Zaloguj się, aby obserwować  
samczyk1991

Jakiego laptopa kupić do 2500zł

Polecane posty

Edin    27

Nie minął rok jak rozqwiła się obudowa przy zawiasach w moim Lenovo Y570 :(

Czas skorzystać z ubezpieczenia. Po niedzieli oddaje lapka do naprawy :(

 

 

samczyk1991 moje Lenovo G560 ma troszkę ponad 1,5 roku na gwarancji było z 4 razy... Jak nie klawiatura się rozsypała to wentylator potem głośniki padły... u kobiety mojej w y550 tak jak u Ciebie zawiasy....

 

 

 

Tak to jest jak się kupuje plastikowe badziewie ;)

Edytowano przez Edin

HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Edin ja za niego dałem wtedy prawie 3 koła .... :/ każdy zachwalił a tu zonk... Bo dawny IBM ... Z resztą czego teraz te małe żółte rączki nie robią?

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

Bo dawny IBM ...

 

 

 

 

No właśnie przez tą legendę ludzi obuwa na duże pieniądze. Chociaż te serie o których pisaliście są w zasadzie cienkimi sprzętami i nie mają nic wspólnego z dawnymi IBM. Jedynie seria T moim zdaniem jest ok. Sam używam i polecam Lenovo serie T oraz Delle Latitude. Poza tym z perspektywy czasu widzę że nie warto kupować nowych sprzętów a inwestować w dobre używki. Wystarczy popatrzeć na stan dwuletniego Asusa czy Acera lub innego plastikowego wynalazku a na wygląd i możliwości kilkuletniego już przecież T61.

 

Co do tych żółty rączek to jednak na to wpływu nie mamy bo jednak Oni robią większość sprzętu elektronicznego, za to mamy wpływa na wybór producenta i konkretnej konstrukcji.


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Ja posiadam już ok 3rok TOSHIBA satelite akurat model l500, gdy był nowy musiała być zmieniona matryca (450zł) bo niefortunnie została postawiona torba z laptopem i się domyślacie to moja wina, a tak po za tym 2x był formatowany bo złapał dotkliwego virusa, tak żadnych wad czy usterek, czasami nie działa kilka literek ale po czyszczeniu pamięci komputera wszystko wraca do normy. Polecam Toshibę, do 2.5 tys spokojnie kupi się nowy model.

 

Moja siostra i kuzynka mają asusy to więcej są na serwisie niż w domu,a wszyscy właśnie polecają lenovo tylko mają z nimi przejścia takie jak wy, czyli co lenovo jest dobre czy dobrze wypromowane?


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Tylko używka nie ma takich parametrów jak nowy... Brachol ma samsunga modelu nie pamiętam ma go rok czasu... lapek chodzi prawie non toper i szczerze złego słowa na niego nie powiem... nie tnie się nie zawiesza i nowe gierki śmigają bez problemu.... Najbardziej zadowoleni jesteśmy z Toshiby L300 ponad 4 lata u nas zero problemów ... nigdy nawet czyszczona nie była ... teraz wypadało by baterie już zmienić bo zdechła ale ogólnie nie zawodny laptop... Lenovo nie polecę z wyżej wymienionych przyczyn,

Asusa też nie - wujek jest informatykiem miał takowego 2 razy na gwarancji płyta padła wymienili na nową 2 miechy po gwarancji znów padła i lapek nadawał się jedynie na śmieci... Acera mieliśmy w pracy a nawet 4 i z tej czwórki został jeden reszte popadało... Szef i kumpel pokupili MSI oj co z nimi użyli też wieczne problemy... A to klawiatura, a to matryce i wieczne problemy z stabilnością systemu... Edin wiesz 3 tysie na drodze nie leżą i oczekuje się dobrego za te pieniądze już sprzętu... chociaż pamiętam że za tą swoją tośkę dałem wtedy 2 tysie i do dziś dzień śmiga aż miło ... Wtedy jak lenoviaka kupowałem każdy polecał ... teraz znajomy w RTVEUROAGD pracuje i rozmawiałem z nim o lapkach to warto troszkę kaski dopłacić i kupić Sony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

Nie wiem dlaczego tak narzekacie na Lenovo. Mój G570 pracuje od roku i nic mu się nie dzieje . Kumpel ma od 3 lat Lenovo i dalej na nim pracuje. Możliwe, że mieliście pecha i wybraliście wadliwą sztukę. Faktem jest jednak, że niektóre serie laptopów są wadliwe. Nie zgodzę się z tym, że warto wybrać Sony. Ceny niektórych modeli są dwa razy droższe od innych laptopów z tymi samymi bebechami. Nie wiem czy warto przepłacać za jakość wykonania obudowy.

Przy kupnie laptopa warto poszukać opinii na temat kupowanego sprzętu.


Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

rożnie to bywa z laptopami nawet solidnych firm :P Sąsiadki Dell po dwóch latach stracił grafikę wbudowaną... niby tylko jedna awaria, ale za to kosztowna i nienaprawialna w domu . A mój 2,5 letni acer miał tylko jedną awarię jeszcze na gwarancji padła taśma do matrycy, awaria do naprawienia w domu w 20 minut .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Moja Toshiba 6 lat pracuje bez awaryjnie, system raz poszedł ale to przez wirusa. I bateria padła już. Ale nie wymieniam bo tak w domu na kablu wciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj