Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jerry193

Valtra T131

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Valtra
jerry193    0

Witam mam takie pytanie: Orze czwórkami pługami odkładnia 48, przy średniej głębokości, prędkość ok 6,5km/h i przy tej orce ciągnik puszcza lekko czarny dym, czy to oznacza że powinienem pracować wolniej? czy po prostu ten ciągnik tak ma? Z jaką prędkością powinno się orać takim ciągnikiem przy orce do 20cm (ciągnik ma 156km)

krzysiek11    3

U nas też Valtra dymi, i nie tylko w orce. Nawet podczas jazdy z pustą przyczepą czasami dymi. Wzywaliśmy serwis i koleś mówił, że te traktory tak mają, więc trzeba się do tego przyzwyczaić :( My orzemy ok 8-9 km/h z pługiem o podobnych parametrach jak podałeś wyżej.

jerry193    0

U nas też Valtra dymi, i nie tylko w orce. Nawet podczas jazdy z pustą przyczepą czasami dymi. Wzywaliśmy serwis i koleś mówił, że te traktory tak mają, więc trzeba się do tego przyzwyczaić :( My orzemy ok 8-9 km/h z pługiem o podobnych parametrach jak podałeś wyżej.

dzięki za odpowiedź a posiadasz valtre t131 czy inny model?

Wiadomość z agroFakt.pl

jerry193    0

Dokładnie ten sam model :blink:

I jak sprzęt się sprawuje(spalanie itp.)? bo ja dopiero kilka mh mam na nim i za wiele stwierdzić jeszcze nie mogę;[

jerry193    0

A czy orientuje się ktoś czy taki ciągnik trzeba jakoś specjalnie docierać czy tak jak każdy? po prostu spokojną jazdą z nie za dużym obciążeniem

krzysiek11    3

Gdy się pytaliśmy serwisanta to mówił, ze te traktory są już dotarte i można nimi jeździć całkiem normalnie. Ale dla pewności lepiej na początek nie przeciążać zbyt mocno, tylko jeździć spokojnie ;)

juby171    0

ten traktor kopci jak lejesz złe paliwo albo na biopaliwie jeździsz też tak miałem ale zacząłem lać diesel gołd i prawie nie kopci

lukas120    4

te silniki na CR poprostu tak kopcą porównywaliścmy kiedyś ze znajomym moja T 130 i jego N121 moja tylko przy szybkim przyspieszaniu jego lekkie muśnięcie gazu ale za to Nka jest znacznie zrywniejsza mi się wydaję że CR podaje większą dawkę rozruchową stąd lepsza dynamika i wieksze zadymienie spalin

regardo    0

te silniki na CR poprostu tak kopcą porównywaliścmy kiedyś ze znajomym moja T 130 i jego N121 moja tylko przy szybkim przyspieszaniu jego lekkie muśnięcie gazu ale za to Nka jest znacznie zrywniejsza mi się wydaję że CR podaje większą dawkę rozruchową stąd lepsza dynamika i wieksze zadymienie spalin

witam.

Jezeli chodzi o Valtre na CR to faktycznie to jest ich taka uroda.

masax    1

Mam t132 Versu z 4 obracaną kverland śmigam od 8-10 km ( na piaskach 12 )

Obroty na tempomacie nastawione na 1730 obr/min.

Edytowano przez masax

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować