Skocz do zawartości

FanUrsusa

Members
 • Zawartość

  273
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

4 obserwujących

O FanUrsusa

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 26.05.1994

Profile Information

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Dlaczego Rolnicy nie protestują???

  No to dajcie to na główną i żeby pasek taki czerwony krążył. Może jak macie jakichś znajomych to niech na stronę farmera i innych pism. Może na stronki wp, interi, onetu to wrzućcie. No i na jakieś miejscowe portale internetowe.
 2. Andrzej Lepper

  Czyli nie macie kandydatów na ważnych ludzi dla rolników?
 3. silnik mwm

  A czy te 800zł to za cały komplet czy za część?
 4. silnik mwm

  A ja mam pytanie ile kosztuje zestaw naprawczy do silnika D266-4 ? Może być zamiennik.
 5. Co z tą Pol... Fabryką

  A nie wiedziałeś o tym? Lepiej chyba że on nie jest gotowiec z zmienionym znaczkiem tylko ciągniki skonstruowany przez warfamę? No a to że był to problemu nie robi.
 6. Andrzej Lepper

  Mam takie pytanie które mnie nurtuje od dawna, kogo teraz możemy uważać za naszego przywódcę, przedstawiciela w rządzie? PSL to sobie odpuście bo to siara i tyle. Wypiszcie kogo uważacie za kogoś ważnego dla rolników, bo to może się przydać gdyby były protesty to wiedzieli byśmy za kim ważnym pójść. Ja jestem za młody na wystawienie opinii o politykach.
 7. Ile ludzi mieszka w waszej wsi?

  a u mnie nie ma wsi tylko jest gmina bo u nas wszystko jest rozproszone. Gmina 6300 a u nas są sołectwa, jest 5 u nas jest 650 osób.
 8. Jak zrobić masło?

  Chcesz przepis na masło no więc tak. Najpierw zbierasz mleko i odstawiasz je do ciepłego pomieszczenia no tak + 25 stopni. Musi się utworzyć śmietana. Zbierasz śmietanę i wlewasz ją do maszynki. Fotki zrobię jutro bo późno no i ona zbija tą śmietanę i robią się krupy. Potem to co jest po tym mieszaniu cedzisz przez pieluchę lub jakąś szmatkę i to co zostanie to ściskasz i formujesz. Na koniec to bierzesz tą kulę i wodą ją jakby wycierasz. Zn masz rękę z wody mokrą i jeździsz po tej kuli. Potem to wrzucasz do lodówki i można wcinać. Zn to tak na szybko bo ja to tak znam, no babcia to robiła a ja patrzyłem no a ona nie żyje
 9. Pomoc Chorym Ludziom

  6.99
 10. ANKIETA

  Renault 75.14RS z ładowaczem czołowym chilton i c-360
 11. Na jakim ciągniku uczyliście się jeździć

  c-360, może z 4 lata temu.
 12. Na czym może zarobić nastolatek?

  No zależy ale mi się nasuwają takie, praca w gospodarstwie u kogoś, stawki zaczynają się od 20zł dzień no ale zależy ile masz lat i co zrobisz. No bo taki 16 latek to z 50 zł na dzień ma. jakieś 8h i do domu. Praca przy bydle, przyganianie, dojenie, pojenie.
 13. Simental czy HF???

  4500l to w jednej laktacji czy w ciągu całego roku?
×