Skocz do zawartości
News
krzysiek16m

Instrukcje obsługi, katalogi części do ciągników Landini.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

przemek704    1

jestem w posiadaniu elektronicznej wersji instrukcji obsługi do ciągników landinii serii blizzard w wersji angielskiej, jeżeli ktoś potrzebuje pisać na priv, 

• Like 1

xzibit0000    3

Witam, poszukuje numeru linki sprzęgła do Landini Powerfarm 100. na internecie znalazłem linkę ale jakos ,,na oko'' wydaje się za krótka. z góry dzięki

Ghibli_100    0

Katalog z częściami- schematami w postaci programu jest w programie-  nazywa się Landini Galileo wersja 6.2; 7.4; 8.0

Ostatnia wersja aktualizowana to 8.0 . Plus jest taki że w programie są przypisy jak cześć jest w zależności od numeru seryjnego ciągnika.

Cytus    0

Potrzebuje Katalog z instrukcjami napraw do Massey Fergusona 135 Posiada ktos moze?

Ghibli_100    0

Podaje numeru linki sprzęgła do Landini Powerfarm 100 - 4206156M91 do numeru seryjnego silnika/ciagnika S07012  lub 6515527M92 od numeru seryjnego silnika/ciagnika S07013

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adas157
      Witam mam takie pytanko zastanawiam sie na kupnem landini 8550 za 30tys rok 88 jak sie taki ciagnik sprawuje czy czesci sa drogie ogolnie czy w kabinie jest cicho napedy jak tam sa zalanczane przyciskiem czy mechanicznie czy jest tam jakas elktronika w tym ciagniku
    • Przez puszyniak84
      Witam czy ktoś wyciągał ten element ? jest to regulator ciśnienia podnośnika czy coś . odkręciłem te 4 śruby i nie potrafię go wyjąć obraca się minimetr na boki ale nie chce wyjść .

• Przez Patryk212
      Co sądzicie o Landini 13000?000
    • Przez Agri666
      Mam problem z landini gdy opale ciągnik nie działa wspomaganie i Jazda .... ładowacz działa podnosi i cała reszta ... gdy ciągnik chodzi około 3 minuty zaczyna działać wspomaganie oraz jazda jednak gdy np. pociągnę za wajchę od załączenia hydrauliki np na kipier to słychać jak rośnie ciśnienie pusze próbuje kręcić kierownicą i znów nie działa tak samo jazda wszystkie filtry zostały wymienione ... świeci się kontrolka na czerwono taka zębatka z kroplą oleju w środku czekam na jakieś pomysły   

• Przez Balzak
      Nic nie wiem na temat tych ciągników moze coś mi powiecie, gdyz znajomu chce kupic