MCS

Maszyny i Inny sprzęt do Władimirca t-25

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Terror    0

Ja mam do mojego władka pług obracany 2*30. Pole dość pochyłe I ziemia Tak gliniasta że dziadek sam se cegły na stodołe z niej robił. Na 20 cm idzie bez problemu. Głębiej też daje rade ale to już go trza pomęczyć troche. i wbrew pozorom idzie lżej niz grudziądzka 2.Bo takim zagonowym to przy 15cm sie kopał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody12    2

U babic jest rusek i c360 i ora sie który wolny bez różnicy jak jest mokro to c360 idize do orki a tak to jak i jeden i drugi ora 2 skibowym tyle że do ruska sie skreca na max zeby najmniej zabierał i idzie jak burza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja powiem tyle co ja wiem z mojej roboty i nie wciskam żadnego kitu. Na głęboko ciągne 2 skibowy a na podorywke 3 skibowy i nie drapie sie nie dusi na glinie przydymi troche a gliny mam dużo a jak jest sucho na glinie to pług przydusze w ziemie i idzie, piąteczki brony zawsze i wszędzie, i takie inne czasami kultywator. Nigdy mnie ten ciągnik nie zawiódł. aha i mam obciązniki od C-328 po 3 sztuki na kole


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Władek śmiga z bronkami piątkami, ja robie na trójce szosowej i jest glancuś :) , pozatym dobry do wszystkiego :) oprócz maszyn na WOM przez to sprzęgło :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

oj czy ja wiem czy wszystkie maszyny nie pasuja na wom przede weszystkim kosiarka i prasa ale np oprsyskiwacz rozsiewacz nawozów lub glebogryzarka to wladek sobie z nimi radzi w miare swoich mozliwosci :):):) pozdrawiam


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rozsiewacz, opryskiwacz, glebogryzarka to oczywiście :) bo u mnie też jeżdzi z opryskiwaczem i siewką.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1
Władek śmiga z bronkami piątkami, ja robie na trójce szosowej i jest glancuś :) , pozatym dobry do wszystkiego :) oprócz maszyn na WOM przez to sprzęgło :) .

ja tez mam 5, i na tam biegu na piaszczystej ziemi nie da rady, chyba ze te brony masz jakieś słabe, bo z orginalnymi na pewno nie da rady, no zalezy po jakiej powierzchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

dlatego ja zawsze do wldka przyczepiam brony 3 polowe ciezkie po co ma sie meczyc a nic mu sie nie stanie jak przejedzie sie po polu 3 razy wiecej :):):)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
ja tez mam 5, i na tam biegu na piaszczystej ziemi nie da rady, chyba ze te brony masz jakieś słabe, bo z orginalnymi na pewno nie da rady, no zalezy po jakiej powierzchni

A ja śmigam mam do trójek dorobione 2 wygląda jak oryginał z fabryki i targa no pod góre w piachu to je czuje ale tak to nie narzekam zawsze mogło być gorzej :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam 3 ciężkie i dwie lekkie, lekka rama i śmiga Prusakolec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1
Ja mam 3 ciężkie i dwie lekkie, lekka rama i śmiga Prusakolec :)

te lekkie brony to do niczego sie nie nadają, kiedyś pożyczyłem to potem musiałem prostować tak sie pogieły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

jak to sie nie nadaja :) to sa bronki lekkie posiewne tak wiec nimi mozesz tylko bronowac po sianiu lub jak ja to robie rozbronowywac ziemniaki ....


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1
Ja mam 3 średnie i chodzi całkiem dobrze.

u ciebie w świetokrzyskim pod górkę z 5 na pewno by nie dało rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1
jak to sie nie nadaja :) to sa bronki lekkie posiewne tak wiec nimi mozesz tylko bronowac po sianiu lub jak ja to robie rozbronowywac ziemniaki ....

ale na bruzdach sie wyginają jak ci traktor wpadnie, w szkole miałem tak samo to potem na asfalcie prostowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam takie zbudowane, że te małe co są na obrzeżach tych dużych to są nietypowe. Ważą tyle co wielkie a są węższe o jeden ząb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terror    0

Witam mam zamiar kupić przyczepę wywrotkę do władka. Tylko nie wiem z jaka władek sobie poradzi. W dowodzie mam napisane że 2500 moge miec maksymalnie. A i jeszcze jedno pytanko, to wyjście gdzie sie podpina kiper z chydrauliki mam zakorkowane. Tam powinna być jaka przejściówka czy poprostu się wkręca węża z przyczepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marex    0

te zakorkowane przewody są troche niefortunnie umiejscowione podłączając hydraulike można sobie troszke kostki obrysować. Bym radził Tobie wyprowadzić je gdzieś w inne miejsce przy pomocy węży gumowych bo i tak i tak bedziesz musiał kupować i wkreciać gniazda a co do wielkości przyczepy to u mnie kiedyś 3,5t a odnośnie podnoszenia to radził sobie całkiem całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1

ja niestety do swojego władka nie podepnę przyczepy :) gdyż nie mam pneumatyki. Rozumiem ze macie te nowsze ciagtniki juz z spreżarką. A jesli chodzi o przyczepę to nawet 4t moze być, bo mniejszej to sie nie opłaca kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terror    0

No jak byś miał taką fotke to byłbym wdzięczny, bo łatwiej kupić coś co sie wie jak wygląda. Ta przyczepa na zdięciu wygląda całkiem nie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
ja niestety do swojego władka nie podepnę przyczepy ;) gdyż nie mam pneumatyki. Rozumiem ze macie te nowsze ciagtniki juz z spreżarką. A jesli chodzi o przyczepę to nawet 4t moze być, bo mniejszej to sie nie opłaca kupować

Też nie mam pneumatyki i dygam ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dexter170
      Witam, wymieniłem głowice bo zawory latały już w tulejach i mam teraz problem bo oczywiście chińczyki zrobili źle odwiert pod śrubę smarowania i była za płytka przez co wyrwałem gwint. Są na rynku śruby M14 więc przegwintowałem, zamontowałem i działa. Nie bawiłem się w wymianę tuleji bo się naczytałem że powszechnie dostępne są kijowe.
      Martwi mnie tylko smarowanie czy nie za bardzo zablokowałem kanał oleju, tzn dźwigienki są smarowane, olej leci, ale sprężyny suche, oleju może kropla czy dwie pod nimi reszta spływa a tuleje wystają przecież ok 2cm nad poziom głowicy. To jest w porządku czy mam się martwić?
      Ciśnienie normalne 3,5 na zimnym i 2,5 przy 80. Nie chcę żeby te nowe zawory się zatarły jak pojadę w pole.
    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj