lysonzi1

Agregat bezorkowy 3m

Polecane posty

lysonzi1    7

Witam, jaki 3m agregat bezorkowy z zabezpieczeniem non stop polecić możecie z polskich produkcji? Zacząłem się rozglądać za tego typu sprzętem i ceny zwalają z nóg. Zachodnie sprzęty ok 100k +, więc zacząłem oglądać nasze rodzime produkcje. Ajax trio zabezpieczenie podwójna sprężyna ok 45k brutto, amj Agro ok 40tys. Po wstępnej rozmowie z przedstawicielem mandam będzie kosztował ok 55tys + ( w przyszłym tyg mamy się spotkać). Jest tych maszyn od groma tylko, które są warte rozważań? Zastanawiam się czy wogole te sprzęty zaczną spadać z cen bo przecież to się w głowie nie mieści że 2-3 lata do tyłu tego typu agregaty kosztowały połowę ceny. Aha dodam jeszcze że mam ok50ha, z tym że pług pewnie też od czasu do czasu pójdzie w ruch (w zależności od działki, warunków, danego roku itd) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506

Narazie cena bezorkowca nie spadnie bo jest branie na ten sprzęt. Coraz wiecej powstaje nawet firm ,,krzak" co robia wylacznie bezorkowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysonzi1    7
33 minuty temu, slawek74 napisał:

agrolift 🤔

Masz taki? Jakieś uwagi do niego? Ile ha przepracowane? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194

no ciebie mam chęć zaprządz 😜 może dasz radę te moje marne 3ha ... 🤔😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Chęci to ty może i masz tylko stopy masz za małe 🤣

3m to ciągnik trza mieć odpowiedni ...u syna 155 koni stęka 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, lysonzi1 napisał:

Witam, jaki 3m agregat bezorkowy z zabezpieczeniem non stop polecić możecie z polskich produkcji? Zacząłem się rozglądać za tego typu sprzętem i ceny zwalają z nóg. Zachodnie sprzęty ok 100k +, więc zacząłem oglądać nasze rodzime produkcje. Ajax trio zabezpieczenie podwójna sprężyna ok 45k brutto, amj Agro ok 40tys. Po wstępnej rozmowie z przedstawicielem mandam będzie kosztował ok 55tys + ( w przyszłym tyg mamy się spotkać). Jest tych maszyn od groma tylko, które są warte rozważań? Zastanawiam się czy wogole te sprzęty zaczną spadać z cen bo przecież to się w głowie nie mieści że 2-3 lata do tyłu tego typu agregaty kosztowały połowę ceny. Aha dodam jeszcze że mam ok50ha, z tym że pług pewnie też od czasu do czasu pójdzie w ruch (w zależności od działki, warunków, danego roku itd) 

osobiście mogę polecić batyrę bo widziałem jak to u mnie robiło, przystępna cenowo i robotę fajnie robi, druga opcja to namyslo marracel, wuja właśnie zastanawiał się nad bezorkowcem i postawił na namyslo , co do tego jak to robi to się nie wypowiem bo dopiero przyjedzie ale napewno te 2 firmy są warte uwagi

Edytowano przez ŻakowskiSławomir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artis    51

Zobacz sobie landstal simmer albo agromasz runner solidnie wyglądają 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194
Bogdan_ja napisał:

Chęci to ty może i masz tylko stopy masz za małe 🤣

3m to ciągnik trza mieć odpowiedni ...u syna 155 koni stęka 

mi 2.5 starczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysonzi1    7
57 minut temu, Artis napisał:

Zobacz sobie landstal simmer albo agromasz runner solidnie wyglądają 

Simmera widzę, że dużo ludzi poleca. Znajomy go ma 4m, w zeszłym roku jak było sucho to złożył na 3m i tak pracował koniem 280km i cały pogięty. Te słupice się pogiely. Widziałem na własne oczy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
16 minut temu, slawek74 napisał:

mi 2.5 starczy...

Na tyle to trza 155koni minimum .... 2 m nie masz czym ciągnąć 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yokosław    5

Mam rolexa już 5 sezonów i jeszcze go nie spawałem, poczatkowo targałem go t7 165kM no to na te 25 cm to 7-8 na godzinę, teraz ciąga go puma 240 kucy to te 11-12 km/h już na głeboko idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1539
Napisano (edytowany)

Mam mandama 6 sezonów już. Jestem zadowolony. Jedyny minus jaki widzę to elementy się szybko ścierają, tzn dzioby, ale nie wiem jak inne firmy. Może jakbym założył te wzmocnione to tak ale nie uśmiecha mi się wykładać 4 tys na same dzioby. Zestaw dziobów starcza mi na max sezon. Chyba że sucho to x2.

A tak to maszyna wydaje się być przemyślana

Robotę robi taką samą jak zachodnia maszyna, miałem na testy alpego, horscha i lemkena 

Edytowano przez XTRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sharma1910    16

Tylko i wyłącznie Agro-Land maszyna masywana i z cena idzie ponegocjowac ale musisz dzwonić bezpośrednio do producenta, ponieważ chlopaki nie sprzedawają hurtowo maszyn na PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysonzi1    7
1 godzinę temu, karol6530 napisał:

AMj porto polecam wał daszkowy mam  3metrowy zabezpieczenie hydrauliczne

Ile już przepracowane? Przy jakim koniu? Oglądałem go to sprzedawca bardziej nastawiał mnie na expom bo twierdził, że bardziej masywny. Może i tak bo jednak więcej profili miał, ale ten amj widzę że sporo ludzi kupuje 

1 godzinę temu, XTRO napisał:

Mam mandama 6 sezonów już. Jestem zadowolony. Jedyny minus jaki widzę to elementy się szybko ścierają, tzn dzioby, ale nie wiem jak inne firmy. Może jakbym założył te wzmocnione to tak ale nie uśmiecha mi się wykładać 4 tys na same dzioby. Zestaw dziobów starcza mi na max sezon. Chyba że sucho to x2.

A tak to maszyna wydaje się być przemyślana

Robotę robi taką samą jak zachodnia maszyna, miałem na testy alpego, horscha i lemkena 

Dzięki za opinie, 6 sezonów to już spore doświadczenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymekrolnik89    117
Napisano (edytowany)

staltech 1 sezon zrobił około 70ha nic się nie dzieje ciągnik 6620 i jest na styk ziemia ciężka 2.5m 9 zębów wał 600daszek masa 2.2t

Edytowano przez szymekrolnik89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411
Dnia 26.01.2024 o 06:35, lysonzi1 napisał:

Witam, jaki 3m agregat bezorkowy z zabezpieczeniem non stop polecić możecie z polskich produkcji? Zacząłem się rozglądać za tego typu sprzętem i ceny zwalają z nóg. Zachodnie sprzęty ok 100k +, więc zacząłem oglądać nasze rodzime produkcje. Ajax trio zabezpieczenie podwójna sprężyna ok 45k brutto, amj Agro ok 40tys. Po wstępnej rozmowie z przedstawicielem mandam będzie kosztował ok 55tys + ( w przyszłym tyg mamy się spotkać). Jest tych maszyn od groma tylko, które są warte rozważań? Zastanawiam się czy wogole te sprzęty zaczną spadać z cen bo przecież to się w głowie nie mieści że 2-3 lata do tyłu tego typu agregaty kosztowały połowę ceny. Aha dodam jeszcze że mam ok50ha, z tym że pług pewnie też od czasu do czasu pójdzie w ruch (w zależności od działki, warunków, danego roku itd) 

kockerling Trio za 8otyś netto  z hakiem kupi na podwónym wale i sie wcale nie zastanawiaj najlepsze ceny daje Pan Wilczok z firmy Agro Silesia pierwszy importer tej marki w Polsce

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ice2006    4

pilna sprawa jaki agregat wybrać amj Porto czy Agromasz Runner oba cena ok 40 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj