Polecane posty

MariuszDe    370
1 godzinę temu, Kasjo napisał:

Mlekoma. Od dzis doimy po 1.70

 

Netto czy brutto?przy jakiej ilości?no to rzeczywiście masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1192

W rospudzie pi razy oko z 2 miesiące będzie ze 2.3 brutto w miesiąc 1.8 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490

A na co liczyliście? Się cieszcie póki import nabiału z Ukrainy nas nie zalewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nintendo    354
2 minuty temu, Tigon napisał:

A na co liczyliście? Się cieszcie póki import nabiału z Ukrainy nas nie zalewa

A mają czym zalać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490
1 minutę temu, Nintendo napisał:

A mają czym zalać? 

Zboże też miało iść tranzytem, długo nie minęło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dantur96    316

Polmlek minus 15gr . A tu traktur na raty w listopadzie wzięty 😃😂

Edytowano przez dantur96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konradek88    109

Swoją drogą co do obniżki Mlekpolu to powiem szczerze że i tak trochę kamień z serca spadł bo myślałem że rzeczywiście 20,30 groszy zjada w lutym a 10 groszy to jeszcze nie jest tak tragicznie, oby w następnych miesiącach już nie lecieli w dół z ceną tak samo mam nadzieję że inne mleczarnie też już nie będą obniżać bo wiem że wszyscy na tym cierpimy 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404
5 minut temu, konradek88 napisał:

Jeżeli chodzi o Mleko z Ukrainy to na pewno nim nas nie zaleją bo jie mają czym 

Otoz to. Jakby mieli czym to bysmy poplyneli... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nintendo    354
4 minuty temu, konradek88 napisał:

Swoją drogą co do obniżki Mlekpolu to powiem szczerze że i tak trochę kamień z serca spadł bo myślałem że rzeczywiście 20,30 groszy zjada w lutym a 10 groszy to jeszcze nie jest tak tragicznie, oby w następnych miesiącach już nie lecieli w dół z ceną tak samo mam nadzieję że inne mleczarnie też już nie będą obniżać bo wiem że wszyscy na tym cierpimy 

Czyli jaka cene macie za styczeń 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

Ukraina to pikuś w porównaniu do nas z produkcją mleka. A teraz w czasie wojny gdzie zginęło mnóstwo krow to juz calkiem będzie ograniczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konradek88    109
Przed chwilą, Nintendo napisał:

Czyli jaka cene macie za styczeń 

U nas ok 2.50 wyjdzie za styczeń bo parametry słabsze 4.3 tłuszcz 3.10 białko 3.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nintendo    354
Przed chwilą, konradek88 napisał:

U nas ok 2.50 wyjdzie za styczeń bo parametry słabsze 4.3 tłuszcz 3.10 białko 3.10

Netto czy brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, xpaxpa napisał:

spomlek minus 44gr za mleko styczniowe

Rozmawiałem na początku stycznia z instruktorem to mówił, że 25 groszy obniża . Myślałem, że z cena trochę się do mlekpolu zbliża, a tu powiększyli różnice jeszcze o 2grosze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konradek88    109

A ktoś tutaj pisał że danone podwyżka 5 gr. Tam była jakaś obniżka w ogóle??? Orientuje się ktoś jaka tam jest cena??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konradek88    109

Jak dla mnie największą rewelacja z mleczarni jest polmlek brat tam wozi mleko, mają z wujkiem kilka mleczarek i dzwonił przed chwilą i mówił że jedni mają po 15 groszy obniżki a z jednym rozmawiał i mówił że dostał smsa że obnizka 5 gr za luty i powiedział że tam to wszystko na zasadzie jak kto sobie wywalczy z ceną niektórzy mają umowy że ceny mają mlekpolu żeby tylko zostali u nich ale oczywiście to tacy którzy te ok 2 tys litrów na odbiór mają. Mimo wszystko niezły musza masz 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PiotrZet napisał:

To ile wyjdzie wam w polmleku? U mnie coś 2.14 za luty po tej obniżce 

No 2.05 ,a ty jaka ilość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey235    327
Dnia 31.01.2023 o 17:48, Tigon napisał:

Zboże też miało iść tranzytem, długo nie minęło. 

A rozumiesz ... że tam mleka nie ma? 

+1pkt ostrzeżeń za obrażanie innych użytkowników portalu

Dnia 31.01.2023 o 17:24, Jaro70 napisał:

Mlekovita eksportuje do 160 krajów świata,firma globalna a ja się pytam i  co z tego skoro nie może być stabilna cenowo, wystarczą być tąpnięcia na drugim końcu świata i wszystko się wali , podobnie i mlekpol. Nie dziwię się małym podmiotom ale tacy giganci........

A czemu mają nie obniżać skoro jest ku temu okazja ?? Inaczej by nie byli tymi gigantami

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404
Dnia 31.01.2023 o 18:27, massey235 napisał:

A rozumiesz że tam mleka nie ma? 

 

Nie wytlumaczysz takim, dzis slyszalem taka sama bujde i to podobno kierownitwo mleczarni tak twierdzilo i ze na innych forach tez tak pisza. 

Zwykla dezinformacja!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2022 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2022? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2020/2021:
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj