Polecane posty

Karolek132    1

Witam mam pytanie w sprawie szerokości siatki jaką wybrać żeby bela była pokryta od kantu do kantu 1.23 czy 1,25 ? 

I co powiecie na temat siatki balleno ? 

Lub polecieć coś dobrego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    373

U siebie do br6090 staram się kupować 1,25m. Ale przy 1,23m też ładnie pokrywa. Aby tylko w mechanizmie było wszystko okej. Najlepiej sprawdza mi się siatka Hellasnet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kazik1234
      Pasy mam wszystkie równe, a dzieje sie takie cos ze wszystkie sciaga w prawa strone i obcieraja wtedy o te ograniczniki co sa z tylu na klapie. Sciaga je tak mocno ze nawet rozerwalo o ten ogranicznik jedna zapinkie. Probowalem przekladac pasy w inne miejsca i a nawet odwracalem ze krecily sie w przeciwnym kierunku, i zawsze sciaga w ta sama strone. Co moze byc przyczyna?
    • Przez kacper616
      Ogólnie prasa trzymała słabe ciśnienie na manometrze  500-700 pasy były dobrze naciągnnięte na tym ciśnieniu podczas prasowanie podchodziło do 1500 lecz to trochę za mało ,  ostatnio dobijaliśmy ciśnienia manometr wskazał 2000 i tak zostawiliśmy podczas włączenia prasy stoją i są luźne dodam że siłownik od zgniotu nie jest schowany do końca czy to kwestia odpowietrzenia ? Gdzie się to odpowietrza zaraz przy wężu popuścić czy przy zaworze jest taka rurka i potem na klucz 18 się to odkręca tam spróbować ? Dodam że dobijane na wykręconym zaworze.
    • Przez Kosa753
      Witam, od niedawna jestem posiadaczem prasy New Holland 650 i mam problem który wystąpił z dnia na dzień, mianowicie owijając automatycznie siatką aparat podaje siatkę, ucina, wraca do punktu początkowego po czym znów zaczyna wysuwać aparat jakby chciał znów owijać balota, podmieniałem czujnik, siłownik, zmieniałem pozycję magnesu i nadal to samo, komputer widzi czujniki, macie jakieś pomysły?
    • Przez slawo333
      Pomoze ktos potrzebuje kabel zasilający polaczenie prasy ze sterownikiem
    • Przez mgmoto
      Witam , proszę was o pomoc bo zgubiłem kabel między komputerem a prasą , czy ma ktoś z was schemat aby mógł sobie zrobić nowy? A może wiecie ile nowy kosztuje ? Albo ktoś co ma używkę? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj