Polecane posty

gajor24    1

ma rewers zetor ale ma od tego roku wejsc jak w jelonku przy kierownicy. a ja chce na luty kupic nowego ale czy bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

chcesz rewers eh to kup zetora proxime power 110 i masz już rewers EH przy kierownicy, 3 półbiegi które możne zmieniać automatycznie (nawet nie treba wciskać ręcznie guzika) i w 200 tys brutto zmieścisz się spokojnie nawet z bardzo bogatym wyposażeniem( jak na zetora oczywiście)

 

 

@Wacek21 gdzie tyle klima kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Tam gdzie kupilem ciagnik, nie bede robil reklamy bo na nia nie zasluguja.

 

Jeśli masz fundusze to bierz 5100R ! Ciagnik zarabisty do wszystkiego :)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

nie chce proxime. niby to samo ale w kabinie jak w starych ursusch. i musze miec wydajna pompe do przyczepy z hds do drzewa. a proxima ma 50 litrow a forterra 70. maze o jelonku 5100R szkoda za ma 100km ale jezdziłem 6310 to nawet daje rade. ale mnie stac max 200tys i to brutto. bo netto to wiecie dolicz vat i juz masz 250 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

to wez 5080R bedzie tańszy napewno, gdzieś miałem oferty nawet. wychodzilo 160 netto + vat wychodzi ponizej 200tys


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

ale ile to ma koni ja to najmniej 100koni a najwiecej 120. najlepiej 110 ale coz 100 moze byc. to pokaz oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

to juz prawie rok. teraz te ceny poszy do gory. a nie moge znalesc po ile chodzą. a gdzie ten cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

jesli bedziesz sie targowal to go wyrwiesz za 200 brutto


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6925

@gajor- 6130 ma 85km

Jeśli chcesz z JD to za te pieniądze kupisz każdą M-kę i pewnie mniejsze R-ki też się załapią. Jeśli 6130 dawał radę to popytaj o ceny R-ek 5080R i 5090R a najlepiej to pojedź do dilera i ci przedstawi ceny bo tu na forum nikt ci nie powie ile na dzień dzisiejszy kosztuje każdy model.

Forterrę za 200 brutto kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

nie jezdziłem 6130 tylko 6310. wiesz obecnie mam 902 to ma 76koni i ma ciezko z 5 skibowym pługiem po moich piaszczystych górkach. a forterrka łądna ale nie ma tego głupiego rewersu EH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Tam gdzie kupilem ciagnik, nie bede robil reklamy bo na nia nie zasluguja.

 

/quote]

 

to nacieli Cię bo klima w zetorze kosztuje 6040zł brutto wg cennika

 

co do hydrauliki to jest mała różnica pomiędzy 5R a proximą bo proxa ma 50l/min a 5r 56l/min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

ale lepszy jelonek. tu jest fajny filmik pokazujacy 5R

szkoda ze ponad 200tys. ceny takie ze normalnego człowieka ze wsi nie stac. a głownie do tura i lasu mi potrzebny. bo na moje 20ha to nie az tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Strasznie szybko odpuszczasz, ja bym deptał za tym ciagnikiem tak dlugo albo tak bym kombinował ze chociaz mniejszy model ale bym wzial, ale jesli Ty nawet nie dzwonisz do dealera to napewno go za 200 tys nie wyciagniesz :)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

a to od wczoraj tak mnie naszła mysl nad jelonkiem. to nie ma jak dzwonic. wiesz chce w zakresie mocy 100 - 120kM. ponizej 100 nie chce. wiec mniejsze modele odpadaja. marze o 5100R taka jak na filmie. szkoda ze nie robia promocji zetor za forterre chciał 195tys a widziałęm promocje za 175 z klimom radiem i wersja 135.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

A powiedz na jaki program unijny chcesz wziac ten ciagnik, bo moze da rade wziac twoj wymarzony ciagnik ale uzywany


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

a wiesz staram sie w grupie rybackiej. jest w mojej gminie taki program rybacki naleze do grupy rybackiej i jest do wydania 2.5mln ja mam do wydania 260tyś ale chce traktor tur i przyczepa lesna z hds. i zwracaja 60%. niby ma byc nowy. a jak ogladam uzywane to nawet za 4 latka z przebiegiem 2tys godzin chca 20tys mniej niz nowy. teraz tak mysle nad wersja JD 6330 co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

brutto. netto chce sie zmiescic w 200 tys. tu mam takiego jelonka http://otomoto.pl/john-deere-6330-A107209.html ale to wersja 110 konna pisze w katalogu a szukam wersji nie 6330 tylko 6230 co ma 100 koni moze bedzie tanszy. przyczepa juz daje linka http://allegro.pl/przyczepa-lesna-palms-10-ton-nowa-cena-brutto-i1997536545.html taka. chciałem zetora ale jak tur to przydałby sie rewers przy kierownicy a powerki nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

to sa tylko ceny katalogowe . zawsze mozna ostro potargowac sie . jedna firma nie produkuje takich przyczep do drzewa , wiec zawsze mozna cos innego poszukac ale to juz zalezy od ciebie


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Ten jelonek jest netto <_< z przyczepą wyjdzie Ci prawie 300tys zł. W lesie EHR nie jest chyba niezbędny ? jak do lasu to bardziej liczy się waga niż moc chyba że będziesz jeździć tylko po drodze leśnej niż po runie. Znajomi mają MTZ 80KM z przyczepą ok 6m długą jak na allegro i jest to nowy zestaw i nie mówili ze słaby ciągnik

Edytowano przez tomi382

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

ja wiem ze nie jedna. ale wiesz mam 11ha lasu do przetarcia same sosny moze pare brzóz las ponad 80 lat wiec spore bele beda wiec musi miec dużą ładownosc tak 12ton mocnego hds i długa a ciezko znalesc taka a jak nie ma to mowia ze na zamowienie i cena zaraz w góre. jedni chcieli 100tys a ci chyba 54tys. do tego mocny zwinny traktor wiec wiecie. a do tego trak hala to nie szaleje z cenami.

 

a wersja mniejsza 6230 ile stoi bo to co pokazałem to 6330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6925

....

Z tamtego 6330 jakbyś odjął TLS, skrzynię 24x24 zamienił na PQ+ 16x16, odjął zaczep automat, siedzenie mechaniczny grammer i opony standardowe to cena byłaby mniejsza. Dlatego mówimy ci żebyś podjechał do dilera i on ci wszystkie ceny poda.

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

tylko ze ja chce te opcje co ma ten jelonek :) to pewnie moj ostatni traktor to chce konfort bo obecnie to 902 jezdziłem to tragedia a jak rozumiesz pod tura?? te 195tys

 

DObra konkret ile kosztuje 5100R z turem?? do tego klima rewers przy kierownicy Przekładnia AutoQuad Plus. zmieszcze sie w 220tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj