natec87

Ciągnik Farm-Mot

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
natec87    0

Witam Wszystkich

 

Chodzi o ciągnik farm mot, 2 cylindrowy 25 konny. A konkretniej o odpalanie go rano jak jest zimno.

Pali w ten czas na 1 cylinder, pochodzi tak z 15 sek i załącza się 2 cylinder.

A jak go odpale i odrazu zrobie przygazówke z 12 sek, to po puszczeniu gazu chodzi równo na 2 cylindry.

Robi sie to tylko w ten czas jak postoi cała noc a rano jest zimno.

 

Dodam, że ciagnik jest bardzo mało urzytkowany ma 13 lat i nie całe 1200 motogodzin.

Wszystkie płyny,oleje i filtry wymieniane co rok.

Oleju w silniku nie ubywa, płynu chłodzącego również (nigdzie niczego nie ubywa ani nie przybywa), nie czuć żadnego spadku mocy itp, chodzi eleganco.

Jaka to może być przyczyna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zbiornik paliwa jest poniżej pompy wtryskowej to cofa się paliwo.jeżeli ma mechaniczną pompkę to wystarczy przed uruchomieniem podpompować i po problemie u mnie jest to samo tylko w innym ciągniku (6 cyl.) ma dwa zbiorniki górny powyżej pompy i dół poniżej problem występuje jak paliwo jest tylko na dole. dodam że jak chodzi nierówno to wtedy kopci biało-niebieskim dymem a jak praca się wyrówna to kopcenie nie występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natec87    0

Sprubuje przed odpaleniem rano tak zrobić jak mówisz, ale raczej to nic nieda bo jeszcze jakies 3 lata temu tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gesy    5

Witam mój wójek ma takiego sprsęta i miał problemy z pompą wtryskową,niepamiętam co tam mu sie działo,kilka

razy robił ją,i w końcu założył pompe od C-330,chodzi narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidf30    0

fajny też go miałem lecz sprzedałem niema ma do niego już żadnych części ostatnie ja kupiłem na remont 2500 mt i konieczny jest remont skrzynia tez zaczeła szumieć wałek wom Ciagnik godzny uwagi bo dużo lepszy od c330 wygodniejszy pali chyba z 3 razy mniej od c 330 nigdy bym go nie sprzedał na ale z kad pozniej wziac czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez C325
      Witam, odkupie instrukcje do maszyn konnych jak i ciągnikowych z lat 1960/1995. Jeśli ktoś ma coś na zbyciu to pisać. 
    • Przez beni226
      Witam, nie wie czy w dobrym dziale ale mam problem z moim 7740, jak jest zatankowany do pełna to nie ma problemu jednak jak paliwo spadnie poniżej połowy to zaczyna sie zapowietrzać. W moim 7740 są 2 zbiorniki 1 z przodu oraz drugi za kołem z tyłu. Miał ktoś może taki problem. Szukam rozwiązania. Podejrzewam ręczną pompke do paliwa ale nie wiem czy ma to z tym zwiazek jaki kolwiek. 
    • Przez gelo707
      Czy zna ktoś nr RAL  malowania ciągników Fiat z okolic 1986r? Maska felgi, skrzynia, silnik.
    • Przez Cyganoxzzz
      Pacjent case mxu , gwizdanie na wysokich obrotach , jakieś porady ?
    • Przez Lenakejdhndks
      Witam, nie wiem co się dzieje podczas rolowania w Zetorze Forterra 120 wyskakuje mi błąd FNI16 520257 co to może oznaczać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj