MirekIzdebski

Ford New Holland 6640 pieni olej hydrauliczny.

Polecane posty

Witam wszystkich, panowie mam problem w ciągniku Ford New Holland 6640 rok 1993 bez turbo. Skrzynia biegów Powerstar. pompa hydrauliczna chodzi głośno i pieni mi olej. Gdzie szukać przyczyny? Czy może to być też spowodowane delikatnym szarpaniem skrzyni z biegu 2-3 i 6-7 przez ten spieniony olej?  Jak sprawdź ciśnienie na skrzyni i jakie powinno być? Nie chodzi mi tutaj o ciśnie z kalibracji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz76    2

Sprawdź filtr oleju, czy jest czysty.

A jak jest  niedawno wymieniony to gdzieś łapie powietrze na ssaniu.  To spienia olej.

Zrób to bo zatrzesz pompę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz76    2

Gdzieś łapie powietrze. Szukaj zapoconego fragmentu instalacji. I to przed pompą. Od kiedy to się zaczęło dziać ? Przed mrozami też miał odbicia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Od dawna ci sie pieni ten olej czy dopiero teraz? Albo olej zmieszany, albo filtr hydrauliczny zapchany, lub filtr siatkowy ssawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że od samego początku jak go kupiłem po głośności pompy. A wyszło przypadkowo jak przewód mi pękł od hydrauliki w maszynie, jak dałem ciśnienie, zobaczyłem że jest spieniony. Ciągnik posiadam rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz76    2

Szukaj po przewodach przed pompą. Może się gdzieś poci. Niedokręcona nakrętka, uszczelka felerna itd. Ja tak miałem przy Deutzu. Nie dokręciłem przewodu ssawnego oleju do pompy. Wyrzygał 10 l oleju. Tak się spienil. Dokręciłem i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzesiekc
      Witam czy ma ktoś schemat lub wie jak złożyć membranę zaworu wabco od pneumatyki ? 

    • Przez ppiotr
      Po rozgrzaniu ciągnika zanikają hamulce, pedał wpada w podłogę a następnego dnia  hamulce już są, i tak codziennie, może ktoś miał tak w T4 ?
    • Przez adam1968z
      Witam mam pytanie czy w NH 8260 można jakoś obejść zmostkować czy coś podobnego sworznie siły uciągu bo wywala błąd nr 14 i nie działa EHR. Proszę o podpowiedzi.
    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj