Anka12

Egzamin zawodowy ROL.04 styczeń 2022

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Anka12    0

Hej,

Czy ktoś z Was podchodzi może w styczniu 2022r. do egzaminu zawodowego organizowanego przez CKE w kwalifikacji ROL.04? 
W szczególności szukam osoby, która ma wyznaczoną część teoretyczną na 11 stycznia, a praktyczną w którymś z dni 12-13 stycznia.

Sylwiass    1

Hejka, ja akurat mam teorie 12 stycznia :) jakbys mogła to podziel się pytaniami hehe 

Anka12    0
51 minut temu, Sylwiass napisał:

Hejka, ja akurat mam teorie 12 stycznia :) jakbys mogła to podziel się pytaniami hehe 

O, a o której godzinie masz? Ja tez właśnie 12 piszę ;) ale o 13 dopiero 

Wiadomość z agroFakt.pl

Anka12    0
1 godzinę temu, Sylwiass napisał:

O 16:30 mam teorie a o 8:00 mam praktykę 13 stycznia :)

Już do Ciebie piszę wiadomość 😀

kamilu96    2

Mam egzamin na 8 rano dnia 12.01.2022, czy ktoś z czytających ma wczesniej egzamin i da znać czego się spodziewać? 

paula1342    0

Ja mam jutro teorie, a praktykę 19 stycznia i też chętnie wymienię się informacjami :) 

mz340    0

Jak by dało radę to ja też poproszę o pytania ja mam 15 stycznia

dralo5    26

Podobno teoretyczne zaczynają się już o godz 10 jutro ale czy to prawda to nw

Sylwiass    1
17 minut temu, dralo5 napisał:

Podobno o 8:00 jutro już zaczną się🙂

Anka12    0
19 minut temu, dralo5 napisał:

Całkiem możliwe, bo według harmonogramu CKE jutro właśnie się powinny zacząć 😀 tylko ciężko znaleźć jakąś osobę do kontaktu, która właśnie jutro pisze :( 

Gregor1990    0
1 godzinę temu, Anka12 napisał:

Całkiem możliwe, bo według harmonogramu CKE jutro właśnie się powinny zacząć 😀 tylko ciężko znaleźć jakąś osobę do kontaktu, która właśnie jutro pisze :( 

Cześć, ja jutro pisze o 8 teorie, tyle ile zapamiętam to dam znac.

praktykę mam dopiero 19 więc będę wdzięczny jak Ci co mają wcześniej się podziela;)

kami    4

Ja jutro pisze teorie, a praktyczny mam 19 stycznia i chętnie wymienię się informacjami :)

dralo5    26

@Gregor1990 skoro masz na 8 to napisz odrazu po to moze jak ktoś ma jeszcze dziś to coś skorzysta. Ja mam jutro o 10, najgorzej nie podobaja mi się pytania ze zwierzęcej.

@kami o której masz?

kamilu96    2
9 godzin temu, Gregor1990 napisał:

Cześć, ja jutro pisze o 8 teorie, tyle ile zapamiętam to dam znac.

praktykę mam dopiero 19 więc będę wdzięczny jak Ci co mają wcześniej się podziela;)

Gregor1990 byłbym bardzo wdzięczny byś napisał co się uda zapamiętać ;) 

ania1997    0
1 godzinę temu, kamilu96 napisał:

równiez będę wdzięczna za informacje

Gregor1990    0
1 godzinę temu, kamilu96 napisał:

ja ostatnio robiłem testy z poprzednich lat i powiem szczerze że ten był jeden z prostszych.  Jedyna nowość to był jakiś filmik z pługiem do orki bezzagonowej ale nikomu na sali się nie odpalal ( trzeba było podać do czego służy ta czynnosc: do regulacji szerokości pierwszej bądź ostatniej skiby lub glebokosci pierwszej bądź ostatniej- ja zaznaczylem glebokosci ostatniej chyba ale nie wiem czy dobrze)😜 i zdjęcie wału (ja zaznaczylem campbella ale to  chyba crosskill był). 

ania1997    0
4 minuty temu, Gregor1990 napisał:

ja ostatnio robiłem testy z poprzednich lat i powiem szczerze że ten był jeden z prostszych.  Jedyna nowość to był jakiś filmik z pługiem do orki bezzagonowej ale nikomu na sali się nie odpalal ( trzeba było podać do czego służy ta czynnosc: do regulacji szerokości pierwszej bądź ostatniej skiby lub glebokosci pierwszej bądź ostatniej- ja zaznaczylem glebokosci ostatniej chyba ale nie wiem czy dobrze)😜 i zdjęcie wału (ja zaznaczylem campbella ale to  chyba crosskill był). 

a czy pamietasz może więcej pytań ?

Sylwiass    1
6 minut temu, Gregor1990 napisał:

A tak to reszta pytan powtarzała się z poprzednich lat? 

• Like 1

41 minut temu, Sylwiass napisał:

A tak to reszta pytan powtarzała się z poprzednich lat? 

ja też będę bardzo wdzięczna za informację odnosnie pytań? :)

Anka12    0
50 minut temu, Gregor1990 napisał:

A pamiętasz, jakie były inne pytanka? Były może jakieś zdjęcia szkodników/gatunków zwierząt/chorób roślin/maszyn/schematy jakichś innych urządzeń albo opisy chorób zwierzęcych do rozpoznania? Albo cokolwiek innego, co udało się zapamiętać? 😀

Natalia93    1

Czy dobrze rozumiem? Miał już ktoś egzamin? Podzielcie się tym, co pamiętacie :( strasznie się boję, że uwalę a jutro wchodzę w pierwszej grupie o 8 rano. Dam Wam znać co zapamiętam też :) 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez outsider6
      Witam,
      Początkiem 2020 roku ukończyłem kurs online RL.03 w Centrum Doskonalenia Zawodowego www.cdz.edu.pl
      Zapisałem się na egzamin na sesję letnią 2020 jednak z uwagi na COVID-19 został odwołany i przełożony na sesję zimową 2021. Jako że samo ukończenie kursu (dokumenty ukończenia kursu) były dla mnie wystarczające, nie zapisywałem się na kolejne sesję. Jednak chciałem dokończyć temat i zdać egzaminy, w tym celu złożyłem odpowiednie dokumenty do OKE we Wrocławiu, jednak ku mojemu zdziwieniu dostałem decyzję odmowną.
      W skrócie przedłożone dokumenty:
      1. Zaświadczenie o ukończeniu kursu
      2. Zaświadczenie o ukończeniu kwalifikacyjnego kursu zawodowego
      nie dają możliwości przyjęcia decyzji egzaminacyjnej, ponieważ dokumenty wydane przez Centrum Doskonalenia Zawodowego e-EDUKATOR w Obornikach Śląskich budzą poważne wątpliwości a organ prowadzący kurs nie zgłosił do OKE we Wrocławiu kursu który kończyłby się dnia X.X.X.
      www.cdz.edu.pl jak piłeczkę odbija mi wiadomość:
      Uprzejmie informujemy, iż w nawiązaniu do poprzedniej korespondencji, zgodnie z decyzją Starosty Trzebnickiego nr 3/20 z dnia 11 grudnia 2020 r., placówka Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe w dniu 01 kwietnia 2021 r. uległa likwidacji. W związku z powyższym, celem uzyskania informacji odnośnie przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie prosimy o kontakt z OKE Wrocław.
      Jednocześnie informujemy, że placówka Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe spełniła wszelkie wymogi i powinności wynikające z obowiązujących przepisów. Zgłoszenie kwalifikacyjnych kursów zawodowych do systemu egzaminowania SIOEPKZ zostało zrealizowane zgodnie z określonym terminem.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi w przypadku likwidacji podmiotu prowadzącego kwalifikacyjny kurs zawodowy, każdy z absolwentów ww. podmiotu ma prawo i możliwość złożenia deklaracji do Dyrektora OKE właściwej ze względu na miejsce realizacji kwalifikacyjnego kursu zawodowego. Dyrektor OKE nie ma podstaw do tego, aby nie przyjąć absolwentów na egzamin.
      Co mogę zrobić w tej sytuacji. Przebrnąłem przez cały kurs zdałem wszystkie wymagane egzaminy a teraz nie mogę przystąpić do egzaminu państwowego. www.cdz.edu.pl jak widać nadal funkcjonuje i prowadzi te kursy, więc nie wiem o co chodzi. Może ktoś miał podobny problem.
      Pozdrawiam

• Przez Anka12
      Hej,
      Czy ktoś z Was podchodzi może w styczniu 2022r. do egzaminu zawodowego organizowanego przez CKE w kwalifikacji ROL.04? 
      W szczególności szukam osoby, która ma wyznaczoną część teoretyczną na 11 stycznia, a praktyczną w którymś z dni 12-13 stycznia.

• Przez qamil
      Witam.
      Szukam kogoś kto podpisałby mi praktyki na kurs r3 ,  najważniejsze aby  prowadził produkcję zwierzęcą.
      Oczywiście nie za darmo.   Jestem z okolic Lublina.  
    • Przez krzysztoffo
      Witam ,wybieram się na egzamin praktyczny kategorii T do Tarnobrzega ,czy ktoś zdawał tam prawo jazdy ,na co trzeba uważać ,i może jakieś rady ?
    • Przez DoktorB
      Czy jest ktoś chętny do zrobienia takiego kursu? Ktoś chce zostać diagnostą Stacji Kontroli Opryskiwaczy?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj