Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na lepsze się niestety się nie ma , ja jak o tym się dowiedziałem to tytoń wieszam tylko na plantacjach pod domem jeszcze na takich żebym je z podwórka widział bo na dalszych kawałkach to się boje bo zawsze się ktoś kto ma lepkie ręce trafi , sąsiadowi koło plantacji na której miałem zamiar wieszać tytoń widły w wykopki ukradli wziął żeby łęty po rozwalać jakby się źle kopało i z ostatnią przyczepą ziemniaków odjechał i zapomniał o nich to na drugi dzień poleciał po nie o 7 rano i już ich nie było a jak każdy wie chodził jeden koleś przez jego pole do sklepu na skróty i sobie pożyczył je na wieczne oddanie więc powiedziałem że tam tytoniu nie powieszę nigdy

Opublikowano

moje pola na których jest tytoń też widze z podwórka, ale przecież jak będą chcieli ukraść to i tak zapierniczą.. Prawda jest taka,że nie upilnujesz bo podjadą w nocy i du*pa.

Opublikowano

no to prawda ich się nie da upilnować , tylko ja ten kawałek mam 20m od podwórka a wokół są domy a żeby do niego dojechać musieli bym przez kogoś podwórko przejechać więc jakaś znikoma szansa jest ale zresztą to nie koniecznie musi być jakiś lewy handlarz tytoniem , nawet sąsiedzi mogą przyjść i to zrobić więc masz racje tego się upilnować nie da :mellow:

Gość Profil usunięty
Opublikowano

Ja pierniczę, co za akcje, Czytam wątek i nie mogę się nadziwić. A ciekawe jak te kury zakosili autorowi tematu, masakra jakś

Opublikowano (edytowane)

prawdę mówiąc, jak czytałem o kurach ukradzionych to płakałem przed kompem przez parę minut :D U nas w opolskim sporadyczne kradzieże się zdarzały paliwa - dziwne było to że złodziej zawsze wiedział gdzie ono było (nie chodzi tu o paliwo z baków.) Raz tylko ojciec opowiadał że pokradli mu koła zapasowe z przyczep :D ale poszedł od razu do pewnego alkoholika ze wsi powiedział - Antek koła mają wrócić. I tu wydarzył się cud! Jak koła nie było tak już 25 lat nie ma ;/

Edytowane przez MAT912
Cytowanie poprzedniego posta
Opublikowano (edytowane)

aha, to ciekawie

Dodam jeszcze że w zeszłym roku znajomemu z wioski przez noc ukradli 10 okrągłych balotów słomy z pola

w tym roku tylko złośliwie sznurki w 5szt. poprzecinali

Edytowane przez bratrolnika
Opublikowano

U mnie jakieś 15 lat temu zginęły deski z budowy budynku gospodarczego, oczywiście na drugi rok ojciec spotkał te same deski na innym podwórzu w naszej wsi ^^ ale już nic się nie odzywał...

U mojego wujka, który mieszka kilka kilometrów dalej wieczorem podczas kolacji po wywózce obornika zaczęły szczekać psy, zanim wyskoczył na podwórze to już WOM nie było.

3 lata temu spuszczono paliwo z c360 i napewno był to ktoś z okolicy, bo ciągnik stał pomiędzy maszynami w krzakach i w okół było pełno gruzu, więc obcy by się tam zabił po ciemku, w dodatku uciekał pieszo przez pola, bo wygniótł zielonkę ale dalej ślad się urwał.

2 lata temu ktoś okradał małe garaże w domach letniskowych. Jeden znajomy mieszka 30 km od tego domku i zawsze przyjeżdżał autem, raz przyjechał rowerkiem i złodzieje myśleli, że w środku nikogo nie ma, więc sobie swobodnie weszli z brzeszczotami, bo chcieli rurki powycinać. Trochę się zdziwili, gdy zobaczyli właściciela w hamaku, tym bardziej, że to był dobry kolega ojca jednego z włamywaczy:) Po tym incydencie do dzisiaj jest spokój.

Opublikowano

Panowie dwa tygodnie temu 500 metrów ode mnie ukradli gościowi sznury tytoniu podobno około 500 sztuk zakosili. A w zeszłym tygodniu ktoś się na mojego małego pekińczyka przyczaił i ukradł :/ za jaja bym takich powiesił...

Opublikowano

Człowiek pracuje całe życie, a przyjdzie taki ...typek i kradnie dorobek życia; kilka lat temu znajomemu ukradli auto z garażu ( świeżo ściągnięte, nie zdążył przerejestrować), psa odużyli, kłódkę zrzucili, auto wyprowadzili i słuch po nich zaginął.

Opublikowano

tydzien temu ukradli nam z pola które znajduje sie pod korzenistem 5gwiazdowe stare brony zostawil tylko srodkowa rame w korzenistem jest taki jeden typek co chodzi po nocach i kradnie...ale za reke jego nie złapałem takze nie wiem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez farmer_89
      Dzien dobry chcialem poznac wasza opinie, mam wiate wysoka 5m chcialem zrobic sciane z plandeki tir, zawiesic ja od gory czyli jakies 2,8m  myslicie za zda egzamin?
    • Przez 5714mf255
      witam wszystkich mam takie pytanie czym ogrzewacie domy zima stoję przed wymiana kotła i szukam wydajnego a zarazem w miarę taniego rozwiązania.
    • Przez Maniek02
      Witam. Mógłby ktoś zaproponować dobre oświetlenie do hali/garażu/magazynu 400m2 + jakieś lampy zewnętrzne nad bramę wjazdową. W internecie wybór duży, ale wolałbym jakieś sprawdzone rozwiązania. 
    • Przez Marcin133
      Witam. W związku z bardzo drogim opałem myślę nad ogrzewaniem domu pompa ciepła. Proszę użytkowników którzy już posiadają lub myślą o założeniu o wypowiedzenie się w temacie. Jakie pompy polecacie itd. 
    • Przez DSzymczyk
      Sprzedam suszarnie do tytoniu/ziół. Suszarnia jest olejowa, dodatkowo zamontowany jest piec na ekogroszek. 
      W razie zainteresowania proszę o kontakt pod nr telefonu: 782 010 544

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v