Bartusek2

John deere 6506

Polecane posty

Bartusek2    0
tomek9111    12

Prosty traktor, dużo czesci pasuje od serii 10,20 nawet 30 (oczywiście nie wszystko ) odpowiednik naszego ursusa 1224 cena x2 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Cena zawyżona o 20 tysięcy, dziwne że przy tak małym przebiegu miał naprawiane całe hamulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinKa    153

Jeśli zrobione porządnie to ok.

Czasem warto nieco dopłacić niż potem się mordować i robić bo taniej.

Opony bieżnika jak nowe ciekawe ilu letnie w sensie czy nie popękane.

Albo dbany wizualnie albo odświeżony ale zachęca do obejrzenia.

Fajny jest.

Śmieszą mnie te porównania zachodniego ciagnika do ursusa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartusek2    0

@tomek9111aha dzięki za odpowiedź pozdrawiam

 

@jaco512będę targował dzięki za te hamulce zapytam się pozdrawiam

@MarcinKano właśnie ciekawe to wszystko te godziny mnie skusiły bo jd widziałe 6900 za 195 tyś 12500 mtg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinKa    153

Nowe nieraz psuja się po 300h pracy albo jakieś akcje serwisowe....wiec nie ma reguły..

Jak masz blisko co Ci szkodzi zobaczyć.

Szkoda że obciążników brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek9111    12
Napisano (edytowany)

Marcinka ,gabaryty ,moc silnika jeżeli się nie mylę obydwa to 6 bez turbo lub zielony 4 cyl w ramie od 6. Jeżeli chodzi o komfort to zgodzę się jest różnica. Zależy co kto szuka. Trzeba wziąć pod uwagę że w każdej chwili taki ciagnik może ulec awarii. Dużo napraw zrobimy w podobnym pieniądzach jak w urauaie ale są też takie które będziemy odczuwać bardziej.

Edytowano przez tomek9111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymekrolnik89    117
Napisano (edytowany)

weź  podczas jazdy na biegu B daj min 1800obrotów  i go hamuj nożnym hamulcem zrób tak na każdym półbiegu. Jak nie będzie się ślizgać to jest ok

Edytowano przez szymekrolnik89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

130 tys za to ludzie. Jeszcze parę lat temu za 80 można było kupić. 

13 godzin temu, MarcinKa napisał:

Jeśli zrobione porządnie to ok.

Czasem warto nieco dopłacić niż potem się mordować i robić bo taniej.

Opony bieżnika jak nowe ciekawe ilu letnie w sensie czy nie popękane.

Albo dbany wizualnie albo odświeżony ale zachęca do obejrzenia.

Fajny jest.

Śmieszą mnie te porównania zachodniego ciagnika do ursusa....

Napisać w ogłoszeniu można wszystko a potem pakować kolejne pieniądze. MI tam tytuł i opis ogłoszenia lekko handlarzem zalatuje. 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartusek2    0

@MarcinKa no te nowe też sie psują nie ma reguły  dziękuję i pozdrawiam

@tomek9111 właśnie ja tak poszukuje ciagnika minimum 80 a jak bedzie 150 to tym lepiej bo i tak maszyny musze wszystkie wymienić tylko do tych 140 tyś  dziękuję i pozdrawiam

@szymekrolnik89dziękuję bardzo za po rade i pozdrawiam

@hubertuss no mi tez handlarzykiem zalatuje dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
32 minuty temu, tomek9111 napisał:

Szukaj do 110tys i 30 na remont zostaw.

Na remont tp trzeba zawsze zostawić. Jak by nie był. Bo to wszystko nie służyło do jazdy do kościoła swoje wypracować musiało. A każdy kto sprzedaje mówi raczej, ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek9111    12
14 godzin temu, hubertuss napisał:

Na remont tp trzeba zawsze zostawić. Jak by nie był. Bo to wszystko nie służyło do jazdy do kościoła swoje wypracować musiało. A każdy kto sprzedaje mówi raczej, ze wszystko ok.

Dlatego warto zostawić trochę środków na wymianę elementów. W takim ciagniku kilka sworzni kilka zestawów naprawczych przeguby drążki, oringi przewody jakiś czujnik serwis olejowy + klima i 10k pęka szybko 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
    • Przez Ursusss
      Witam John Deere 7430p 2007r
      Wszystko działało pięknie po włączeniu świateł włączyłem długie i wszystkie wyświetlacze zgasły odrazu go zgasiłem i teraz jak włączę zapłon to pika i wyświetla traktor z 2 przyczepami i włączają się awaryjne co to może być?? Pomocyyy
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj