Zaloguj się, aby obserwować  
danonek

kupie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
danonek    0

kupie brudery a dokładniej pług ósemka obrotówka na kołach i samozbierającą i inne

Edytowano przez Matey

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez unixkasz
      Sadzarka zaczepiana, 4-rzędowa z formierzem,  która najlepsza: Miedema 42 / Grimme  /  AVR Ceres 450?
      Jakieś doświadczenia / opinie na temat którejkolwiek z wymienionych sadzarek zaczepianych ?

• Przez Tadeusz582
      Chcę się upewnić czy jest to dobrze podpięte ?

• Przez CASE77
      Ktos zna jak nazywał sie ursus który był wysyłany do ameryki były one xhyba niebieskie 
    • Przez Kolek123
      Witam forumowiczów.
      Chciał bym zasięgnąć informacji na temat prasy belującej MCCORMICK fb12.12l 
      Wiem że jest to prasa łańcuchowa, bez rotora, z szerokim podbieraczem i wydaje mi się że w standardzie miała obwiązywanie siatką i sznurkiem.

Interesuje mnie czy ktoś miał z taką prasą styczność, co o niej sądzicie, może ktoś wie jaka inna prasa może być jej odpowiednikiem, no i ciekawi mnie jak z częściami.
    • Przez mati571401
      witam jak na razie jestem początkującym modelarzem i oto parę zdjęć

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.