kamin60

Swiece w fend 611 LS

Polecane posty

kamin60    1

Witam posiadam fendta 611 LS z 84r i mam problem mianowicie ze świecą podobno jest tam żarowa tylko nie wiem jak ją podgrzać i nie wiem która kontrolka jest właśnie od niej dlatego zakładam nowy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego podgrzewasz ciągnik poprzez stacyjke przekręcasz raz i powinna się na panelu zaświecić kontrolka.


kupie ładowacz czołowy do fendt 308 LSA 1989r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamin60    1

a ha dzięki za info stacyjkę na stopień 1 tak ??

Edytowano przez kamin60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie i tam na panelu powinna być kontrolka(u mnie w 308 jest nad stacyjką obok z kontrolką wom i napędu).Jak będziesz go odpalał to trzymaj tak długo aż ona sama nie zgaśnie i dopiero wtedy RURA

Edytowano przez piotrslonski1

kupie ładowacz czołowy do fendt 308 LSA 1989r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Prawie dobrze piszesz, ale to jest druga pozycja stacyjki bo sam mówisz, że trzeba trzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamin60    1

Ale czy 1 czy 2 czy 3 ja trzymać nie muszę a możesz zrobić fotkę tych kontrolek i je opisać bo nie wiem które do czego są. Pewnie mi się dziwicie ale to nie jest mój traktor tylko wujka któremu pomagam w gospodarce i nie wiemy po prostu do czego służą a jest ich dosłownie kilka tylko te oznakowania są jakieś dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

Koledzy mam pytanie też mam swiece tylko chyba płomieniowa bo idzie rurka z pompy to kolektora powietrza i tu w ramie jest tam to od tego paliwa i swiec ale kable sa urwane a jak podłaczyłem nie działa jak mógłbym to sprawdzic czy działa żeby podawało paliwo do kolektora co trzeba zrobić?? jest to fendt 611 LSA prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamin60    1

i jak poradziłeś sobie ?

Nie wiem na która pozycje przekręcić ale nie wiem bo nie byłem u wujka ostatnio bo mróz i niema co na gospodarce robić więc nie jeżdżę. Ale był bym wdzięczny jak ktoś by by powiedział na która pozycje przekręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to tak przekręcasz raz świeci ci się kontrolka od ładowania i oleju potem dajesz jeszcze jakieś pół obrotu i powinna zaświecić ci się kontrolka od świecy płomieniowej to jest taki kwadracik z wężykiem


kupie ładowacz czołowy do fendt 308 LSA 1989r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan930    0

witam mam fendta 612ls z 1980r czy ktoś może wie czy w tym roczniku mogły już być przygotowania pod świece żarowe bo w bloku pod głowicą mam jakby zaslepione otwory na każdym cylindru z góry dzieki za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Świece żarowe montuje się w głowicy a nie bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamin60    1

Te zaślepione to są korki aluminiowe w bloku. To nie jest od świecy płomieniowej. Świec szukaj w głowicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

witam.

koledzy ponoć są dwa rodzaje świec, płomieniowe i żarowe(podobne jak w golfach,itp). w mojej 611 są w głowicach otwory i teraz kwestia kto jakie ma. jak są żarowe to musi być zasilanie z akumulatora i załącza się je grzybkiem od zapalania. naprawiałem taki włącznik i on działa podobnie jak od c330 - pociąga się lekko (tak jakby pierwszy stopień) i wtedy załącza się grzanie świec, a jak pociągniemy do końca (2gi stopień) to zapalamy maszyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kontrolka od swiecy plomieniowej zapala się od jakiejś temperatury czy jak? Bo u mnie się nie świeci wgl dopiero po rozpaleniu silnika i zgaszeniu to ta kontrolka zaczyna mrygac... i drugie moje pytanie jak dostaje paliwo ta świeca płomieniowa? Bo u mnie jest jak by to była taka mala pompka elektryczna i od niej jest przewód do pompy wtryskowej i drugi od niej do świecy płomieniowa ale jak go odkrecilem to nie było tam żadnego paliwa to jak to działa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 1234567
      Witam mam problem z instalacją elektryczną fendt 611 lsa  mianowicie potrzebował bym instrukcji do bezpieczników  z  opisem który gdzie idzie  
      Mam nawet problem z kierunkowskazami 
      Awaryjne działa tylko na jeden Bok A  kierunkowskazy wogole rozebrałem manetka od kierunkowskaz wszystko okej
      Pomóżcie mi proszę 
    • Przez valdi75
      Dzień dobry.
      Swieży zakup, objawy jak wyżej. Pali na dotyk, po odpaleniu niebieskawy dym do rozgrzania, później ustępuje. Sprawia wrażenienie trochę mułowatego, po rozgrzaniu nie zadymi nawet przy dużym obciążeniu. Silnik łącznie z pompą 300 mth po remoncie u poprzedniego właściciela. Zawiozłem wtryski do sprawdzenia, miały losowe ciśnienia, od 150 do 175 barów. Po regulacji dymienie nie ustąpiło, może jest minimalnie mniejsze. Jakieś sugestie?
      Pozdrawiam 
    • Przez valdi75
      Dzień dobry.
      Czy ktoś dobierał dmuchawy i nagrzewnicę od jakiegoś auta?
      Pozdrawiam
    • Przez Radek88
      Witam 
      Przymierzam się do kupna ciągnika Fendt 615 LSA Turbomatic E.
      Byłem oglądać ciągnik i wszystko jest ok tylko nie działa EHR żadne pokrętło nie działa. Podnoszenie i opuszczanie tylnego TUZa jest sterowane dorobionym przełącznikiem góra podnoszenie środkowa pozycja stop dół opuszczanie oczywiście chciałbym po zakupie naprawić EHR tylko zastanawiam się ile maksymalnie może mnie to kosztować?
      Obecny i zarazem drugi właściciel ciągnika ma go 4 lata i mówił, że było tak od początku jak go kupił i nic tam nie zaglądał.
      Znalazłem w innym wątku podobna sytuację i padła kwota 10 tys, ale był to inny ciągnik 612 i już kilka lat temu.
    • Przez mariuszzo
      max prędkość 611 30 km/h 6 bieg nie wchodzi słyszałem że jest zablokowany. jak go odblokować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj