Zaloguj się, aby obserwować  
semos

Dobry dealer Case w małopolsce

Polecane posty

semos    77

Tak jak w temacie, którego dealera Case z Małopolski lub ościennych województw polecacie?

 

Miał ktoś do czynienia z firmą URSON??

http://www.urson.pl/

 

Albo z firmą KISIEL??

http://www.caseih.com.pl/

 

Chętnie poznam Wasze opinie oraz spostrzeżenia o tych oraz innych dealerach marki Case.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki moj dalszy znajomy ma nowego case z tej 1 firmy jakis 2 lata i raczej nie słyszałem narzekań z jego strony:)

Edytowano przez michael01989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilW    3

Kisiel ma w Miechowi tylko filię i z tego co ojciec tam widział to nie ma tam żadnego serwisu więc w razie czego do Kielc, ciekawe skąd naliczana jest droga przy serwisie czy z Kielc czy z Miechowa. Do Ursona mam w granicach 90 km a do Miechowa ok 70, lecz Kielce już sporo dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalG    1

W Miechowie jest serwis ;) przynajmniej tak mi powiedział Pan który sprzedaje tam ciągniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Ja mieszkam koło Miechowa i moge powiedzieć że jeśli tam cokolwiek jest to może ale "serwis" według firmy Kisiel bo według mnie to tam jest malutki punkcik dilerski i prawie nic poza tym > kilka maszyn na placu a w środku miły koleś lejący wode :lol: , kilka baniek z olejem ulotki ze dwa stołki i może jakieś wyposażenie typu zaczep czy coś i nic po za tym serwis jest w w siedzibie czyli w Górnie i jeśli ktoś by chciał porozmawiać na poważnie to niech jedzie do Górna koło Kielc


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

urson już paręnaście lat jest na rynku, zaczynali od sklepu z częściami w Wieprzu koło Andrychowa, tam mają sklep z częściami do ursusków i innych (mtz, zetorków, maszyn) oraz wymianę opon.

 

We Włosienicy mają m.in Case, i inne nowe maszyny, serwis, jest to całkiem świeża inwestycja, wszystko wybudowane od podstaw,

 

znajomy kupił od nich ciągnik Case w zeszłym roku, więcej nie wiem, podpytam, na pewno jak narazie się nie skarżył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pino93    0

a znacie może akich dealerów CASE na podkarpaciu lub lubelszczyźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaseji    0

Wg opini znajomych co pobrali ciągniki w Ursonie nie bylo z nimi problemow, chłopaków można polecić.


to tam że diesel, ważne ze turbo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

Ja równiez polecam firme Urson nie kupowałem tam ciagnika ale zamawiałem tam kilka czesci i nigdy nie było problemu z zamówieniem czy dostepnascia czesci byli umnie równiez na przegladzie i jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj