Skocz do zawartości
Juzek

Przedni TUZ

Polecane posty

Juzek    0

Co może być przyczyną, że przedni TUZ mi nie opada na pusto, tylko pod wpływem dużego obciążenia ok 300 kg?

Juzek    0

Tak zgadza się, wiesz może, co z tym jest nie tak?

Wiadomość z agroFakt.pl

JD1052    87

A masz go dobrze podpietego pod hydraulike(+ i -)? Bo na dół on opuszcza pod cisnieniem tak, że na nim sie można dźwignąć..

qazi    59

siłowniki jednostronnego działania są przy tuzie?

JD1052    87

Jeżeli to fendtowski TUZ to dwustronnego i musi być podpięty na +- i musi działać.

Juzek    0

W jaki sposób mam sprawdzić czy jest podłączony na + i -? Bo od tuz mam podłączony tylko jeden przewód pod hydraulikę, bo widzę, że tak jak w tym to są podłączone 2 przewody http://allegro.pl/fendt-512-godny-polecenia-zadbany-i1212534623.html#gallery

To tak jak rozumiem wystarczy przepiać przewód pod inne wyjście hydrauliczne? Bo gdy podnosze to czuć przepływ oleju, a jeśli opuszczam to nie. JD1052 dobrze zrozumiałem?

JD1052    87

Muszą być podłączone dwa przewody pod dwa wyjścia z tego samego rozdzielacza(np. 2 żółte, wyjścia mają zatyczki z kolorami) i bedzie w porządku.

Juzek    0

Bo ja mam tylko i wyłącznie jeden przewód od przedniego TUZ-a nie posiada 2.

Ale przecież, w niektórych Fendt-ach są podpięte na jeden przewód. JD1052 a ty w swoim jak masz podłączone?

JD1052    87

Nie wiem nawet czy są przednie TUZy z siłownikami jednostronego działania...Ja mam na 2, + i -, cisnienie podaje w obie strony czy sie podnosi czy opuszcza.

rafalkom555    13

a próbowałeś hydraulike podpiąć do każdego wyjścia w ciągniku?

bo u mnie np. w prasie są dwa przewody i sobie oznaczyliśmy który do którego wyjścia, bo jak się inaczej podłączy to w ogóle klapy w prasie nie podniesie B)

Juzek    0

ok wielkie dzięki i którą dźwignia sterujesz od Tuza?

JD1052    87

Tak jak jest podpisane na zielonym, jest to tylnia dźwignia na boki. Teraz jest akurat tak, ale to zależy jak mi wygodnie raz jest na zielonym, raz na czerwonym, raz na żółtym.

polakko    0

zobacz czy nie masz zaślepionych otworów w siłownikach, jak masz jeden przewód

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mad
      Panowie, ma ktoś może do czynienia z Xylonem? Mają jakieś bolączki które im doskwierają na które trzeba zwrócić uwagę przy zakupie?
      W sumie za bardzo nie wiem o co pytać, pomysł z Xylonem narodził się przed chwilą a ciągnika pracowałby w lesie. Zauważyłem że są wersje z obrotową kabiną ale pewnie była jako opcja.
    • Przez Fendt270
      Witam.W moim ciągniku sadowniczym Fendt 270v gdy silnik się nagrzeje wspomaganie ciężko pracuje.Została wymieniona pompa hydrauliczna i nic to nie pomogło.Proszę o pomoc.Z góry dzięki 
    • Przez matis346
      Zamierzam kupić 716 z 2006r, ciągnik ma 6900 mtg proszę o opinie użytkowników??  Na co zwrócić uwagę przy zakupie? 
    • Przez robertbara
      Witam.
      Temat w ogólnym bo dotyczy serii 400, 700, 800 .
      Czy jest ktos stanie pomóc mi zrobić kalibracja skrzyni w 414 z 2012 roku?
      Przebieg 3500 mth. Pierwsza wymiana oleju na 2 tyś a teraz co 1500 będzie robiona.
    • Przez jan930
      witam czy ktoś orientuje się jakie oleje powinno się używać do ciągnika fendt chcę zrobić wymianę w 612ls rok 1980 ponieważ noedawno go zakupiłem jaki olej do hydrauliki i do silnika z góry dziękuję za podpowiedzi

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.