Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Rcw 3
Gość   
Gość
Przed chwilą, tytanowyJanusz napisał:

@Pafnucy12 !!!

Avia 5.77 

PKS 5.92

dzięki. śmignę jutro. przy 200 litrach już nawet się mi opłaci kajtnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9028
Dnia 4.07.2023 o 20:37, danielhaker napisał:

topaz w radzyniu 5,80 bez promocji wczoraj

Dziś 5.75 topaz

Avia jak Wyżej Adaś napisał. A jeszcze wczoraj mieli 5.80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo-17    11
1 godzinę temu, king12 napisał:

Wczoraj przyjechało b0 po 6.03 Exoil

Jaka ilość przy tej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogie7    509
Dnia 4.07.2023 o 13:46, Pitraszek napisał:

Bardziej mi chodzi o pozostałość limitu. Przykładowo kwota na decyzji do wykorzystania to tysiąc złotych ale to jest z przelicznika 1,20. 

Jeżeli zostało do wykorzystania 1000 zł, to wystarczy faktura na 500 l, zamiast 833 l. Kwota zwrotu nie zmieni się, a pis odtrąbi kolejny "sukces", jak to zwiększyli AŻ o 80gr/l zwrot akcyzy rolnikom 🙆 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6796
12 godzin temu, Pafnucy12 napisał:

dzięki. śmignę jutro. przy 200 litrach już nawet się mi opłaci kajtnąć.

na kebaba zostanie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nawet na więcej.

Już kupiłem ON.

Kebaba jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gaz butla nadal pinsiąt złotych u nas...jak by co . ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6796
54 minuty temu, Pafnucy12 napisał:

Gaz butla nadal pinsiąt złotych u nas...jak by co . ..

wyślesz kurierem?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, radekz200 napisał:

wyślesz kurierem?

Oczywiście. Wplac aby na konto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
39 minut temu, tytanowyJanusz napisał:

A u nas 62 

Zapraszam do nas😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1698

Lotos 6.15 minus 40 groszy rabatu. Pan mi przy kasie mówil żebym podziękowała wspaniałomyślne mu obajtkowi

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1006

Z tych 5,75 minus 2 zł akcyzy to już prawie darmo .A tak nawiasem to prywatne stacje dostosowują się do cen orlenu -czyli dopłacaja bo ponoć mają tylko kilka gr marży a obniżają po kilkadziesiąt gr? -to są cuda trzeba brać te ciągniki ze zbiornikami po ponad 400l i na wakacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    556
Dnia 7.07.2023 o 09:42, boogie7 napisał:

Jeżeli zostało do wykorzystania 1000 zł, to wystarczy faktura na 500 l, zamiast 833 l. Kwota zwrotu nie zmieni się, a pis odtrąbi kolejny "sukces", jak to zwiększyli AŻ o 80gr/l zwrot akcyzy rolnikom 🙆 😝

ale jeżeli ktoś nie składał w lutym to będzie raczej miał wyliczoną kwotę zwrotu po 2 zł czyli do hektara będzie 220 zł zwrotu  przy zakupie 110 litrów zgadza się ? 

Dnia 4.07.2023 o 12:28, Pitraszek napisał:

Ktoś podpowie czy limit na paliwo w gminie będą jeszcze raz przeliczać. Bo z kwoty jaką mam na decyzji za pierwsze półrocze jest policzone po 1,20. Teraz przy dwoch złotych kwota do wykorzystania by się zwiększyła. W gminie nie wiedzą jeszcze jak to będzie

tym co jeszcze nie składali to muszą przeliczyć po 2 zł a Ci co mają jeszcze cześć do wykorzystania i  przeliczone po 1,2 to ciekawa sprawa jak to będzie liczone 

Edytowano przez jan88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    973
6 godzin temu, jan88 napisał:

ale jeżeli ktoś nie składał w lutym to będzie raczej miał wyliczoną kwotę zwrotu po 2 zł czyli do hektara będzie 220 zł zwrotu  przy zakupie 110 litrów zgadza się ? 

tym co jeszcze nie składali to muszą przeliczyć po 2 zł a Ci co mają jeszcze cześć do wykorzystania i  przeliczone po 1,2 to ciekawa sprawa jak to będzie liczone 

Ja składał do gminy i zostało mi coś około 300zł a do miasta nie składałem to łaski nie robią ale i tak faktur chyba mi zbraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez MfKrystian
      Make dating stress-free and enjoyable with the best casual dating experience.
      Looking for fun companions for night adventures?
      Verified Damsels
      Prime casual Dating
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj