Zaloguj się, aby obserwować  
agromichu

case 4220 problem przy przyspieszaniu

Polecane posty

agromichu    0

Problem w case 4220. Podczas przyśpieszenia na zającu jest odczuwalne jednorazowe szarpnięcie takie jak przy przełączaniu z zająca na żółwia. Gdy puszczę gaz i znów zacznę przyśpieszać znowu jest szarpnięcie. Podczas jazdy na żółwiu wszystko jest ok.  Problem powstał nagle, wczoraj jeszcze było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    598

To odczuwalne  szarpnięcie to efekt zmniejszenia prędkości czy przyspieszenia.

Edytowano przez andrzej78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paawel1    0

Witam, podłączam się do tematu Case 733 kopci ale oleju nie pobiera jest po wymianie tuleji, pierścieni, regeneracja głowicy, Pampa wtryskowa i wtryski sprawdzone i dalej kopci co to może być za przyczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    598

Tłumaczenie dziwne ?? Może po prostu ze  względu na zimny olej -  po zmianie biegu , ciągle jedziesz na żółwiu ,mimo że masz załączonego zająca ( wciśnięcie sprzęgła załącza żółwia) , dopiero po pewnym czasie wskakuje zając i stąd to szarpnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I jak ci się sprawuje ciągnik?warty uwagi? Kupiłeś od handlarza czy rolnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromichu    0
Dnia 24.01.2024 o 20:00, Putinw napisał:

I jak ci się sprawuje ciągnik?warty uwagi? Kupiłeś od handlarza czy rolnika?

Ciągnik kupiony niedawno od rolnika. Na razie wychodzą drobne usterki z braku dbania o sprzęt poprzedniego właściciela. Jeszcze mi zostało kilka usterek do wyeliminowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez gabriel1232
      Witam mam problem z traktorem case 42 30
      mianowicie świeżo kupiony traktor ma problem z pół biegami prąd dochodzi do cewki wkrecilem się czujnikiem w kanał pół biegu w którym powinno być ciśnienie po włączeniu niestety u mnie bez zmian 
      zdemontowałem zaworów od pół biegów z płyta z dolnej  części skrzyni sprawdziłem go na stole niby ciśnienie puszcza po dostaniu 12v wymieniłem uszczelnienia niestety dalej to samo brak cisnienia na zegarku 
      o co może chodzić ? 
       
      @andrzej78
      widzialem ze dużo podpowiedziałeś W podobnym temacie pomożesz ?  
       
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Cyganoxzzz
      Pacjent case mxu , gwizdanie na wysokich obrotach , jakieś porady ?

    • Przez Cyganoxzzz
      Pacjent case mxu , gwizdanie na wysokich obrotach z tlumnika , jakieś porady ?
    • Przez Kolibee
      Witam, orientuje się ktoś jakie powinno być prawidłowe ciśnienie oleju silnikowego w case 845xl ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj