Zaloguj się, aby obserwować  
piotrslonski1

napęd fendt

Polecane posty

Witam.Mam problem ostatnio jechałem z beczkowozem 2800L i pod górę zaczołem buksować do pewnego momentu obserwowałem że przedni napęd działa i gdy ciągnik już nie mógł iść do góry pracowały tylko tylne opony a przód stał nieruchomo.Druga sytuacja była taka że gdy jechałem z wozem nie włączyłem przedniego napędu i się wkopałem zatrzymałem się włączyłem napęd a tu ciągnie tylko tył a przód stoi w miejscu.Proszę o pomoc czym to może być spowodowane?


kupie ładowacz czołowy do fendt 308 LSA 1989r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan222    1

Witam!

 

Czy już Pan wie jaka przyczyna usterki, bo mam kolegę który ma podobny problem?

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzek    0

Najprawdopodobniej zerwane tarczki przedniego napędu. O ile dobrze pamiętam to jest ich tam 4 albo 5 Koszt ok. 400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

też mi się wydaje że sprzęgło skoro pod obciążeniem przód nie kręci. A można założyć sprzęgło kłowe? ja u siebie właśnie założyłem sprzęgło kłowe w zetorze 16145 i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie naprawiałem jeszcze tego bo da się z tym jeździć.Mam jeszcze takie pytanie tam pod ciągnikiem dociągnąłem ten napęd i teraz mam pytanie czy jak się tak dzieje że ten przut mi ślizga to mogę z nim tak jeździć?Czy nic się jeszcze więcej nie uszkodzi?


kupie ładowacz czołowy do fendt 308 LSA 1989r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam problem mianowicie teraz w zimie ciągnik ciężko mi pali.Może ktoś wie co jest tego przyczyną.A nie świeci śię jeszcze kontrolka od podgrzewania slinika.


kupie ładowacz czołowy do fendt 308 LSA 1989r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

Koledzy chciałbym sie zapytac co to może być w fendzie 611 dziś zaczał mi cieknac olej z koła tam gdzie wchodzi wałek do koła jaka moze byc przyczyna czy jakiś uszczelniac z nawalił czy moze jakas inna usterka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee001    1

Najprawdopodobniej uszczelniacz, ciężko jest cokolwiek powiedzieć, musisz się raczej do tego dobrać i zobaczysz wtedy co jest grane.

Edytowano przez Lee001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

byc może i ten uszczelniacz dużo to jest roboty żeby się do niego dobrać i jaki koszt orientacyjny?? i czy odrazu w dwóch kołach wymienic czy tylko to rozwalone ?? bede sie za to brał dopiero po robocie gdzies w kwietniu mozna tak jak teraz jedzdzic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

dopiero dziś zaczoł cieknąc no to możesz pojeździć jeszcze tylko jedno ale jak się rozgrzeje przy robocie to calutkie koło zażygane będzie w oleju pod warunkiem że nie zapomnisz dolewać oleju w miarę ubytku

 

roboty na pierwszy raz z pół dnia symering a raczej specjalny uszczelniacz koło 100 zł a ja bym wymienił tulejkę jeszcze z 50 żł bo to ona dostaje luzu i rozwala symering Wymieniaj tylko tę stronę gdzie cieknie i ewentualnie druga ale w moście tzn jak cieknie lewa zwolnica to jej uszczelninie i z lewej mostu

 

Ps ja ostatnio robiłem to w johnie z mostem ZF 325 w fendzie tez masz most ZF to znajdziesz kalog jak potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez BartekBiel
      Problem z podnoszeniem cięgien tylnich nie działa ehr, nie działa podnoszenie z przycisku na błotniku, nie działa manualne podnoszenie reszta działa jak wspomaganie czy tur nie wiem co się stało fendt 306c
    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj