marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kasztanka    1

@rafal88- skoro Ona kogoś ma i chce się z Tobą spotkać, to nie jest tak źle (Ona być może w obecnym związku czuje się niepewnie i się waha pomiędzy obecnym chłopakiem, a Tobą).

 

Przestań się kajać, że kiedyś zrobiłeś błąd, kończąc znajomość z Nią. Stało się. Wtedy tak zrobiłeś, bo instynktownie czułeś, że tak będzie najlepiej. Nie czułeś się dojrzały do tego związku. Teraz być może po pewnym czasie oboje dojrzeliście do tego, by spotkać się ponownie. Sam zresztą pisałeś, że Wasze rozmowy nabrały rozmachu.

 

W razie gdybyś mocno był zestresowany przed spotkaniem- pomyśl, że możecie się "poznać drugi raz". Możesz się przedstawić "Cześć, jestem Rafał. Jak masz na imię? Skąd jesteś?" (mimo że wiesz, jak Ona się nazywa i skąd jest)- ale chodzi o to, by rozładować sytuację, wywołać uśmiech na swoich twarzach, nabrać pewności siebie ;) . I tak jak piszą chłopaki- weź głęboki wdech! :D

 

Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Teraz nie wiem kiedy sie spotkamy bo moja "kolezanka" jest chora,mam tylko nadzieje ze szybko wyzdrowieje :rolleyes:

@Kasztanka...myslisz ze mozna poznac sie drugi raz?? to moze byc nawet trudniejsze niz za pierwszym razem ;) Wiem jedno-napewno nie bede bral nic przeciwstresowego typu-"glebszy"czy cos wtym stylu :) Ale mysle ze nie bedzie tak zle,poza tym dobrze gdybym trfail na dobry humorek, bo u mnie czasem z tym ciezko,a wtedy porozumiec sie z kims to wielka sztuka.Porozmawiam z nia to przynajmniej bede wiedzial "na czym stoje" i co dalej robic-w ktore strone rozwijac mysli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

hehe z tym "glebszym" to dobry pomysł bo rozne rzeczy by z tego mogły wyniknąc :rolleyes: ale skoro sie chce spotac z wlasnej nieprzymuszenej woli to nie bedzie tak zle ;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

ja mam dwie zasady w takich sprawach 1.nigdy nie odbijam dziewczyny najlepszemu kumplowi,2."dwa razy nie wchodze do tej samej rzeki",no ale jeśli to nie jest twój kumpel i to ona chce się spotkać to ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Bo juz tyle rad było tu podanych, że każdy kto potrzebował to zastosował i juz nie maja problemów. ;)

No oprócz mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

A ja mam problemy... bo jestem od urodzenia sam a teraz mam 19 latek ;p;p;p I nie wiem jak temu zaradzi... bo mam pecha cholernego co do odpowiedniej panienki i zawsze dostaje kosza;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

ja tam raczej problemów nie mam... zadko kiedy mam dziewczyne .ale jak chce to mam ;) najczesciej to w wakacje :D:D


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj kolega na podryw to wali niezle teksty np

on/masz chlopaka

ona/nie

on/no to juz masz

albo masz suty jak wetyle od stara hehe niezly z niego koles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

niezły artysta z twojego kumpla haha :rolleyes:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
moj kolega na podryw to wali niezle teksty np

on/masz chlopaka

ona/nie

on/no to juz masz

albo masz suty jak wetyle od stara hehe niezly z niego koles

dobrze gada polać mu :rolleyes: <_<

Ty no i wyrywa cos??


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no moze ale jak bym ja cos takiego powiedzial ladnej lasce to chyba bym ze wstydu sie spalił...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty no wiesz nieraz jak jest dziewczyna juz na %%% hehe to ida w balet i dzes hehe i to jest jego najlepszy tekst "walimy to co mamy" :rolleyes: <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

kumpel jak był nawalony na praktykach to powiedzieliśmy jemu żeby szedł na bajere do dziewczyn , a on chłopaki tera idę na bajera stanął przed drzwiami dziewczyn spodnie w dół i mówi uwaga przyszedłem na bajera :rolleyes: tylko że żadna jemu nie otworzyła drzwi <_<


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0

A ja mam taki problem z dziewczynami ze jak piszemy na gg to i nawet 3 godziny piszemy ale jak przychodzi co do czego czyli do spotkania Ja nie mogę przełamać siebie i nic sie nie odzywam (cos sie zemną dzieje i tak właśnie jest). Co mi doradzicie ? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

bądź wyluzowany i tyle gadaj swobodnie tak jak na gg....


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0

tylko ze na gg to łatwiej mi przychodzi gadac a tak do nieznajomej osoby na zywo to ciezko. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

to musisz sie przełamać i będzie oki


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a po co te cytaty???

 

 

Weś klawiaturę jak będziesz do niej szedł i będziesz pisać ale nie będzie sie wyświetlać tylko będziesz to mówił :rolleyes:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
tylko ze na gg to łatwiej mi przychodzi gadac a tak do nieznajomej osoby na zywo to ciezko. :)

Hmm...nie wiem czy mogę Ci pomóc i czy wogóle się nadaje do pomagania w tym temacie ale w okolicy mówią na mnie bananowa:D(bana- bo mowią na mnie banan a to od nazwiska a casanowa- tego to już chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć) a z połączenia banana i casanowy-wychodzi bananowa, a dlaczego bo bywa, że nieraz jednego dnia jestem umówiony z 3 dziewczynami, serio :]

A co do tematu to: przygotuj się przed spotkaniem, pomyśl o co bedziesz pytał a jak Ci się skończą pytania (mi się konczą zazwyczaj po jakichś 5 godz) to udaj, że jesteś gdzieś umówiony :) a później nie odzywaj się do dziewczyny bo na nie działa to jak się jest niedostępnym, one zresztą też tak robią ale bądź od niej cwanszy. Musisz tak zrobić żeby to ona pierwsza do Ciebie się odzywała a jak już to będzie robić czyli coś dla nie jznaczysz :)

 

Pozdro, jak coś napisałem tu niezrozumiałego to pisz na gg to Cię pouczę :)

 

Aha i jeszcze coś, pamiętaj dziewczyny strasznie lubią komplementy ale pamiętaj żebyś z tym nie przedobrzył!


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

A co do tematu to powiem że miłość jest pojebana :P najgorzej zakochać się w niewłasciwej dziewczynie B) która do ciebie nic nie czuje a ty jesteś jej w stanie dać wszytsko, No ale cóż jak ktoś to kiedys powiedział kochać to szczęscie a być kochanym to podwójne szczęście. Może teraz majacze po pijaku ale grunt że wogule jeszcze sie trzymam :P Większość moich ostatnich problemów można powiedzieć ze spowodowana jest przez miłość kocham osobe która tak naprawde jak sama powiedziała nic do mnie nie czuje B) i nic z tego nie będzie, przez to ostatnio życia nie mam nawet na af nie mam chęci sobie wejść...

 

No ale cóż trzeba żyć dalej, a teraz weekend czyli utapianie smutków ciąg dalszy...

 

pozdro


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

ja cie pociesze @tomb2 ja miałem to samo z dziewczyną ochrzaniała mnie ale po jakimś roku(chodzę z nią do klasy więc...)

zaczęła się do mnie przekonywać a teraz to ona sama prawie na mnie leci także nie trać ducha mi też tak kiedyś mówiła a teraz jest happy:))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
A co do tematu to powiem że miłość jest pojebana :P najgorzej zakochać się w niewłasciwej dziewczynie B) która do ciebie nic nie czuje a ty jesteś jej w stanie dać wszytsko, No ale cóż jak ktoś to kiedys powiedział kochać to szczęscie a być kochanym to podwójne szczęście. Może teraz majacze po pijaku ale grunt że wogule jeszcze sie trzymam :P Większość moich ostatnich problemów można powiedzieć ze spowodowana jest przez miłość kocham osobe która tak naprawde jak sama powiedziała nic do mnie nie czuje B) i nic z tego nie będzie, przez to ostatnio życia nie mam nawet na af nie mam chęci sobie wejść...

 

No ale cóż trzeba żyć dalej, a teraz weekend czyli utapianie smutków ciąg dalszy...

 

pozdro

 

 

Też tak miałem kiedyś kochałem dziewczyne jak powiedziałem jej to a ona że ona do mnie nic nie czuje w ogóle załamka chyba z pół roku dochodziłem do siebie i prawie szkołe zawaliłem ;/

 

Ty tam lepiej po pijaku nic nie odwal


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj