Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano
16 minut temu, karol19920 napisał(a):

Jakbym nie słuchał to bym nie pytał was o zdanie chyba nie? Pewnie wiosną skończy się tak jak mówisz  na piance bo widzę że sporo was to poleca. 

tanio nie będzie 😛

Opublikowano
3 godziny temu, Bartek933 napisał(a):

Tak. Z alucynkiem nie było by tego problemu lub w minimalnym stopniu

gówno prawda,też dałem kiedyś dawno d*py bez membrany i leje sie na łeb,dobrze że konstrukcja malowana netalowa

Opublikowano

Pany to jeszcze nic mam na stodole blachę trapez  bez filcu/membrany i też potrafi się skroplić a przechowywane max 30t zboża i  maszyny. Podejrzewam ze wysokość robi robotę i minimalna różnica temperatur robi robotę 

Opublikowano (edytowane)

Witam. Nie zakładałem nowego tematu. Chcę się dowiedzieć jaki zrobić kąt nachylenia dachu na stodole?bo te będę na wiosnę robił dach. Ma być konstrukcja metalowa proponują mi żeby zrobić kąt 18stopni ale to nie będzie za mało?ja myslalem żeby zrobić przynajmniej 23 stopnie. Co o tym myślicie?budynek o wymiarach 60x9,6m

A.moze ktoś ma zdjęcia przy podobnym dachu?

Edytowane przez Marcin_1992_2008

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Marcin133
      Witam. W związku z bardzo drogim opałem myślę nad ogrzewaniem domu pompa ciepła. Proszę użytkowników którzy już posiadają lub myślą o założeniu o wypowiedzenie się w temacie. Jakie pompy polecacie itd. 
    • Przez yacenty
      Witajcie,
      Jestem na etapie podłączania nowej instalacji energetycznej i wodnej na gospodarstwie.
      Chciałbym od razu zaplanowac sobie miejsce do mycia maszyn rolniczych, od razu przy jednej robocie można podciągnąć siłę i wodę do takiego stanowiska.
      Jak to macie u siebie rozwiazane? Na co zwrócić uwagę? Co powinno być na takim stanowisku? Jak odprowadzać błoto z takiego miejsca?
    • Przez Percinowak
      Wynalazek o którym piszę ma już ponad 150 lat ! Co oznacza, że dzisiaj można go zbudować TYLKO w wersji LEPSZEJ, bardziej efektywnej/wydajnej. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu oraz do wczytania się w temat : "Hot Box" Horace-de-Saussure'a z 1767 r. - pomysł, który ja TYLKO dopracowałem i dostosowałem do współczesnych i łatwo dostępnych materiałów.

    • Przez stokrotka120
      Witam,
      planujemy budowę budynku gospodarczego do 300m2 na zgłoszenie. Czy ktoś budował coś podobnego na zgłoszenie i chciałby się podzielić jak to u niego wyglądało?
      Czy potrzebny jest projekt budynku zrobiony przez architekta czy wystarczy własnoręcznie zrobiony szkic? Czy potrzebna jest mapa do celów projektowych czy wystarczy mapa zasadnicza? Czy potrzebne są warunki zabudowy na tę działkę? Czy szerokość budynku może mieć więcej, niż 7m? Np. 9m podparte słupem w środku. Po wizycie w Starostwie niestety nie uzyskaliśmy odpowiedzi na te pytania, skierowali nas do gminy a gmina nic nie wie w tym temacie..
      Dobrze by było coś nieco wiedzieć przed następną wizytą w Starostwie... 😅
    • Przez Anicia
      Dzień dobry, zastanawiam się nad zakupem silosu płaskodennego lub lejowego? Proszę Was o informację jak to jest z ich użytkowaniem? Bo widzę, że ten płaski jest dużo tańszy ale jak jest później? Jak się zachowuje zboże w nim?
      Będę wdzieczna za informacje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v