Polecane posty

radekz200    6725
2 minuty temu, Agrest napisał:

Na razie to dziś armagedon na giełdach. Pszenica - załamanie, zwłaszcza w stanach. Gaz pikuje, ropa ostry zjazd

A jak mleko? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25665

A 2 godziny temu przejeżdżałem obok giełdy ale nie wpadłem na pomysł by tam pytać o mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5616
6 minut temu, Agrest napisał:

 Gaz pikuje, ropa ostry zjazd

Oj tam, w ostatnich 2 miesiącach historii tego kraju widzieliśmy, że w Polszy ceny paliw nie mają nic wspólnego z ceną baryłki ropy xD baryłka w dół, ON stoi w miejscu, a nagle 31 grudnia baryłka nie tanieje, a ON 84 grosze w dół xD 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25665

Orlen Sandomierz 7,77

Orlen Opatów 7,58

Orlen Ostrowiec Świętokrzyski  7,69

Orlen Walentynów 7,99

Moya Tarłów 8,23

Dziwnym trafem wszystkie Orleny w okolicy najtańsze

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19758
13 minut temu, radekz200 napisał:

A jak mleko? 😂

Nie staniało u ciebie?

 

@Agrestzawsze pisałeś że lubisz matematykę więc zadanie dla Ciebie 

IMG_20230104_185848.jpg

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
songo    804

tak jedziecie po obajtku, ale w zasadzie głupi nie jest i nas może dyma, ale Orlen faktycznie staje się światowym energetycznym gigantem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
songo    804
bizon1 napisał:

A ja tam obajtkowi uwierzyłem i w grudniu ropy nie kupiłem

jak ktoś jest ryczaltowcem i w grudniu za 7 nie kupił to i tak jest stratny

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19758

@radekz200To więcej niż znajomi w mlekowicie

@songoposłuchałem go dziś na Polsacie i śmiem twierdzić z całym przekonaniem że to idiota i próbuje innych sprowadzić do swojego poziomu 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
4 minuty temu, songo napisał:

tak jedziecie po obajtku, ale w zasadzie głupi nie jest i nas może dyma, ale Orlen faktycznie staje się światowym energetycznym gigantem :P

NO fakt do dojenia Polaków przy pomocy monopolisty na naszym rynku to on faktycznie jest intelektualnie uzdolniony. Małpę byś tam posadził i to samo by było. A Orlen nie jest i jeszcze długo nie bezie żadnym gigantem jak shell BP czy Texaco czy inni. 

Edytowano przez hubertuss
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227
1 minutę temu, soltys48 napisał:

 

@songoposłuchałem go dziś na Polsacie i śmiem twierdzić z całym przekonaniem że to idiota i próbuje innych sprowadzić do swojego poziomu 

Oj nie, to cwany kut...  kuty na 4 łapy...

  • Like 1

C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630, Axion 850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
songo    804

a kto nas nie dyma, Sasin przejebal 70mln i nikt go nie osadził, z drugiej strony dobrze że chociaż znowu nie ludzie nie zakorkowali wszystkich stacji w kraju jak 24 lutego 2022...


hubertuss napisał:

4 minuty temu, songo napisał:

tak jedziecie po obajtku, ale w zasadzie głupi nie jest i nas może dyma, ale Orlen faktycznie staje się światowym energetycznym gigantem :P

NO fakt do dojenia Polaków przy pomocy monopolisty na naszym rynku to on faktycznie jest intelektualnie uzdolniony. Małpę byś tam posadził i to samo by było. A Orlen nie jest i jeszcze długo nie bezie żadnym gigantem jak shell BP czy Texaco czy inni. 

Shell czy BP to w Polsce prawie nie istnieje, ale koncerny paliwowe w dobie elektryków za 30 lat będą upadac, dlatego Orlen ostro skupuje polskie koncerny energetyczne. bo w nich jest znacznie większa przyszłość jak w PB i ON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19758
3 minuty temu, dzikidaniel napisał:

Oj nie, to cwany kut...  kuty na 4 łapy...

Cwany jest to prawda ale z drugiej strony głupi jak but

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5616
6 minut temu, songo napisał:

a kto nas nie dyma, Sasin przejebal 70mln i nikt go nie osadził, z drugiej strony dobrze że chociaż znowu nie ludzie nie zakorkowali wszystkich stacji w kraju jak 24 lutego 2022...

 

Musisz być dumny z tego, ze przepłacałeś 80 gr/l w imię tego, żeby nie stać w korkach na stację ... 

Najgorszy typ człowieka, gdy ktoś robi cię bez mydła a ty sam mu nadstawiasz 4 litery i jeszcze jesteś z tego dumny ...

Edytowano przez Tomasz0611
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227
22 minuty temu, songo napisał:

Shell czy BP to w Polsce prawie nie istnieje, ale koncerny paliwowe w dobie elektryków za 30 lat będą upadac, dlatego Orlen ostro skupuje polskie koncerny energetyczne. bo w nich jest znacznie większa przyszłość jak w PB i ON

 

A co? Znaleziono nowe metody produkcji baterii? Nie wierz w taką propagandę bo litu jest za mało by te samochody naprodukować. To utopia która nie ma prawa bytu.


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630, Axion 850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
songo    804
Tomasz0611 napisał:

6 minut temu, songo napisał:

a kto nas nie dyma, Sasin przejebal 70mln i nikt go nie osadził, z drugiej strony dobrze że chociaż znowu nie ludzie nie zakorkowali wszystkich stacji w kraju jak 24 lutego 2022...

 

Musisz być dumny z tego, ze przepłacałeś 80 gr/l w imię tego, żeby nie stać w korkach na stację ... 

Najgorszy typ człowieka, gdy ktoś robi cię bez mydła a ty sam mu nadstawiasz 4 litery i jeszcze jesteś z tego dumny ...

ja kupiłem po 7, a że jestem na ryczałcie to się wydymany nie czuje, gorzej jak ktoś watowiec i kupił jeszcze po 7.30 to faktycznie bez mydła hehe


dzikidaniel napisał:

22 minuty temu, songo napisał:

Shell czy BP to w Polsce prawie nie istnieje, ale koncerny paliwowe w dobie elektryków za 30 lat będą upadac, dlatego Orlen ostro skupuje polskie koncerny energetyczne. bo w nich jest znacznie większa przyszłość jak w PB i ON

 

A co? Znaleziono nowe metody produkcji baterii? Nie wierz w taką propagandę bo litu jest za mało by te samochody naprodukować. To utopia która nie ma prawa bytu.

to nie wiesz że Polacy opracowali nowy typ baterii? https://naukawpolsce.pl/aktualnosci/news%2C412321%2Cpolacy-opracowali-nowy-typ-ladowalnych-baterii.html zobaczymy czy technologia przeniesie się za kilka lat do samochodów? w każdym razie i tak czeka nas elektryzacji, czy tego chcemy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5616
2 minuty temu, songo napisał:

ja kupiłem po 7, a że jestem na ryczałcie to się wydymany nie czuje, gorzej jak ktoś watowiec i kupił jeszcze po 7.30 to faktycznie bez mydła hehe

A mogłbys kupić pod koniec grudnia po 6.40, ale Obajtek cię wydymał, a ty nie czujesz się wydymany xD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177

Ciekawe co  dzisiaj w nocy orlen zrobi przy hurtowych cenach paliw, skoro barylka poleciala dzisiaj o ok 5 dolarow i dolar spadl o ok 30 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5616

Nic nie zrobi, w imię przygotowywania się na lutowe podwyżki w związku z embargiem na ruska ropę xD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2206

Podwyżki powinny dotyczyć tych którzy byli za embsrgiem na rosyjskie węglowodory.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
songo    804
Tomasz0611 napisał:

2 minuty temu, songo napisał:

ja kupiłem po 7, a że jestem na ryczałcie to się wydymany nie czuje, gorzej jak ktoś watowiec i kupił jeszcze po 7.30 to faktycznie bez mydła hehe

A mogłbys kupić pod koniec grudnia po 6.40, ale Obajtek cię wydymał, a ty nie czujesz się wydymany xD

teraz się poczułem wydymany 😅


Bercik92 napisał:

Podwyżki powinny dotyczyć tych którzy byli za embsrgiem na rosyjskie węglowodory.

majster pamiętaj, słaba Rosja to największy gwarant bezpieczenstwa polski. Wszystkie kraje świata powinny zrezygnować z ich terrorystycznych węglowodorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj