klusek

jakie koncentraty

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
klusek    9

z jakiej firmi kupujecie koncentraty swiniom??i lie kupujecie

"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Kamyk514    2

Dla tuczników - Strong lub Prowit daje ten koncentrat już chyba od roku bardzo dobry

Dla Macior Agronom(nie wiem dokładnie nazwy)

Dla prosiąt Wit-Mix lub Granulki z witaminami(drobne) po odstawieniu

rollek    0

ja od4lat stosuję produkty dobropaszu.'dobromix' i jak dotąd nienarzekam.świnki szybko rosną i mało zeżerą.

a co do cen koncentratów to wszystkie firmy mają podobne ceny.najlepiej kupuj od tego gdzie masz najbliżej,wtedy koszty dowozu koncentratu są niższe.

Wiadomość z agroFakt.pl

MichalR    34

My kupujemy LNB, ale czasami też są inne.

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

karuś    4

Od roku kupuję z Cargill`a i osiągane wyniki są bardzo dobre. W roku potrzebuje ok 10 t koncentratu.

Przez kilka lat kupowalem z Prowimi Bieganow ale cos ostatnio swinki nie bardzo rosly moze dlatego ze za duzo w nim sruty zepakowej. Teraz kupuje z Ekoplonu poniewaz jest robiony ze soji i wychodzi taniej.

Tomek34    1

U mnie kupuje się koncentraty firmy Sano. Myśle że są najlepsze pod względem przyrostu masy ciała i zdrowotnosci trzody chlewnej

1rajdzik    14

niegdyś Cental Soya (obecne Provimi) -> Sano -> De Hues -> Nutrena. I na Nutrenie się zakończy bo póki co naszym świnkom smakuje najlepiej co widać na papierze po sprzedaży :D

all rights reserved

Pejus94    1

ja daje sano małym świniąm pigi a jak są większe to protamino premium

W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

akuraciarz    1

ja kupuje koncentraty z firmy sano, ale zauważylem że po jakims czasie tuczniki staja sie ,,agresywne'' znaczy obgryzuja sobie ogonki...probowalem wielu rzeczy ale pomogla tylko zmiana paszy na josera...ale i po tej paszy po jakims czasie bylo to samo...innych firm koncentratow nie probowalem tylko jade tak na zmiane:)

tomek321455    9

ja podobnie jak przedmówcy stosuję wyłącznie sano pigi i protamino premium forte według mnie sano to najlepsza firma zajmujaca sie paszami i koncentratami. świnki sa zdrowe szybko przybieraja na wadze przy dość małym złużyciu paszy. jestem zadowolony z tej firmy

piecewo    0
niegdyś Cental Soya (obecne Provimi) -> Sano -> De Hues -> Nutrena. I na Nutrenie się zakończy bo póki co naszym świnkom smakuje najlepiej co widać na papierze po sprzedaży ;)

jak u ciebie jest z wynikami z nutreną ? Ja ją stosuje od 3 miesięcy ijestem zadowolony mięsność średnia 55%

lysyrolnik    16

Maciory jada na Sano

Dotychczas Prosieta i Tuczniki na Provimi, a nastepne rzuty prosiaczkow/tucznikow pojada na sano ;)

Zobaczy sie co bedzie lepsze :D

Honda - The Power of Dreams :)

U nas stosujemy koncetraty Sano, sa chyba najlepsze i najtaniej wychodzą pod wzgledem bilansu aminokwasów i białka. Prosieta jedzą babsy i porky, a potemy Protamino piggi i do konca n premiu. A ile tego pójdzie, to sam niewiem mósiałbym policzyć.

maszeruj albo giń !!

Kamyk514    2
U nas stosujemy koncetraty Sano, sa chyba najlepsze i najtaniej wychodzą pod wzgledem bilansu aminokwasów i białka. Prosieta jedzą babsy i porky, a potemy Protamino piggi i do konca n premiu. A ile tego pójdzie, to sam niewiem mósiałbym policzyć.

Jaka jest cena tych koncentratów i jaki jest po nich przyrost??

dziku    2

ja kiedys kupowałem cały zas Cargila ale potem jakos sie zepsuli. juz chyba 2 lata cały czas kupuje z firmy Holagra

mareknh    27

A ja też na Sano jechałem cały okres życia świnki, ale jakoś nie za dobre po pewnym czasie się okazały i na De Heus się przerzuciliśmy i teraz zamiennie z Agrolenem świnki wcinają, a po za tym to LNB jeszcze.

Kiedyś dla tuczników długo dawało się koncentraty firmy:Eurol-pol, teraz tucznikom daje się koncentrat z Koj-pasza

dla prosiaków Koj-pasz Bobo.

Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

lulak    6

a jak kształtują sie u Was ceny koncentratów, które wychodzą najlepiej ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wladko119
      Czy to prawda ? :huh:  U mnie we wsi hodowcy mówią że im rosną podając im gotowe pasze (kupne)
      Pozdrawiam !!!
    • Przez Dyńka
      Zastanawiam się nad wyborem koncentratu i nie wiem jaki wybrać może stosowal ktoś produkty z firmy Brosso jak się sprawdzają ? Czy lepiej na Sano ? 
    • Przez tomek321455
      Witam w tym temacie chciałbym poznać waszą opinię na temat karmienia trzody chlewnej mieszanką paszową własnej produkcji zmieszanej z odpowiednią proporcją koncentratu i do tego młóto browarne. Takie pożywienie 2 razy dziennie rano i na wieczór a w przeciągu dnia tak popołudniu zielonka z lucerny co wy na to??
    • Przez Badek15
      Witam.
      Nie znalazłem podobnego tematu na forum więc zakładam nowy.
      Czy ma ktoś doświadczenie odnośnie czyszczenia ziarna na cele paszowe ?
      Jakie urządzenia? Czy czyścić od razu po zbiorze by od początku chronić przed rozwojem grzybów i pojawieniem się mykotoksyn czy czyścić na bieżąco przed śrutowaniem? 
      Czy odczuwalne są efektu np. Lepsza zdrowotności zwierzat ? 
      Dziękuję za każdą możliwą pomoc 
      Pozdrawiam 
    • Przez PabloTrzoda
      Mam problem w stadzie kilkudziesięciu sztuk kilka zaczęło. chorować (zrobiły się z nich flaki) były normalne a nagle jeden po drugim straciły brzuch i widać kręgosłup u góry dodam że gdy wchodzę przerzucić u nich słomę wszystkie zachowują się narmalnie a tamte leżą i są osłabione wstają tylko jeść i gdy się je ruszy są mniej rzwawe co to może być i jak temu zaradzić? Oczekuję każdej odpowiedzi oraz chciałbym by zamieszczać tutaj informacje na temat różnych chorób bo każdy może się trochę doszkolić.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj