Skocz do zawartości
silva

Linia kredytowa CSK

Polecane posty

strzechu    33

Pani w BGZ powiedziała mi wczoraj, że pula z dopłatami agencji się skończyła (oprocentowanie wychodziło 5,8%). negocjujemy w tej chwili wysokość dopłat do kredytów w Brukseli i pewnie w okolicach czerwca będzie coś wiadomo.

zaproponowała mi hipoteczny na zakup ziemi max do 30 lat splata ze zmiennym oprocentowaniem (w tej chwili jest 6%) - wkład własny 10%

Negocjuj - 1% urwiesz spokojnie z tych 4% marży w BGŻcie , a jak się postarasz i jesteś już dobrym klientem jakiś czas to więcej .

Wiadomość z agroFakt.pl

rafalo90    17

Panowie jeśli chodzi o CSK na zakup sprzętu to możemy już sobie o tym pomarzyć bylem dziś w banku i sam bank dopiero teraz sie dowiedział że są założenia by kredyt CSK nie był na maszyny tylko na samą ziemię śmiechu warte niby tak chcą dać a jak przychodzi co do czego to jest zupełnie inaczej... może nie będzie to wprowadzone ale jak już ktoś takie zrobił założenie to tak pewnie będzie....

warchest    44

czyli na ziemie i powiedzmy tak to sie bierze kredyt komercyjny co nie w moim rozumowaniu to taki kredyt jest 6,5  % to jak takiego kredytu bym wziął 150 tys to ze zwrotu CSK bym dostał 52,5 tys tak to wyglada ?? dobrze to rozumiem czy wyzszy procent jest bo to hyba chodzi o kredyt komercyjny to na tyle by mi dali rozmawailem dobrze to rozumuje czy nie niech ktos mi to wytlumaczxy jak moze ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się