na r1 zamiennik moddusa (windstar) i antywylegacz. czy dawki 0,3 windstar i 0,7 antywylegacza będą odpowiednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    951
44 minuty temu, Music napisał:

Pewnie, każdy odpowiada za siebie, ale jak to stare porzekadło mówi: niedzielna praca w g.... się obraca ;) Dobrej niedzieli! 

Miałem jechać ale nie jadę jeden dzień dłużej to nic poza tym w nocy przymrozek był i to główny powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szron88    29

Ja dziś pryskałem t1 i regulacja. Od jutra ma strasznie wiać a i tak juz koniec drugiego kolanka w pszenzycie a w zycie juz 3kolanko jest wiec nie ma na co czekać. U nas też dziś był lekki przymrozek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103
Szron88 napisał:

Ja dziś pryskałem t1 i regulacja. Od jutra ma strasznie wiać a i tak juz koniec drugiego kolanka w pszenzycie a w zycie juz 3kolanko jest wiec nie ma na co czekać. U nas też dziś był lekki przymrozek.

co dawaleś na r1? u mnie też już jest 2 kolanko i nie wiem czy dawać do moddusa antywylegacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiuhonda    65

Kilka dni temu była mowa o odmianie avocado. W zeszłym roku najgorzej u mnie sypało, w tym zapowiada się dobrze

IMG_20210509_201941.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiukov    96
20 minut temu, jasiuhonda napisał:

Kilka dni temu była mowa o odmianie avocado. W zeszłym roku najgorzej u mnie sypało, w tym zapowiada się dobrze

IMG_20210509_201941.jpg

@tytanowyJanusz Moje zupełnie inaczej wygląda ;/ Z resztą widziałeś na zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawel101210
      hej ...... na wiosne z wujkiem mamy plany zasiać PSZENŻYTO JARE .... będziemy siać około 0,5 ha .... jaką poradzicie odmiane zasiać ja bym radził MATEJKO .... ile trzeba siać Kg na ha ... a jaką zaprawke pod zboże i oprysk ...
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez hazel
      Witam szanownych forumowiczów  W tym roku postanowiłem obsiać 6 ha pszenżytem. Po siewie wykonałem oprysk preparatem Glean 75wg na chwasty dwuliscienne lecz gdy byłem dziś na polu obejrzec uprawe zauważyłem że jest też trochę chwastów i do was kieruje tutaj pytanie jakim srodkiem wykoncać poprawkę na wiosne i czy jest wg sens robienia poprawki a jak tak to jaki srodek byscie zastosowali 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj