Piotr2211

Prasa Deutz fach rb3.20 problem z zalanczaniem sznurka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotr2211    0

Witam zakupiłem prasę Deutz fach rb 3.20 i mam problem z zalanczaniem sznurka powinien on zalończyć automatycznie a problem w tym ze nie zalańcza co moze byc tego przyczyną zalanczanie awaryjne również nie działa.

 

Edytowano przez Piotr2211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macius11157    168

Może łożysko sprzęgło na aparacie masz do wymiany 

A ramiona opadają czy też nie 

Edytowano przez macius11157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr2211    0

Prasa zaczęła załączać ale kolejny problem  jak zalończy to nie poddaje drugiego sznurka.

Tez często blokuja sznurek idzie a one stoją w miejscu .

 

20 godzin temu, macius11157 napisał:

Może łożysko sprzęgło na aparacie masz do wymiany 

A ramiona opadają czy też nie.Tak opadają

 

Edytowano przez Piotr2211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macius11157    168

Może być wina łożyska na tym kole z rowkami od sznurka tam jest takie igiełkowe ze sprzęgłem że działa w jedna stronę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jacakabza
      Prasa Vicon 1601 poda sznurek do owinięcia beli ale nie chcą wrócić iglice na swoje pierwotne miejsce. Dopiero jak zmienię biegunowość silnika. Robię to ręcznie przez zmiane przewodow. Na auto i ręcznie nie działa. Pomoże ktoś?
    • Przez Spoldriver
      Witam, poszukuje zaworu ciśnieniowego napinacza pasów do prasy Vicon rv 187, lub zestawu uszczelek do tego zaworu, lub jakiegoś specjalisty od hydrauliki który by mi ten zawór zrobił. Okolice Kościana (woj. Wielkopolskie). Jeśli ktoś ma takowy na sprzedaż, albo jakieś namiary na kogoś to proszę o info, pozdrawiam
    • Przez luki987654321
      Witam, proszę użytkowników prasy o napisanie na co zwrócić uwagę podczas oglądania prasy tak aby nie nadziać się na jakiegoś gruza z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez Goldenj
      Witam.
      Nie wiem czy to normalne, ale przy prasowaniu słomy część przedostaje się nad pasy i w momencie zamykania klapy tylnej słoma podchodzi tam gdzie jest czujnik i nie widzi, że klapa jest zamknięta. A czasem nawet tak podejdzie, że klapa rzeczywiście się nie domknie. Czy da się wyeliminować to zjawisko? Może problemem jest różna siła naciągu pasów? Zauważyłem, że jeden jest mocniej naciągnięty od innych. Czy może o co innego chodzi?
       

    • Przez luki987654321
      witam, rozglądam się za prasą pasową i interesuje mnie prasa vicon rv1601 i rv1901 proszę o opinie użytków. z góry dziękuję za opinie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj