Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Ogólnie ten rok jest wyjątkowy , mleko w cenie , zboze w cenie , pracowników brakuje a na wynajmie mozna dobrze zarobić ale to tak jak napisałem  jest  rok w którym kazdy zarabia .

Opublikowano (edytowane)

Można na wszystkim zarobić a  jak zwykle wszyscy narzekają jak to niedobrze 😂😂 

Chociaż ten miesiąc nie był najgorszy bo vatu zwrocili na węgiel 3 tyś za akcyzę 3 tyś  krowa sprzedana zaliczki ONW,RŚ i dopłaty bezpośrednie dali no i wisienka na torcie wypłata za mleko żeby tak co miesiąc było 😎

Edytowane przez greg1985
Opublikowano (edytowane)

Oo patrzę teraz nowa moda, krowiarze będą pozbywać się akcji na giełdzie, mieszkań na wynajem i budować domy z bala pod Giżyckiem 😁🙆🤦🙈

Edytowane przez pedro2
  • Haha 4
Opublikowano
3 godziny temu, greg1985 napisał:

Można na wszystkim zarobić a  jak zwykle wszyscy narzekają jak to niedobrze 😂😂 

Chociaż ten miesiąc nie był najgorszy bo vatu zwrocili na węgiel 3 tyś za akcyzę 3 tyś  krowa sprzedana zaliczki ONW,RŚ i dopłaty bezpośrednie dali no i wisienka na torcie wypłata za mleko żeby tak co miesiąc było 😎

Pan Jarosław Kaczyński rządzi.

Opublikowano (edytowane)

Bez szału u mnie 2.75 -2.8 brutto ale cierpliwie trzeba poczekać na fakturę. W sumie parametry cały rok miałem słabe ale ostani miesiąc białko wyjebalo na 3.55 -3.6 także może będzie trochę lepiej niż za wrzesień. Większość chyba liczyła na utrzymanie premii plus cena z nowego cennika a tu o:p

Edytowane przez vodz
d*pa
  • Like 2
Opublikowano (edytowane)
4 godziny temu, MariuszDe napisał:

Inter Milk mała ilość 4500 litrów cena za październik 2,61 brutto +10gr porównując z wrześniem

Niezły ten Intermilk, to prywatna firma? Jaki zasięg mają?

Edytowane przez Unexpected
Opublikowano
50 minut temu, Unexpected napisał:

Niezły ten Intermilk, to prywatna firma? Jaki zasięg mają?

No oddaje do nich niecałe 2 lata  i jestem zadowolony firma prywatna z Podkarpacia okolice Dębicy skupują mleko w podkarpackim,świętokrzyskim, małopolskim,śląskim,i opolskim.u nas w okolicy jeżdżą już ze 4 lata i jak na razie nikt nie narzeka.

Opublikowano
renovoltage napisał:

Widać że jednak można i mniejszemu dostawcy godziwie zapłacić za mleko

 

To ja w mlekowicie za wrzesień 2.70 zł brutto przy ilości 7 tys.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą kształtować się ceny paliw w tym roku? Minął rok od wyborów- kiedy politycy obiecywali obniżki cen paliw, tymczasem hurt w ostatnim czasie pnie się w górę

      Zamawialiście już paliwo w tym roku? Jakie ceny?
      Temat jest kontynuacją zeszłorocznej dyskusji:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/301695-ceny-paliw-2024/
       
    • Przez yacenty
      Zapraszamy do dyskusji na temat cen rzepaku w roku kalendarzowym 2025.
      Poniżej zamieszczam listę najpopularniejszych pytań dotyczących cen rzepaku, które były zadane w poprzednich latach.
      Ile będzie kosztować tona rzepaku w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku w 2025 roku? Czy cena rzepaku wzrośnie w 2025 roku? Czy rzepak będzie droższy w 2025 roku? Dlaczego rzepak tanieje lub drożeje w 2025 roku? Kiedy rzepak podrożeje w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na giełdzie w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na Matif w 2025 roku? Ile będzie kosztować rzepak na skupie w 2025 roku? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym temacie.
      Zapraszamy do dyskusji i prosimy o merytoryczną i kulturalną dyskusję. Rozmawiamy o meritum sprawy, nie wyzywajmy się, szanujmy zdanie innych osób. Życzymy miłej i owocnej wymiany zdań.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Gość
      Przez Gość
      Cena węgla ostro w górę, ekogroszek 1300-1500 zł za tonę i kopalnie wstrzymują sprzedaż, też przez gaz do góry, czy robią z nas durni?
    • Przez benio1967
      w tej telewizji to zawsze mówią że tanieją,a podają że owies 650 zł tona tylko ciekawe gdzie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v