Polecane posty

dorek13169    7

Chciałbym się dowiedziec ile pali MF 3060 czy jest wadliwy. <_< Chciałbym go kupic na 18 ha klasa ziemi od II do III. byście mi polecili go czy jakiś inny ciągnik do 35 tys. dziękuje z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Ja mam MF 3085 ( 6 cyl, 100 KM) i w prasie 120*150 pali mi 7 l. Więc czwórka to do 5 pewnie będzie schodziła. Co do opinii na temat wadliwości to są podzielone, jedni uważająże są bardzo dobre, inni że awaryjne. Ja jednak zdecydowałem sie na zakup, ze skrzynią dynashift ( 4 półbiegi pod obciążeniem) i jestem bardzo zadowolony jak na razie. Jednak ciężko będziesz miał znaleźć coś zadbanego i w tych pieniądzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osalek    1

Sąsiad posiada właśnie od 4 lat mf 3060 . Jest bardzo zadowolony . mało pali i jest bezawaryjny jak do tej pory , jak sie nie mylę 1990 r. a może 1992 no coś w tych latach. Ale kosztował ok 60 tys. a może ponad . Zadbany w 100% . Z obserwacji i jego opinii to gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wadliwe to one nie są :rolleyes: awaryjne mogą być i owszem ze względu na swój wiek i typ są już nowoczesne jeżeli ciągnik z lat 80 ma EHR to nie ma się co dziwić że jakieś elementy mogą ulec awarii więc nie ma się co dziwić że wymagają odpowiedniej obsługi i dbania trafisz na utrzymanego nie wyeksploatowanego będziesz zadowolony.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik256    22

W takie MF-y po 30 tys. lepiej się nie baw, bo ta zabawa może Cię drogo kosztować. Jeżeli nie możesz wydać tych 40 i więcej tysięcy to lepiej zostaw MF-a. Ciągnik godny polecenia ale tylko w dobrym stanie. TO co jest na rynku za 30 tys. nie jest nawet godne uwagi. To złom poskręcany na drut i masę farby. Handlarze juz się nauczyli jak oszukać autotronic tak żeby wszystko działało idealnie przy sprzedażny. Dopiero po miesiącu zaczynają się schody. Nawet dzisiaj miałem telefon od człowieka, który kupił ciągnik w stanie idealnym. Jednak jego zachwyt trwał dość krótko. Zmasowany obwód czujnika ciśnienia to był dopiero początek problemów. Uwierz że polak potrafi...

Jeżeli coś ma być dobre musi kosztować. Jeżeli kupisz MF-a serii 30xx w dobrym stanie nie będziesz żałował. Sam mam 3090, który zrobił u mnie prawie 3 tyś mth i śmiga idealnie. Siedem lat temu dałem za niego 45 tys i uważam że to była świetna inwestycja. Za te pieniądze nie kupiłbym lepszego i bardziej komfortowego ciągnika.

Edytowano przez rafik256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisklaczun1    1

ja posiadam mf 3060 dałem za niego 30 pare tys jest cały malowany i chodzi az miło więc nie wiem co tu się oszukiwać z tym wszystkim. wiadomo jak to ciągnik po ponad 20 latach pracy zawsze moze się coś zepsuc i trzeba być na wszystko przygotowanym a nie od razu z góry krzyczeć że seria 30XX jest awaryjna to zależy od stopnia zużycia i od umiejętności się obchodzenia z tym ciągnikiem także. Także ja polecam ten ciągnik jak najbardziej tylko musisz patrzeć jak jest z kablami czy w kabinie nic nie było robione czy po skrzyni itp nie ma jakichś podejrzanych kabli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj