Skocz do zawartości
Michal89

Ursus 5314 KOGUT

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
Michal89    0

Witam tak jak w temacie mam zamiar kupić i zamontować KOGUT ostrzegawczy do mojego Ursusa

sęk w tym że niewiem jaki będzie pasował do niego a niechce żeby po zamontowaniu wyglądał śmiesznie

jeśli macie koguty przy swoich ursusach podobnych do mojego pzreślijcie fotki lub jakieś linki z kogutami

Sprawa druga to jak go zamontować chodzi mi głównie o instalacje elektryczną?

Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc

zetorek5011    0

Ja ci proponuję kogut na magnes. Możesz go w każdej chwili zdjąć lub założyć. Kabel może przez szyber dach przełożyć . Nie wiem ja w twoim 5314 , ale w moim jest gniazdko w desce rozdzielczej i tam właśnie podłączam i odłączam koguta.

Edytowano przez zetorek5011

Wiadomość z agroFakt.pl

Michal89    0

zetorek5011 na magnes niechce bo to troche tandeta bynajmiej te ktore oglądałem

turas20 ten twój wygląda jak na magnes sam robiłeś te mocowanie?

turas20    6

Tak on był też kiedyś na magnes ale wykonałem rurke z podstawa do której jest przykrecony kogut...rurka jest przymocowana do kabiny ,gdy wjeżdżam do obory to pochylam go do tyłu i jest ok:)

Henius91    584

koguty na magnes nie sa najlepszym wyborem. najlepiej kup taki http://allegro.pl/kogut-lampa-ostrzegawcza-12v-uchwyt-gietki-i1424614143.html a mocowanie zrob sobie z rurki, najlepiej skladane ze w razie bys chcial do niskiego pomieszczenia wjechac to sobie zlozysz. kogut z gietkim uchwytem bynajmniej sie nie polamie na galeziach.

asharot    177

@Heniuś masz tego koguta z linku,jak on świeci?

Pytam bu u nas przy ciężarówce jest sam taki na 24V i bardzo marny efekt jest tego błysku.

Zaś przy seicento mają na magnes ten polski LBO to daje jak oszalały.

Tak wygląda KLIK tylko trochę drogi.

Henius91    584

noo o czym my tu gadamy. porownanie lamp za 100 i za 260 zl :P nie mam takiej lampy, ale bede musial cos kupic do 1224 bo ten na magnes co mialem (za 25 zl :lol: ) sie rozlecial, najpierw wypadl magnes, a potem przestal swiecic :lol: w tym temacie http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=core&module=search&section=search&do=search&fromsearch=1 jest duzo napisane o kogutach, jakie wybrac, ktore sa dobre.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Andi2812
      Ostatnio zauważyłem że, pod spodem wisi jakiś kabelek. Prośba o pomoc gdzie go podłączyć oraz do czego służy.
      Z objawów to co zauważyłem, że nie działają światła awaryjne i reflektor roboczy.

• Przez dembul
      Witam potrzebuję schematów do Ursusa 5714.
    • Przez MFpower
      Witam. Mam problem ze światłami w ursusie 3512 otóż musiałem odłączyć kostkę od prawego tylnego blotnika i zginęły mi światła pozycyjne z przodu i wszystkie kierunkowskazy co się moglo stać ?
    • Przez gregor11
      Witam
      Czy ma ktoś może namiar na kostki instalacji, które występują w 3512 ?
      Chodzi mi dokładnie o kostkę, wtyczkę, do przerywacza kierunkowskazów.
      Nie mogę nigdzie namierzyć, może są znormalizowane.
      Ze starej już nic nie będzie, utleniły się wsuwki, a zwykłe druciarstwo słabo wygląda
      i się spisuje.
    • Przez bartek1190
      Witam co to za przełacznik zaznaczony na czerwono. Do czego on służy???