Filip3Ł

claas mercator 75

Polecane posty

Filip3Ł    0

Witam.
Mam takie pytanie czy ktoś ma tabelkę jak ustawić kombajn do różnych upraw?
Jak by ktos miał to dzięki wielkie.
pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TurekR
      Pod podsiewaczem z przodu kombajnu są tulejki gumowe na tych patykach, mam prośbę czy podał by ktoś rozmiar lub numer katalogowy.dziękuje
       
    • Przez Artur312
      Witam . Mam dominatora pierwszy sezon może mi ktoś. Powiedzieć jak ustawić. Dominator 76 do poszczególnych zboż . Owsa pszenica jęczmień .?  
    • Przez Ziel
      Witam, Panowie czy byłby ktoś tak uprzejmy i zmierzył mi u siebie wysokość przedniej i tylnej osi nad ziemią? Najlepiej na rurze z przodu i na rurze z tylu (mocowanie osi). Mam nieoryginalne opony i wydaje mi sie że tył za nisko siedzi przez co za szybko wyjeżdża mi materiał z sit
    • Przez Damianek20
      Witam, może już był taki temat ale zapytam ponownie może coś się ciekawszego dowiem od ludzi bogatszych w doświadczenia. 
      Któren z nich będzie lepszy praktyczniejszy, prostszy w naprawie i mniej awaryjny . 
    • Przez dominator85
      Witam. Posiadam dominatora 85 i chciałbym wyregulować klepisko. A dokładnie szczeline pomiędzy klepiskiem a cepami. Chodzi mi o to jaka powinna byc dokładnie ta szczelina, jaka powinna być odległość pomiędzy klepiskiem a cepem . Jaka powinna być szerokość szczeliny na wlocie i wylocie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj