Zaloguj się, aby obserwować  
Nikita_Bennet

HDI Asekuracja ubezpieczenie fabryczne PRONAR

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Nikita_Bennet    316

Witam

Z racji, że kończy mi się okres ubezpiecznenia na MTZ952.3 przyszło pisemko o kontynuację - 400PLN za pakiet OC+AC+NW. Dostałem go gratis przy zakupie ciągnika więc nie pytałem co w nim jest. Orientuje się ktoś z was?

Teraz mam za to płacić więc dobrze byłoby wiedzieć co w nim jest ;)

Zapytałbym o to w HDI ale gość do którego się dodzwoniłem był niezbyt przyjemny bo przerwałem mu posiłek itp i całe g***o się dowiedziałem. Twierdził że ciągnik jest ubezpiecznony na wartość rynkową brutto mimo, że odliczyłem VAT więc powinien być na wartość netto. Ogólnie żałuję że dzwoniłem bo tylko czas zmarnowałem.

 

Na chwilę obecną większość pojazdów mam ubezpiecznonych w PZU ale na AC nie mam 60% zniżki i tu jest ból bo bez zniżki wychodzi 600 PLN za OC+AC+NW za tego MTZta w PZU, gdybym miał 60% zniżek to bez wachania przeniósłbym tego MTZta do PZU i płacił poniżej 400PLN.

 

Może znacie jakiegoś innego (dobrego ubezpieczyciela) u którego wyjdzie taniej? A ma być dobry bo AC płacę dla siebie.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianmmmm    1

porównaj oferty w internecie, są porównywarki ubezpieczeń które naraz porównują 16 różnych firma ubezpieczeniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depex    9

Kolego ja kontynuowałem te ubezpieczenie na Zefira w HDI też za 400 zł. Warunki są uważam dobre, bo kalkulowałem w innych firmach i przy tej samej wartościu ubezpieczenia wychodziło ok 700 zł. Bierz ten pakiet i się nie zastanawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316
porównaj oferty w internecie, są porównywarki ubezpieczeń które naraz porównują 16 różnych firma ubezpieczeniowych
proszę pokaż mi taką porównywarkę dla ciągników rolniczych i przyczep rolniczych.

 

 

Kolego ja kontynuowałem te ubezpieczenie na Zefira w HDI też za 400 zł. Warunki są uważam dobre, bo kalkulowałem w innych firmach i przy tej samej wartościu ubezpieczenia wychodziło ok 700 zł. Bierz ten pakiet i się nie zastanawiaj.
Płaciłeś też przy odbiorze polisy listonoszowi? Jest szansa że dostanę polisę i opłacę ją np przelewem w banku? Idzie mi o to że mogą wystawić polisę z błędami jak znam życie.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popec    6

popieram przedmówce bierz te ubezpieczenie tam jest OC+AC+Assistance za 400zł lepiej nigdziej nie znajdziesz! Ja tez kontynuowałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depex    9

Ja za polisą płaciłem przy odbiorze. Jakimś cudem przyszła bez błędów nawet :) Spróbuj zadzwonić do Białegostoku do HDI i ustalić inną formę płatności, być może nie będzie z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

bierz i sie nie zastanawiaj ja mam pronara 1221A i pytalem sie w innych firmach to wychodzilo 1400ł za rok a tutaj jest za 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

@Depex - chyba tak zrobię

 

@Lukaszjarm - gdybym miał 60% zniżki na AC to miałbym za niecałe 400PLN w PZU ten sam pakiet ;)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajar    1

Witam mi też przysłali do zapłaty 400zł ale udałem się do biura HDI z starą polisą i powiedziałem, że chcę nową polisę tylko z OC i zrobili tak jak prosiłem i zapłaciłem tylko 30zł.


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

mnie interesuje tylko pakiet. Sorki ale AC i NNW muszę mieć na ten ciągnik.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

odgrzebuję temat.

Pierwszy rok w HDI, drugi w HDI.

Co radzicie dalej?

Dziś przyszło pismo i 510PLN.

Trochę sporo.

Może gdzieś są lepsze oferty na ciągniki?

Interesuje mnie pakiet oc, ac, nww i ewentualnie szyby żeby nie leciało z AC i strata żniżek.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj