-U-R-S-U-S-

Opony URSUS C-360

Polecane posty

Rolnik1973    15287

Mam je na t25, jako opona to ok nie ściera się, nie pęka. Ale ma jedną wadę rozmiar. Jest duża różnica. Ja mam 12.4-28 i jest dużo niższa i węższa niż polska 12.4-28. Jak kupiłem postawiłem obok starej to niższa niż stara zdarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

U mnie mam TRAYAL BEST. Teraz będzie chyba 5 sezon. Opony uznaje za dobre, przez ten czas praktycznie wcale się nie zdarły, brak pęknięć itp. Nie zauważyłem aby byłą niższa niż poprzednie opony, na pewno poprzednie były ciut szersze ale wiadomo były łyse to się wydawały ciut szersze :D.

 

 

 

<==== 2000 post :D


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

Dowiedziałem się dziś od sprzedawcy że Trayal jest oponą produkowaną przez firmę Good Year w Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysko    0

Witam!Po przeczytaniu waszych wypowiedzi sądzę, że kupno polskich kormoranów to chyba dobry wybór w stosunku: cena do jakości i trwałości opony ? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

Ja zdecydowałem się na Trayal jutro jadę po nie ,zrobiłem wywiad w okolicy i chwalą .Cena w agromie 800 zł szt też zachęca.Gwarancja 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Witam!Po przeczytaniu waszych wypowiedzi sądzę, że kupno polskich kormoranów to chyba dobry wybór w stosunku: cena do jakości i trwałości opony ? :rolleyes:

Ja sądze że nie.

Barum czy Mitas maja lepszy stosunek jakość do ceny


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Tak powiedział mi gość z hurtowni a na twoich co pisze jaki producent?

 

Z 1 strony opony jest made in serbia, z drugiej strony jest made in yugoslavia.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

To chyba dosyć stare te opony,jutro jak kupię to zobaczę co na nich pisze.

Jesteś z okolic Rypina a dokładniej bo ja Kowalewo Pom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Witam!Po przeczytaniu waszych wypowiedzi sądzę, że kupno polskich kormoranów to chyba dobry wybór w stosunku: cena do jakości i trwałości opony ? :rolleyes:

 

Ja mam 14,9x28 Kormoran Eko Pro i powiem ,że nie ma na co narzekać, nie pęka, wolno się ściera. Jeżeli chodzi o stosunek jakość/cena to polecam :)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

To chyba dosyć stare te opony,jutro jak kupię to zobaczę co na nich pisze.

Jesteś z okolic Rypina a dokładniej bo ja Kowalewo Pom.

 

Tzn jak kupowałem 5 lat teamu to były nowe nieużywane, a ile leżały na magazynie. Tym napisem yugoslavia się nie sugeruje bo już widziałem nowe trayal i też był ten napis.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

Kupiłem dzisiaj Trayal Best po obydwóch stronach pisze made in Serbia.Zobaczymy ile polatają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysko    0

Dzisiaj kupiłem kormorany na dwa koła tylne,wyglądają ładnie ,zobaczymy jak się będą sprawować. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0

Ja mam 14.9-28 Stomil 17 lat i powiem wam że jak by było trzeba to jeszcze z 5 lat bym przejeździł . No ale on jest moim wszechmocnym : orka , siew , nawozy , sianokosy , transport , las . Chcę kupić szersze i wyższe żeby mieć większy uciąg .

Z których wybrać :

http://moto.allegro.pl/16-9-28-opony-budowlane-440-80r28-16-9-28-michelin-i1503930497.html 1

http://moto.allegro.pl/opona-lesna-16-9-28-seha-14pr-16-9-i1490187518.html 2

http://moto.allegro.pl/opona-rolnicza-16-9-28-mitas-10pr-16-9-i1491665832.html 3

http://moto.allegro.pl/opona-rol-16-9-28-cultor-12pr-16-9-i1491666054.html 4

 

PS.Może mi ktoś wytłumaczyć różnicę pomiędzy kształtem bieżnika . Dlaczego jedne opony mają bieżniki wąskie , szerokie , proste , okrągłe?

Dlaczego jedne są budowlane drugie leśne a jeszcze inne rolnicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Szczerze żadnej bym nie brał, te ost dwie być może ale lepiej brać radialne, chyba że sam chcesz diagonalne.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Trayal kosztowały 796 za szt.-promocja Agromy Sępólno Krajeńskie.

 

O widze moją firme ktoś z AF odwiedza :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FanUrsusa    0

Mam pytanie czy opony 16.9-28 szkodzą sprzęgłu ? O ile procent zwiększa się prędkość ? Czy zmieszczą się pod błotnikami nowych kabin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysko    0

Moim zdaniem opona większa ma większy uciąg i na pewno obciąża więcej sprzęgło i skrzynie,zwłaszcza na asfalcie gdzie jest większa przyczepność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Było już wiele razy napisane że najlepsze opony do c-360 to 420/70.Oczywiście radialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukash0    2

a ja założyłem mitsy może mi ktoś powiedzieć jak najdłużej jeździł na nich? bo z tego co przeglądam forum to nie chwalą ich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmkam    0

Koledzy mam pytanie czy zmieniając opony z 14,9 na 16,9 trzeba zmieniać dętki czy mogą zostać te same ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Soczi87
      Witam Wszystkich. 
      Zamierzam kupić nowe opony do przyczepy jednoosiowej o ładowności 5t i zastanawiam się nad Indyjskimi oponami marki Vk-tyre. Czy ktoś z Was miał  do czynienia z tą marką. Szukam opinii. Dziękuję. 
    • Przez lukasz067
      Witam muszę wymienić opony przednie niestety  na nowe bo uzywki w chorych cenach i jak to będzie się miało do napędu 4x4   gdzie też bieżnik już powoli się kończy nie bedzie problemu ze zużyciem i synchronizacją, mierząc starą a wymiary nowej to ponad 5cm różnicy na średnicy 
    • Przez GRZES1545
      Witajcie
      Zastanawiam się nad oponami do auta o rozmiarze 205 /50/ r17
      Co powiecie o wielosezonowych oponach...jakiej firmy polecicie?
      @bratrolnika Darku Ty chyba masz doświadczenie co powiesz o oponach Continental?
       

    • Przez Mlody311
      Witam, muszę wymienić opony w ładowarce mam teraz założone 500/70r24, myślałem nad zmiana rozmiaru na 460/70r24 tylko że mają one mniejsza nośność o ok 600kg na oponę niż te 500-ki, ładowarka wożę max 2,5t. Co byście doradzili zostawić 500 czy zmienić na 460? Różnica w cenie ponad 3tys zł na 4szt
       
    • Przez M-A-T-E-U-S-Z
      Witam. Mam w niedalekim czasie zamiar kupić nowe opony diagonalne na tył 14.9-28 do c360 . Chciałbym sie doradzić poniewaz na rynku jest sporo marek jak i opini . Kryteria jakie mnie interesują to przykładowo czy opony nie pękaja po 8 czy 10 latach użydkowania , czy nowe opony trzymaja wymiary jak szerokość opony wysokość profilu i wysokość bieżnika , czy opony sie szybko nie zużywają . Słyszałem ,że Kabat nie trzyma wymiaru natomiast BKT produkuję na pierwszy montaz ale wiadomo radialki a diagonalne nie wiaadomo jak z jakością .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj