fafus172

brony 3 rokladane hydraulicznie jak i gdzie umieścić siłownik?????

Polecane posty

fafus172    0

brony 3 rozkladane hydraulicznie jak i gdzie umiescic siłownik?????

najlepiej prosze zdjecia lub rysunki..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Trójki składane?? Po co?/


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Ile trójka metrów szerokości ma ?? 3 metry max to nie musisz ich robić składanych chyba że masz większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja mam 4m i nie składane.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denison    1

Piątki składane hydraulicznie owszem dobry pomysł ale trójki ??


" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "


Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja z 5 rozłożonymi na krótkich odcinkach jeździłem

Znajomy 2 lata temu robił nowo ramę do 5 i zrobił na sztywną. Co prawda on nie jeździ po drogach publicznych nimi no ale 5m to tak samo jak kombajnem jechać wiec przejedzie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senator    45

U mnie też były 5 polowe na sztywno i się jeździło po drogach, ale teraz przerobiliśmy na składanie mechaniczne tzn przekładnia z korbą i linka nawijana na bęben ;)

 

Co do 3 polowych to się mija z celem taki zabieg, chyba że brony są dużo szersze niż 1 m każda. Sąsiad ma 4 takie co mają po 1,2 m ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A weźcie mi powiedzcie czy można przerobić brony sztywne 3 na 4 składane, czy ktoś takie coś robił bo chciałem tak zrobić, bym mógł jechać głęboką drogą no i szerzej by było :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendrek    124

A co wy się tak dziwicie, jak kolega chce mieć składane to niech ma, jego sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fafus172    0

Po prostu tak sobie pomyślałem ze zrobię sobie trojki składane hydraulicznie bo mi się to spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jak chcesz to zrób ale to nie ma uzasadnienia żadnego.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

No ale żeby Ci powiedzieć gdzie umieścić te siłowniki musiał byś zdjęcie tej ramy od bron nam pokazać bo bez tego ciężko powiedzieć gdzie by było najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senator    45

Tak jak napisał @Macius, zapodaj zdjęcia ramy to coś się wymyśli jeśli już tak bardzo Ci zależy na trójkach składanych, choć ja w pełni podzielam zdanie Andrzeja :)

Edytowano przez Senator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroCustom    0

Sorry, że odgrzebuje. Ale wszystko się da. Moim skromnym zdaniem trzeba zrobić ramę główną z np profil 70x70 ze ścianą przynajmniej 4-5mm. Musi być gruby mocny, bo to będzie trzymało całość. Resztę czyli boki, robisz identycznie jak np w drzwiach czyli drugie ramko łączysz na zawiasy wykonane z blachy i pręta. A siłowniki proponuję zastosować 2 nie jeden, bo raz lżejsze, a dwa lepiej ustawić. Ja zawsze robię tak, że siłownik rozkładam dorabiam uszka wstępnie ustawiam i sprawdzam czy i jak to się składa. Jeśli jest ok to spawam na sztywno i ma banglać. Nie to ustawiam ponownie aż do zadowalającego ustawienia skrzydła w pionie, bo do ziemi tak czy siak opadnie. Jak coś to zapraszam na priv mogę pomóc. 

Edytowano przez AgroCustom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pylos
      Sexual adventures
      Verified Women
      Prime Сasual Dating
    • Przez Soczi87
      Witam wszystkich. 
      Mam problem ponieważ montuję do przyczepy samoróbki jednoosiowej siłownik hydrauliczny który zakupił mój wujek w latach 90. W załączniku przesyłam zdjęcie tabliczki. Siłownik ma kulę o średnicy 53mm 
      i mam problem z doborem gniazda pod ten wymiar. W ofercie
      na rynku dostępne są rozmiary gniazd 52 i 55 nic pośredniego. Chce założyć gniazdo z zabezpieczeniem na seger. Czy roztoczenie gniazda 52mm to dobry pomysł ? 
      Moze ma ktoś z Was gniazdo na 53mm 
      Dziękuje. 

    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?
       



    • Przez luki987654321
      Witam, chce zamontować halogeny led na tyle beczkowozu forschrit. czy można je podłączyć pod złącze trzy pinowe w ciągniku lub ewentualnie pod co innego można podłączyć? dodam że mam zamiar w kabinie zrobić włącznik aby się cały czas nie świeciły tylko na czas pracy.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, 
      Koledzy poszukuje kogoś z użytkowników kombajnów Jarek lub Arek celem wsparcie wymiarowego.
      Buduje kombajn do porzeczek i potrzebuje informacji jaka powinna być odległość miedzy podajnikiem taśmowym szerokim a profilem podtrzymującym wał otrząsacza, będę wdzięczny za zdjęcie z przyłożoną metrówką. 
      Wymiary jakie poszukuje to te zaznaczone na jednym ze zdjęć,, nie chciałbym połamać  krzaków przy pierwszej próbie jeśli do niej dojdzie :) 
      Zdjęcia z budowy w załączniku, dziękuje za pomoc:) 











×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj