marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej2110    535

teoria ciekawa ale nie w moim stylu.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Ze wsi to jest trudno znaleźć, u mnie w okolicy to wszystkie chcą do miasta!! I nie ma porządnych tylko same co maja pusto w głowie, balowanie do rana, spanie do obiadu i nic nie robienie tylko odpoczywanie :)

 

Ale nie przesadzaj. Wiele osób lubi pospać dłużej czy poimprezować wszytko jest dla ludzi ,a młodość ma się tylko/aż jedną.

Nie przesadzajcie bo bycie pracoholikiem to też nic dobrego.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    178

No ja rozumiem poimprezować, ja też czasami imprezuję ale nie codziennie tak jak to jest w wakacje, czy na feriach...


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77
Ja to stosuje rade mojej mamy :)

 

,,Choćby jutro miał się żenić to nic, możesz odbijać. Ale żonatych i księży to ani rusz"

teoria ciekawa ale nie w moim stylu.

 

 

czemu nie w Twoim stylu?? jak sam napisałeś wcześniej

 

nadal jest panną no ale ma chłopaka a ja nie będę rozbijał jakiegoś związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

semos chyba nie zrozumiałeś tej teorii.

 

Według mamy Marty powinienem próbować rozbić ten związek tak abym ja miał to dziewczynę. a ja "nie będę rozbijał jakiegoś związku"


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

EEE :) Nawet nie wiesz co tracisz :) Ja kiedyś koleżance chłopaka odbiłam i to tylko na jeden tydzień :) Ale była zła :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

ooo proszę, i możne kobieta zagadać do chłopaka pierwsza, tzn. uwieść go :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

eeee nie ładnie tak koleżance chłopaka podbierać i to w dodatku nie trochę.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
A kto wierzy w coś takiego jak miłość?? Bo to jest dla mnie pojęcie względne....

Nie wierze w nią :)

 

Ja też podajmy sobie dłonie :):) albo i nawet <buzi> na zrozumeinei przyjacielskie tych problemów które sa tak cholernie trudne do zniesienia, rany na sercu zostawia zdradam iłości wróg, ahh nie będe tego przytaczał całego po prostu: ,,Na sercu rany" to nita dla złamanych, słtsze ją od kiedy Ania pierwszy raz mnie zostawiła i wiem to sensu już nie ma :):):)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Ej Czesio, bo takim zachowaniem jeszcze Martinke nam uwiedziesz :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

oj dawno tej nutki nie słyszałem ale zaraz zamówię sobie na radiu.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

dobry wieczór podrywacze norma w miarę bo 7 stron :) ale nie mam czasu czytać bo tu jedna mnie strasznie zajmuje :) w skrócie ktoś kogoś uwiódł ??


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak szczerze mówiąc to dzisiaj trochę słabo piszecie w temacie. Zdążyłem zrobić elektroniczny regulator napięcia, jestem na bierząco w temacie i w miedzyczasie kilka postów napisałem. I jeszcze uda mi się iść spać przed 23. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Temat milknie to ide już spać :) heh niema juz co robic :)

żegnam wszytkich użytkowników i użytkowniczki AF

Pozdrawiam


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

ja też już zmykam. Dobrej nocy wszystkim uwodzicielom i uwodzicielką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj