Polecane posty

przemek28_28    2097

Ale ja nie narzekam. Szkoda bo mi nie zostaje kasa z tego, poprostu delikatnie dopłacam. Mieszkanie na wynajem, a w sumie to 2. Tylko 1 ze stała stopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Bogdan_ja napisał:

śieczkę

🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
8 minut temu, przemek28_28 napisał:

Ale ja nie narzekam. Szkoda bo mi nie zostaje kasa z tego, poprostu delikatnie dopłacam. Mieszkanie na wynajem, a w sumie to 2. Tylko 1 ze stała stopa.

Jasne.. Przecia wiemy 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jedno jest pewne raty bardzo poszły do góry i nie o 2 % czy nie o 6. A dużo dużo więcej. I to nie są żale tylko obserwacja i stwierdzony fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885

Widać że wakacje się zaczęły. Kredyty na miliony, raty rosną a tu luzik mamy wszystko pod kontrolą. Jakby co my dopiero zaczynamy wchodzić w kryzys. Jeszcze jest praca, jak jej ubędzie, porozmawiamy o kredytach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3528
2 godziny temu, ws71 napisał:

Byle jaka chlewnia i z biedą to wystarczy tak np do 100krów dojnych, 1000 tuczników, niestety ale tylko od takich ilości jest sens robić w tych sektorach

Jak ktoś ma 100 ha to po co mu obory świniarnie, chyba że woli sapać iespokojnie, lub lubi zapierdzielać na okrągło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2097
15 minut temu, wojak1986 napisał:

Widać że wakacje się zaczęły. Kredyty na miliony, raty rosną a tu luzik mamy wszystko pod kontrolą. Jakby co my dopiero zaczynamy wchodzić w kryzys. Jeszcze jest praca, jak jej ubędzie, porozmawiamy o kredytach ...

I znow ch*ja wiesz. Nie ma kredytów na miliony monet, nie mogę tez skorzystać z wakacji kredytowych….

na domu i gospodarstwie nie mam żadnych zadłużeń, żadnych ciągników maszyn i innych rzeczy na miliony monet w kredycie…. Poza tymi mieszkaniami nie mam żadnego zadłużenia. Zapierdalam na 2 etaty, praca i gospodarstwo wiec raczej nie boje sie roboty…. Obora pełna, wiec jest co sprzedać, A w najgorszym przypadku starce te mieszkania i co? Nie ma ryzyka nie ma zabawy, a prawda taka że prawdziwa tragedia to

jak zdrowia braknie a z resztą się da radę.

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3616

spokojnie pracy nie zabraknie dla nikogo- bardziej bym się martwił o godne wynagrodzenie. aby było zdrowie, będzie zdrowie będzie wszystko inne

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885
2 minuty temu, przemek28_28 napisał:

I znow ch*ja wiesz. Nie ma kredytów na miliony monet, nie mogę tez skorzystać z wakacji kredytowych….

na domu i gospodarstwie nie mam żadnych zadłużeń, żadnych ciągników maszyn i innych rzeczy na miliony monet w kredycie…. Poza tymi mieszkaniami nie mam żadnego zadłużenia. Zapierdalam na 2 etaty, praca i gospodarstwo wiec raczej nie boje sie roboty…. Obora pełna, wiec jest co sprzedać, A w najgorszym przypadku starce te mieszkania i co? Nie ma ryzyka nie ma zabawy, a prawda taka że prawdziwa tragedia to

jak zdrowia braknie a z resztą się da radę.

 

Ja pisałem o wcześniejszych wypowiedziach a Ty zawsze atak. Nie jesteś pępkiem świata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

Weźcie się k**wa obudzicie >Inflacja 16% a kredyt np 12% jeszcze 4% do przodu jesteście i beczycie

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2097
1 minutę temu, wojak1986 napisał:

Ja pisałem o wcześniejszych wypowiedziach a Ty zawsze atak. Nie jesteś pępkiem świata 

Przecież w swoim poście o luziku piłeś do mnie. Dziwi cię że ktoś może być optymistą? Liczyć potrafię i za mnie moich kredytów nie bedziesz musiał spłacać.

@wojak1986 powiem ci tak: gdyby było w miejscowościach które mnie interesują coś do kupienia w rozsądnych pieniądzach to kupiłbym kolejne mieszkanie- w kredycie. Zdolność mam.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885
3 minuty temu, przemek28_28 napisał:

Przecież w swoim poście o luziku piłeś do mnie. Dziwi cię że ktoś może być optymistą? Liczyć potrafię i za mnie moich kredytów nie bedziesz musiał spłacać.

Cały tydzień w pracy i trzeba odreagować na forum. Dlatego nie lubię korporacji i ludzi z tych środowisk. Muszą ciągle coś udowadniać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2097

Powiem tak: nic nie muszę odreagowywać. 
a moja firma gdybym ci opowiedział jak trzeba ,,za***rdalac” to zesrałbyś się w gacie z zazdrości. 

Poprostu wychodzi z ciebie natura ,,janusza cebulaka”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885
Przed chwilą, przemek28_28 napisał:

Powiem tak: nic nie muszę odreagowywać. 
a moja firma gdybym ci opowiedział jak trzeba ,,za***rdalac” to zesrałbyś się w gacie z zazdrości. 

Poprostu wychodzi z ciebie natura ,,janusza cebulaka”

Więcej niż ja niż inni tylko więcej...masz na tym punkcie nawalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
22 minuty temu, tytanowyJanusz napisał:

spokojnie pracy nie zabraknie dla nikogo- bardziej bym się martwił o godne wynagrodzenie. aby było zdrowie, będzie zdrowie będzie wszystko inne

oj ,oj i tu sie sytuacja zmienia bo nowych ofert juz tak nie przybywa , jesli wezmiemy pod uwage ze ponad 60 % polskiego pkb to rynek usług to ja licze ze bezrobocie wzrosnie nie długo do 5-6 % , 

3 godziny temu, ws71 napisał:

Teraz na topie są obligacje państw które najwięcej wydrukowały pustej kasy + frank szwajcarski

ciekawie by było gdyby kraje nie zaciągały nowych długów a zaczeły spłacać stare , gdzie te mld . $ ulokować ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2097
14 minut temu, wojak1986 napisał:

Więcej niż ja niż inni tylko więcej...masz na tym punkcie nawalone

Nie. Nie masz racji. Wiesz czego mnie nauczyła korporacja? 

Spodziewaj się nie spodziewanego oraz o dywersyfikacji źródeł dochodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3616
11 minut temu, jarecki napisał:

oj ,oj i tu sie sytuacja zmienia bo nowych ofert juz tak nie przybywa , jesli wezmiemy pod uwage ze ponad 60 % polskiego pkb to rynek usług to ja licze ze bezrobocie wzrosnie nie długo do 5-6 %

Coo? Ofert nie przybywa? Jestem ze wschodu kraju i praca po prostu jest, mimo Ukraińców których tak bardzo się baliśmy że nam chleb będą zabierać praca jest, abyś tylko chciał pracować 

Jedynym problemem są niskie wynagrodzenia. Rodzina 2+2 z kredytem na mieszkanie zaciska teraz pasa bo cała jedna wypłata idzie do banku

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1381
3 godziny temu, galan99 napisał:

GDZIE TEN KOMIN STOI kto wie  . SYMBOL DAWNYCH CZASÓW ,Teraz nawozy kupować drogo to wszystko loteria .

 

20220701_164209.jpg

W Zamościu :P Ale co to ma wspólnego z drogim nawozem xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7588

No ma bo w tamtych  czasach był raj tanie nawozy a teraz wspomnienie że tak było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
57 minut temu, RU68 napisał:

Weźcie się k**wa obudzicie >Inflacja 16% a kredyt np 12% jeszcze 4% do przodu jesteście i beczycie

Ale to trza tera beczeć i płacić.... Przykro mi powiadał Jastrząb 😁😁😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaroslaw    432

Wszedłem  tu  zobaczyć  czy  jakaś  promocja  na  nawóz  się  pojawiła  ale  przejrzałem  kilka  stron  i  chyba  kredyt  wezmę   bo  to tu widać  temat wiodący  a  życie  bez  kredytu  takie  monotonne 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemq    54

Jak brać to pełną gębą🤪hehe.. no i walną jeszcze z parę razy stopy procentowe do góry i można rozkładać karton pod mostem...

Edytowano przez Przemq
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Saletra 3380 przy kilku tonach, saletrzak 2910, Agrolok. Ciekawe ile przy całym tirze, ale myśle, że dużo taniej to nie będzie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7588
8 godzin temu, yaroslaw napisał:

Wszedłem  tu  zobaczyć  czy  jakaś  promocja  na  nawóz  się  pojawiła  ale  przejrzałem  kilka  stron  i  chyba  kredyt  wezmę   bo  to tu widać  temat wiodący  a  życie  bez  kredytu  takie  monotonne 

Promocje na nawóz dobre sobie saletra od 3300 do 3500 tyś .

Czas pokaże co będzie nie ma co się wyrywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    953
2 godziny temu, mlodyhef napisał:

Saletra 3380 przy kilku tonach, saletrzak 2910, Agrolok. Ciekawe ile przy całym tirze, ale myśle, że dużo taniej to nie będzie. 

 

Jak się tam zamawia bo ja zawsze na lokalnych składach sie zaopatruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj