grzesiek1098

Renault 8014- Montaż ładowacza MAILLEUX MX480

Polecane posty

grzesiek1098    13

Witam. Zakupiłem tura jak w tytule. Che go zamontować do Renautla 8014 silnik Mwm. Posiada może ktoś takiego tura na swojej Reni i mógłby zrobić parę fotek jak jest zamontowana adaptacja? I jeszcze jedno, jak macie podpiętego tura do hydrauliki? Z tyłu pod wyjścia czy jakoś inaczej. Mój tur jest na joysticku i ma tylko dwa przewody do podpięcia - zasilanie i spływ. Jak to macie rozwiązane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kuchar0071
      Witam
       
      Jesłi ktos ma podobny ciagnik i wie do czego kazdan lampka jest przypisana i co ona oznacza bede wdzieczny za opisanie lub wysłanie instrukci serwisowej lub obsługii
       
      adamkucharskiair@gmail.com

    • Przez EteroxPL
      Witam, pacjent renault Ares 556rz, zaczął sporadycznie wyskakiwac błąd taki jak na filmie przy okazji podnośnik przerywał przy podnoszeniu, wymienione 2 elektrozawory od podnoszenia i opuszczania, podnoszenie i opuszczanie jest już płynne, ale działa jedynie z błotnika, ehr kompletnie nie działa co widać na filmie, wiązka z rozdzielacza do kabiny przejrzana, przejście na piny jest,kompletnie już brak pomysłu o co chodzi
      Dodaje link do filmu, na początku jest pokazane co się dzieje jak używam przycisków z błotnika a potem jak próbuję odblokowac
      Proszę o pomoc i jakieś wskazówki co sprawdzić itp. pozdrawiam 
       
       
    • Przez Fircyk81
      Witam, czy można pracować ciągnikiem z uszkodzonymi bolcami siły uciągu?
    • Przez haroldII
      Witam posiadam renault 630 rz ares i nie działa mi podnośnik ma kłódkę na wyświetlaczu ehr tce 10 mogę tylko podnieść i popuścić z błotników  jak można to odblokować ?
    • Przez Domek96
      Witam jakie powinno być łożysko piasty idą dwa do renault 75.14 bo na starych nie ma numerów żadnych.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj