samelamborghini

DF Agrofarm Profiline co o nim myślicie ?

Polecane posty

MgrLukash    154

No tak tylko że połowa tych biegów jest praktycznie nie potrzebna przeciętnemu rolnikowi :P


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

przecietnemu czyli jakiemu?? do prasy np. zawsze idealnie dopasujesz bieg, do kosiarki z reszta do wszystkich prac przyda sie taka ilosc biegow. jednak mogli by np. dac 5 biegow glownych, 3 grupy i 4 polbiegi a tak sa tylko 3 polbiegi, a zawsze ten jeden polbieg wiecej sie przydaje podczas ciezkiej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Zauważ że połowa tych biegów się nie przyda bo co będziesz robił z prędkością poniżej 4km/h? zresztą podobnie jest w innych Agrofarmach że, połowa biegów jest tam praktycznie niepotrzebna ponieważ są to biegi pełzające ;)


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Zgadza się w tym przedziale masz do dyspozycji ok. 18 przełożeń

 

Moim skromnym zdaniem wystarczyło by 30/30, a biegi pełzające powinny występowac jak w Agrotronach jako opcja bo tak się płaci za coś czego się nigdy nie używa <_<

 

Odnośnie Agrofarma 410 to on chyba wogóle nie jest produkowany w bogatrzych wersjach(tj. ProfiLine i TTV)

Jeśli Ci zależy na EHR i 3 stopniowym PowerShiftcie w 85konnym ciągniku to z takim wyposażeniem możesz kupic Agroplusa 410 :)

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

Agroplus jest za maly. raczej sobie nie poradzi z agregatem uprawowo-siewnym czy z moim plugiem. Agrofarm ma zawsze troche kg wiecej i jak zmniejsze szerokosc mojego pluga to wiem ze sobie z nim poradzi, w razie gdyby 12-stka byla niedysponowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Ponadto Agrofarm ma większy prześwit co może miec znaczenie przy prasie rolującej.

Ale jak na ewentualne zastępstwo 1224 to chyba najepszy byłby 430 co najmniej GS ;)

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Z jednej str to masz rację ale jeśli niema większej różnicy w spalaniu to czemu nie wybrac większego można wtedy zaczepic mu jakoś sensowną kosiarkę a i np. w transporcie więcej pociągnie a gabarytowo jest podobny :P


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gietek    0

Witam.Ja mam taki problem iż kupuje ciągnik na prow i w ofercie mam NH T5040 czyli 87km a teraz wlaśnie bardziej jestem za ciagnikeim agrofarm profline tylko że najmniejszy ma 99km i czy dam rade teraz kupić na prow ten wiekszy ciagnik czy juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Musisz napisać aneks do umowy i uzasadnienie. Ile masz ha?


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj