Skocz do zawartości
News
GREENBIZON

Hydrostatic pompy i silniki ??? Z056 Z058 Z110

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
GREENBIZON    0

Witam prosił bym o pomoc ponieważ nie mogę znaleźć nigdzie katalogów do Z056 hydrostatic, Z058 hydrostatic i BS .

Szukam informacji na temat pomp i silników hydraulicznych używanych w/w bizonach.

Jakie są ich symbole i kto je produkował w ostateczności proszę o numery katalogowe?

Pozdrawiam pasjonatów bizonów.

mariusz(ZDUN)    195

Z tego co pamiętam to były sauer danfoss ale więcej nie wiem

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Wiadomość z agroFakt.pl

GREENBIZON    0

Dzięki pomogło, co do BS to dla zainteresowanych jest to pompa sauer (SMF 22) nosząca dawne oznaczenie MK070V/20CBN11353540 bizon nazwał ją MK070V/20CBN

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MFTeam
      Witam mam problem z silnikiem perkins 4 w kombajnie Bizon Sampo 2020. Problem polega na tym że na wysokich obrotach silnika, silnik dymi na niebiesko w ubiegłym roku był robiony generalny remont silnika (tłoki,tuleje,pierścienie,nowa głowica,szlif wału,nowe panewki). Wtryski były sprawdzanie dzisiaj!!Czy może to być wina pompy? bo silnik pali na dotyk i chodzi bardzo równo na małych jak i na wysokich obrotach.
      Bardzo proszę o pomoc!!!!!
    • Przez Renault145
      silnik po remoncie 4 lata temu, Remont skrzyni 3 lata temu. wszystkie nowe pasy, lozyska itd. posiada sieczkarnie, wozek do hederu. zapasowa opona wraz z felga i drugie motowidla. stan blacharski dostateczny stan mechaniczny dobry. lub sprzedam na czesci. cena za calosc 17 tys. warminsko mazurskie powiat bartoszycki. tel 667232557.
    • Przez HedShot
      Poszukuję pilnie osoby która posiada taki kombajn i była by skłona zrobić dla mnie zdjęcia pewnych elementów!!
    • Przez BaszaPasza11
      Witam. Od 25 lat posiadam Bizona i zawsze tak go ustawiałem że ziarno leciało czyste, i całe. W tym roku jak i tamtym po prostu łupie ale bardziej gniecie ziarno. 2 lata temu wymieniliśmy w nim 2 koła pasowe od obrotów młocarni i obroty są podkręcone na maxa (pas na samym wierzchu talerza) ale jednak na zegarze pokazuje około 800. Klepisko jest dobre, szczeline zmieniałem na różne sposoby ale tak jak zawsze to i tak łupie. Sita dolne, górne tak samo. Podajniki napięte nie za mocno. Tyle mam lat doświadczenia i przez te 2 lata taka głupota się dzieje. Czy może obroty na młocarni są duże? Zmienić je? Ale mówię pokazuje mi 800. Być może prądniczka głupieje? Nie mam pojęcia proszę o porady.
    • Przez provegeta
      mam taki problem otóż jak jest te koło które przenosi napęd z silnika dalej to ono mi sie strasznie szybko nagrzewa chwilkę pochodzi na wolnych obrotach i już jest gorące czym mozę być to spowodowane? może krzywym chodzeniem paska?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.