beni226

FORD 7740 zapowietrzanie układu paliwowego

Polecane posty

beni226    0

Witam, nie wie czy w dobrym dziale ale mam problem z moim 7740, jak jest zatankowany do pełna to nie ma problemu jednak jak paliwo spadnie poniżej połowy to zaczyna sie zapowietrzać. W moim 7740 są 2 zbiorniki 1 z przodu oraz drugi za kołem z tyłu. Miał ktoś może taki problem. Szukam rozwiązania. Podejrzewam ręczną pompke do paliwa ale nie wiem czy ma to z tym zwiazek jaki kolwiek. 

GABBER85    1437

smok na korku, filtry, drożność przewodów

>>>>>> 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez OuttaControl
      Dałby rade ktoś pomóc, mianowicie chodzi o rewers w tym ciągniku do przodu wchodzi normalnie ale do tyłu coś blokuje wajchę i nie pozwala jej się cofnąć jak próbuje bez wciśniętego sprzęgła to słychać jakby ślizganie w skrzyni a nie zgrzytanie trybów i za cholerę nie wiem oco chodzi zdaje się że nic się nie rozwaliło a rewers coś blokuje..
    • Przez plati
      Witam. 

Posiadam wozidlo budowlane. Od wczoraj zaczęły występować problemy ze sprzęglem. 

Wozidlo posiada silnik lister petter taki jak w aukcji poniżej. 
      https://allegro.pl/oferta/silnik-spalinowy-lister-petter-diesel-defekt-8328613290

Miał kto kiedyś styczność z takim silnikiem. Zastanawia mnie czy jest możliwa naprawa samego sprzęgła czy to jakaś część konstrukcyjna silnika. 

Jeśli ktoś ma jakieś informacje to byłbym wdzięczny  🙂
    • Przez C325
      Witam, odkupie instrukcje do maszyn konnych jak i ciągnikowych z lat 1960/1995. Jeśli ktoś ma coś na zbyciu to pisać. 
    • Przez gelo707
      Czy zna ktoś nr RAL  malowania ciągników Fiat z okolic 1986r? Maska felgi, skrzynia, silnik.
    • Przez Cyganoxzzz
      Pacjent case mxu , gwizdanie na wysokich obrotach , jakieś porady ?
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj