Skocz do zawartości

PUSSY

Members
  • Postów

    229
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O PUSSY

  • Urodziny 11/19/1971

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Kujawsko-Pomorskie

Ostatnie wizyty

1938 wyświetleń profilu

Osiągnięcia PUSSY

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

  • First Post Unikat
  • Collaborator Unikat
  • Dedicated Unikat
  • Week One Done
  • One Month Later

Najnowsze odznaki

34

Reputacja

  1. Czy firmy ubezpieczeniowe dokonały już szacowania strat przymrozkowych w rzepaku i na jakim poziomie zostały one określone?
  2. Dokładnie brak wiedzy i doświadczenia który prezentujesz wprowadza innych w błąd i naraża na nie potrzebne koszty …. Proponuję abyś sobie wpisał w Google fluroksypyr i odszukał etykiety innych preparatów niż Galaper i sprawdź czy masz gdzieś wrażliwy chaber 😉 podstawowy fluoroksypyr to Starane i odrazu dopisze nie pomyl z Starane Forte …
  3. A czy Ty wiesz jak wygląda chaber ?
  4. Powtarzam fluroksypyr nie działa na chabra dlatego proszę mi pisz bzdur.
  5. Fluroksypyr nie działa na chabra !😉
  6. Queen dawka 1,25 l/ha i to są preparaty nie porównywalne więc warto dopłacić masz 6 tyg ochrony po Queen
  7. PUSSY

    Ceny pszenicy 2024

    i jeszcze plus dopłata 300 PLN i masz cenę za 2 tony 😉
  8. Możesz jechać bez płukania bez obaw.
  9. Zastosuj Starane Forte tam masz arylex który działa na bodziszka
  10. Typowy wyborca PISu 😳😂, który czerpie informacje z TVP1….
  11. Jeżeli liczycie na spadki to przeczytajcie : https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-ceny-gazu-duze-wzrosty-na-europejskim-rynku,nId,6312158
  12. Rewelacyjna tylko brać
  13. Nie ma to jak powiedzenie „obiecać nie grzech „. Ministrowie Kowalczyk i Sasin już trzeci tydzień pracujà nad systemem rozwiązującym wysokie ceny nawozów i jakoś rozwiązania brak ale obietnice składają nawozy poniżej 4 tyś chyba tylko oni w to wierzą …😳🙈 To tak jak obietnice Pana Kaczyńskiego o reparacjach od Niemiec w kwocie 6220 mld zł. Ale może ciemny naród to kupi 😉
  14. No tak, to jest oczywiste ale jak widać większość z tego forum nie ma tej wiedzy …. I generalnie większość nie rozumie że tu już nie chodzi o cenę nawozów a ich dostępność, to co mówi rząd to obietnice gruszek na wierzbie …., a nawozów po prostu nie będzie.
  15. Możesz połączyć, tylko w systemie bezorkowym samosiewy musisz zwalczać wcześniej …..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v