allesias

Ciśnienie skrzyni jd 6620

Polecane posty

allesias    0

Witam. Poszukuje informacji na temat ciśnienia systemowego w john deere 6620. Wie może ktoś z forumowiczów w jakim przedziele powinno oscylowac. Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ArturDomaski
      Witam 
      Mam prośbę do posiadaczy John Deere 5720, potrzebowałbym fotek z instrukcji obsługi ww ciągnika. Chodzi mi o kody błędów z ich objaśnieniem po polsku . Mam instrukcje po francusku a "tłumacz" dziwnie to tlumaczy. 
    • Przez ArturDomaski
      Witam 
      Panowie pytanie do posiadaczy jd.5720,
      Czy ktoś zmieniał olej w skrzyni samodzielnie.
      Pytanie banalne ale dlaczego pytam. W książce od w.w.jd.jest że do skrzyni mieści się 51 litrów ja po spuszczeniu oleju mam tylko 34l (olej był w normie zaznaczam) skąd ta różnica?lol
    • Przez Dartur
      Witam 
      Mam prośbę do posiadaczy John Deere 5720, czy ktoś mógłby mi wysłać zdjęcia z instrukcji obsługi ww. ciągnika  chodzi mi o kody błędów z ich objaśnieniem. Mam instrukcje ale po  francusku i transkaktor dziwnie to tlumaczy. Z góry dzięki.
    • Przez Cassius
      Witam. Moze ktos mial podobny problem i cos podpowie. Ciagnik to John Deere 6520 ze skrzynia Power Quad Plus. Problem polega na tym ze na zimnym bardzo ciezko wlaczyc bieg dzwignia A, B, C, D. Biegi  E i F da sie wcisnac. Na zgaszonym silniku lekko sie przelacza i gdy na zgaszonym wlacze np. bieg A i zapale silnik to traktor powoli jedzie do przodu pomimo wcisnietego sprzegla i dzwigni rewersu w polozeniu N. Gdy olej sie rozgrzeje problem ustaje i biegi w miare lekko sie przelacza dzwignia.
    • Przez CaseBizon
      Wysiadła uszczelka pod głowicą Kilka osób mówiło mi żeby kupić ja od Claasa ponieważ są grubsze i metalowe, twierdzą że te orginalne od John Deere są wadliwe i szybko siadają. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie ? Przy okazji zapytam jakiej firmy kupić wtrysk ? Silnik na zwykłej pompie John Deere 6620 SE
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj