Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale wiesz, że istnieje seksowane nasienie??? 🤔🤔🤔

Opublikowano
23 godziny temu, Paulina1985 napisał:

ale wiesz, że istnieje seksowane nasienie??? 🤔🤔🤔

pierwsze słysze hehe .... pytam o nieseksowane   

Opublikowano (edytowane)

Potrzebuję potwierdzenia czy Galaxy to syn buhaja Freddie o tym numerze US60996956 . Powiedzcie jak tego szukać bo patrzyłem na katalog Galaxy i był ojciec freddie to wszedłem na izoo kraków i taki freddi mi wyskoczył o takim nr ale czy to ten ? Jak tego szukać żeby uniknąc pomyłki bo w karcie Galaxy pisze rodowód Freddie x Planet x Shottle  ale nie piszę nr buhajów
Potrzebuję również nr buhaja Keenan z ABS mam katalog ale nie piszę tam tego nr co potrzeba chyba że nie umiem czytać katalogu. Dzięki z góry za pomoc.

Edytowane przez poziomka
Opublikowano
3 godziny temu, poziomka napisał:

Potrzebuję potwierdzenia czy Galaxy to syn buhaja Freddie o tym numerze US60996956 . Powiedzcie jak tego szukać bo patrzyłem na katalog Galaxy i był ojciec freddie to wszedłem na izoo kraków i taki freddi mi wyskoczył o takim nr ale czy to ten ? Jak tego szukać żeby uniknąc pomyłki bo w karcie Galaxy pisze rodowód Freddie x Planet x Shottle  ale nie piszę nr buhajów
Potrzebuję również nr buhaja Keenan z ABS mam katalog ale nie piszę tam tego nr co potrzeba chyba że nie umiem czytać katalogu. Dzięki z góry za pomoc.

Jeżeli nr tego buhaj Galaxy którego szukasz ma nr US69990052 to ten Freddie jest jego ojcem. Jak masz na izoo metryczke buhaja po lewej to masz w niej dane ojca

Opublikowano

Dobra, kto bierze nasienie z ABSu? nie macie pęcherzykow powietrza na środku słomki?? 😳

Opublikowano

Eliot napisał: Ja biorę mayflower ,ostatnio po 65zl. A masz już jakieś cieliczki po nim?? Moja pierwsza na sierpień ma wycielenie i mam nadzieję że będzie panienka 😀 Z wws teraz będę brać Pharo i Griff na jałówki, tak zrobił dobór doradca z federacji

Opublikowano

🤣 @16Ursus14 ja sobie z tego zdaję sprawę, tylko w nasieniu z ABSu wielki pecherz powietrza jest NA ŚRODKu slomki i nie zamierzam pstrykać w slomkę kilka monut zanim oď odpstryknę do góry, w innych slomkach zawsze powietrze na gorze slomki...jak dla mnie błąd w produkcji nasienia.

Opublikowano (edytowane)

Tak jest. U mnie też często się zdarza. Ucinam jak najkrócej bo nic z nimi się nie da zrobić. Ewentualnie czasami jak delikatnie postukam to się przesuwa ale rzadko tak się zdarza. 😉 Błąd w napełniania słomki. Mówiłem o tym dla nich ale oni twierdzą że to maszyna napełnia i nic z tym nie zrobią. 

Edytowane przez krystek1992
Opublikowano

no własnie 😛 Jak wyjelam slomkę z kontenera to od razu mi się przypomniało dlaczego przestalam od nich zamawiać nasienie 😡 nigdy wczesniej przez 10lat z innej firmy to się nie zdarzyło. Robią z nas idiotów, i jeszcze ten brak cen w katalogu...🙄🙄🙄 

Opublikowano
Dnia 17.07.2019 o 12:08, norbert098 napisał:

Eliot napisał: Ja biorę mayflower ,ostatnio po 65zl. A masz już jakieś cieliczki po nim?? Moja pierwsza na sierpień ma wycielenie i mam nadzieję że będzie panienka 😀 Z wws teraz będę brać Pharo i Griff na jałówki, tak zrobił dobór doradca z federacji

Mam,są już dwa ,a będzie więcej

Cielaki  bardzo wysokie i długie,zapowiadają się na wielkie sztuki,oczywiście białe i nie wiem jak u was ,ale moje mayflawery to odkurzacze,ile im nie dasz to wylizane ....też trochę biorę genomow z wws,miałem robić 100% ale jednak jeszcze się wstrzymam.region centrum,jakbym bral na raz na cały rok ,to może by było taniej..biorę po trochu raz na 2 miesiące albo częściej to zależy.. gdyż nasienie wstawiam do kontenera inseminatora ,przecież mu nie zawale 70 porcjami ,,😎

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Jasiupila
      Co myślicie o tej rasie? Czy byście ja polecali? Czy widzieliście gdzieś takie bydło?
    • Przez soltys48
      Witam. Zakładam ten temat ponieważ chciałbym zasięgnąć od Was paru informacji na temat rasy CHIANINA. Ostatnio przeglądając internet natknąłem się na tą rasę(http://www.zootechnik.com/czyt_rasy.php?rasy_id=3) i bardzo mnie zaciekawiła-ale żadnych innych informacji o niej nie znalazłem.Dlatego zwracam się z prośbą może ktoś z Was miał do czynienia z tą rasą albo coś więcej o niej słyszał-nie ukrywam,że jeżeli byłaby taka szansa(jeżeli znalazłbym gdzieś nasienie) to bym zacielił jedną lub dwie swoje mamki bykiem tej rasy tak na próbę :rolleyes:
    • Przez franec
      Witam. Czy ktoś z was ma krowy tej rasy? Lub mieszańce z HF? Co sądzicie o zacielani HF nasieniem NRF? Gdzie w woj. mazowieckim mógłbym takową zakupić i jaki byłby koszt 1 porcji. Z tego co się zorientowałem na stronie http://www.phkonrad.com.pl/www/pl/pokaz-34-rasa-czerwona-norweska-nrf-do-nbsp-krzyzowania.html jest to rasa znacznie odporniejsza na choroby niż hf a także ma niezłą wydajność przy założeniu że w Norwegi nie zadaje się kiszonki z kukurydzy.
    • Przez Pawel12241
      Witam
      Jakie są najbardziej wydajne rasy mleczne zaraz po HF?
      Poza HF są w ogóle rasy które dobijają do 9-10 tys?
    • Przez rolnik~99
      Dzień dobry. Nawiąże stałą współpracę z hodowcą krów rasy ZB czyli polska czarno biała na odbiór małych byczków do dalszej hodowli na opasy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v