Polecane posty

loquito    240

W Jarosławiu 2 tyg temu saletra pulan kupiona na N3 w cenie 1100zl, ale to mala ilość i małe worki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozeF84    1

rsm28- 620brutto

rsm32- 700brutto

8-19-29 - 1370 brutto

ultra 8- 1410 brutto

opolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msjaro    95

Jakie jest Wasze zdanie o brytyjskim Nitramie? Cena jest korzystna, pytanie jak z działaniem. Dostałem ofertę na 840 netto, biorę 15,5 tony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msjaro    95

Koczas, zapomniałem dodać, że na termin, więc dla mnie korzystna opcja. Bo zaraz mnie tu zjedzą, że nie liczę kosztów płynu do spryskiwaczy itp.

Ale pytałem o co innego - jak ta saletra się sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Jak na termin to ok. Saletra jak saletra siej śmiało, ale anwilek jak byś dobrze podzwonil tez byś pewnie za tyle kupil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67

Co powiecie omnawozach bodajze Litewskich Gomel npk 8 19 29 nie zbryla sie to jak granula ? Cena nizsza o 150zl brutto od poli 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

Dorzucili mi w tym roku parę bb tej brytyjskiej do pl saletry jak się nie mylę bo zabrakło im na zamówienie czy to na próbe miało być w tej samej cenie co pl saletra no i różnicy na polu też nigdzie nie widzę. Także nawóz ok, choć nawet nie wiem dokładnie jaka granulą była - po prostu nie pamiętam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msjaro    95

Super, dzięki! W takim razie biorę, chociaż zawsze Pulan u mnie szedł na pole. Wypróbujemy, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22
stosował ktoś Ultra Kali z phosagro vs kornKali z K+S proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

Wczoraj przyjechało całe auto ultra 5 po 1280 brutto . Orientuje się ktoś po ile jest saletrosan przy całym aucie

 

IMG_20180606_133752.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56

Dziś kupiłem polifoske 6 w workach 50kg po 1500zł brutto i saletrzzłeka tarnowski z borem po 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, kamil18fmr napisał:

saletra 860-880 przy 24

polifoska 6 1404 brutto

kto za tyle oferuje polifoske? z transportem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832
1 godzinę temu, ZUCH1234 napisał:

Wczoraj przyjechało całe auto ultra 5 po 1280 brutto . Orientuje się ktoś po ile jest saletrosan przy całym aucie

 

IMG_20180606_133752.jpg

Ja będę teraz brał tylko niecałe auto bo 18t z terminem na grudzień po 1245netto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaxx    34

Jak myślicie Rsm będzie jeszcze tańszy ? A jak nie to kiedy będzie drożeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Azotowe zazwyczaj zawsze są najtańsze lipiec-sierpień. U mnie cena saletra na dzień dzisiajszy to 1140 zł brutto w wroku a 20 zł taniej w bagu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Ja w lipcu będę zamawiał. Dzwoniłem do kilku sprzedających jedni mają już nowy cennik ale na czerwiec nie ma już rsmu albo mają stare zapasy po bardzo wysokich cenach.

Wstrzymam się do końca czerwca i dalej będę dzwonił i pytał o ceny bo teraz rozstrzał jest duży. Od 700 do 900 brutto za 32%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj