kabaczek89

farmtrac 680 czy 675

Polecane posty

kabaczek89    4
karino25 napisał:

15 godzin temu, kabaczek89 napisał:

 a ty zaliczkę wpłacałeś czy tylko ustnie?

wpłacalem

widziałeś ogólnie tego farmtraca 680? Bo gdzie nie spojrzę to silnik farmtrac napęd farmtrac czyli raczej nie carraro bo jak spojrzysz na 690 czy 675 to jest napisane napęd varraro silnik Perkins


karino25 napisał:

15 godzin temu, kabaczek89 napisał:

 a ty zaliczkę wpłacałeś czy tylko ustnie?

wpłacalem

widziałeś na żywo tego farntraca 680? Bo mnie zastanawia pod opisami silnik farmtrac napęd farmtrac jak spojrzysz na 675 czy 690 to napisane silnik Perkins napędy carraro więc wychodzi ze w 680 nie ma carraro typowego trzeba tabliczki sprawdzic


jestem ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabaczek89    4
karino25 napisał:

15 godzin temu, kabaczek89 napisał:

 a ty zaliczkę wpłacałeś czy tylko ustnie?

wpłacalem

widziales go z bliska, znaczy ta 680?


Bo mnie zastanawia jedno, silnik farmtrac czyli ten ich fordowski niby a napęd pisze farmtrac a gdy nie spojrzysz na 675 czy 690 to silnik Perkins a napę carraro, trzeba sprawdzić czy są tabliczki znamionowe na tej 680

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karino25    102

Widziałem, jeździłem ale tabliczek nie sprawdzałem.

Napisz do @krzychu1271 On zamawiał wtedy co ja i już mu przywieźli, może coś więcej powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabaczek89    4
krzychu1271 napisał:

w mojej galerii jest zdjęcie tego ciągnika a przy nim dyskusja, gdzie opisałem tą kwestię.

przeczytaj prywatna wiadomość o chód, na priv bo mam parę pytań @krzychu1271

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo1970    51
Dnia 21.06.2021 o 21:14, kabaczek89 napisał:

A filtry są ogólnie dostępnie czy wszystko od nich bierzesz?

Ogólnie    dostępne     .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1457

Przed kupnem 680 proponowałbym się dokładnie dowiedzieć od Dilera, czy w ostatnim czasie nie zmienili podzespołów bez zmiany nazwy modelu ciągnika, bo według ich strony internetowej 680 złożony jest na podzespołach indyjskich, nie mających nic wspólnego z Carraro czy Perkinsem. Jeżeli Dealer potwierdzi, iż jest to Carraro- miej to na piśmie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabaczek89    4
MF675ursus napisał:

Przed kupnem 680 proponowałbym się dokładnie dowiedzieć od Dilera, czy w ostatnim czasie nie zmienili podzespołów bez zmiany nazwy modelu ciągnika, bo według ich strony internetowej 680 złożony jest na podzespołach indyjskich, nie mających nic wspólnego z Carraro czy Perkinsem. Jeżeli Dealer potwierdzi, iż jest to Carraro- miej to na piśmie 

silnik ich a podzespoły podobno od 690 wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabaczek89    4
MF675ursus napisał:

"Podobno". Nie wiem jak Ty, ale ja kupując ciągnik chciałbym mieć pewność co w nim siedzi. A na dzień dzisiejszy oficjalnie w nim siedzi to:

https://farmtrac.pl/produkty/farmtrac-680-dtn/

widziałem to i się zdziwiłem dealer mówił że carraro i skrzynia z 690 i @krzychu1271 to potwierdził po zakupie, jak będę kupował to posprawdzam tabliczki znamionowe na mostach i może znajdę tabliczkę od skrzyni i nr nabite na piastach jak będą jak w carraro No to carraro🤷‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karino25    102

Dam znać co zamontowali w moim jak przyjedzie, ok 2 tygodni i powinien być na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Jak przyjdzie to już po ptakach mają cię!. A przyjdzie indyjska kopia oryginału. A swoją drogą jak ty wyobrażasz sobie pseudo 75km traktor po eko normach spalin i pojemnością silnika od C360 i agregat uprawowo siewny z siewnikiem, pług obrotowy 3skibowy, gdzie na skibę trzeba 30km, prasa walcowa JD? toż zarżniesz ten traktorek do końca gwarancji i tylny tuz. Do tego co chcesz bierz 95-110km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arty    1

MAm ten sm dylemat carraro czy indyjskie  - chodzi op przednia os w modelu 555  - mam juz zamowiony i w specyfikacji jes=t napisane carraro  - dealer twierdzi ze carraro, ale juz sam producent twierdzize nigdy nie bylo carraro..... mam na pismie zamowienie na carraro i teraz nijue weim co robi, bo nie moge zrezygsnowac z zakupu, umowa praktycznie jest taka ze dealer moze zrezygnowac bez zadnych obciazen, ja juz nie , ciagnik musze kupic, ale jak zamowilem carraro to chcialbym aby bylo carraro, a nie niewiadomo co - co radzicie jak to rozegrac - na 99% przyjdzie moje zamowienie bez osi carraro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj